Jak na věc


fotovoltaicka sestava - solarni set

Hlavní výhody polykrystalických panelů

    Z akumulátoru je možné využít přímo stejnosměrné napětí na provoz ostrovních spotřebičů, nebo použitím střídače (měniče) získat střídavý proud (230 nebo 400 V) pro provoz běžných spotřebičů.
    FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY TEPELNÁ ČERPADLA MIKROKOGENERACE TERMICKÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY KOTLE NA VYTÁPĚNÍ UMĚLÉ VNITŘNÍ OSVÉTLENÍ VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ ENERGETICKÉ AUDITY ÚSPORY ENERGIÍ PRUKAZY ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY ENERGETICKÉ PROJEKTOVÁNÍ OPTIMALIZAČNÍ STUDIE ÚZEMNÍ ENERGETICKÉ KONCEPCE ŠTÍTKY OBÁLKY BUDOVY ENERGETICKÝ MANAGEMENT ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS VELKOOBCHOD ENERGO ENERGETICKÁ KONFERENCE FOTOVOLTAICKÉ FÓRUM ENERGETICKÝ SLOVNÍK ENERGETICKÁ STUDIE PENB FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY
    Může být i pomůckou pro fakturaci zelených bonusů v systému OTE, a. s., vytváří čtvrtletní výkaz pro ERÚ, nabízí přehled výroby vaší fotovoltaické elektrárny.
    Fotovoltaické panely umístěné na střeše rodinného domu vyrábějí během dne stejnosměrný elektrický proud, který je následně prostřednictvím střídače (měniče), převeden na proud střídavý. Připojení je možné jednofázové (240 V) do výkonu fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, nebo třífázové (400 V).


Fotovoltaické elektrárny na klíč

    Doporučujeme zapojení fotovoltaické elektrárny v režimu zelených bonusů, které umožňuje spotřebovávat vyrobenou elektřinu z fotovoltaické elektrárny přímo v místě výroby, tedy v domácnosti, kde je fotovoltaická elektrárna umístěna.
    Cenově je tento panel na průměrné hladině, avšak výjimečný je svými záručními podmínkami. Na výrobní vady poskytuje firma IBC Solar 10 let záruku, na výkon platí lineární záruka po dobu 25 let. Panely IBC PolySol 260CS dosahují vyšších účinností a dle dosavadních zkušeností fungují maximálně spolehlivě.
    Panely IBC PolySol jsou díky polykrystalickým článkům světle modré barvy, tělo panelů nese robustní hliníkový rám o síle 45 milimetrů. Vysoká účinnost panelů umožňuje dosahovat úspory na dalších komponentech solárního systému, protože vyšší účinnost panelů znamená menší množství montážních prvků, kabeláže, práce a času.
    Polykrystalický panel IBC PolySol 260CS je standardní panel použitelný ve všech typech solárních systémů a fotovoltaických aplikací. Je možné jej použít pro sluneční elektrárny připojené na síť, stejně jako do hybridních systémů (grid-free) nebo do ostrovních solárních systémů.


Jak umístit na váš dům solární panely?

    Nahřejte si vodu v bojleru v době, kdy svítí slunce na fotovoltaické panely a výkon vaší fotovoltaické elektrárny převyšuje aktuální spotřebu bez ohledu na dobu spínání nízkého tarifu.
    Fotovoltaické panely umístěné nejčastěji na střeše budovy vyrábějí během dne stejnosměrný elektrický proud, který je následně prostřednictvím střídače (měniče), převeden na proud střídavý. Připojení je řešeno převážně jako třífázové (400 V).
    Doporučujeme zapojení fotovoltaické elektrárny v režimu zelených bonusů, které umožňuje spotřebovávat vyrobenou elektřinu z fotovoltaické elektrárny přímo v místě výroby, tedy v prostorách podniku, kde je fotovoltaická elektrárna umístěna.


Fotovoltaické elektrárny pro firmy, průmysl a obce

     Notice: JavaScript is required for this content. Produkty, které by Vás mohly zajímatFotovoltaický panel IBC MonoSol 260CS BlackMonokrystalický panel IBC MonoSol 260CS Black je určen náročnějším zákazníkům, pro které je hlavní prioritou estetický dojem při maximální spolehlivosti ...Zobrazit víceTřífázový střídač SMA SunnyTriPower 5000TLTřífázový střídač SMA SunnyTriPower dodává výkon FVE do všech tří fází elektrického rozvodu domu. Rovnoměrně rozděluje dodávaný výkon a tím ...Zobrazit víceSolární elektrárna o výkonu 2,6 kWp na klíčFotovoltaická elektrárna o výkonu 2,6 kWp je určena pro střechy rodinných domů. Vyrobená elektřina se spotřebovává přímo v domě, díky ...Zobrazit víceJít nahoruPokud se Vám tento obsah líbí, sdílejte ho svým přátelům Vyhledávání Rady, návody, informaceJak na výrobu elektřiny?Jak na výrobu tepla?O energiích a úsporáchSledujte naše sítě Rady, návody, informaceJak na výrobu elektřiny?Jak na výrobu tepla?O energiích a úsporáchNejnovější příspěvky 9 faktů o dota
    Fotovoltaické elektrárny představují v dnešní době rozumnou investici, která zabezpečí snížení finančního zatížení domácnosti, firmy nebo obce vlivem vysokých účtů za elektrickou energii a to na více jak 30 let.
    Tepelná čerpadla dotace až 80.000 Kč Plynové kondenzační kotle dotace až 15.000 Kč Solární termické kolektory dotace až 50.000 Kč ​Fotovoltaické solární systémy dotace až 150.000 Kč
    Polykrystalický fotovoltaický panel představuje spolehlivou klasiku, která poskytuje vysokou účinnost, zajímavé záruční podmínky a je k dostání za rozumnou cenu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00