Jak na věc


fotoatelier alena tomkova turnov

Focení dětí je více reportáž

    Do tašky si nezapomeňte přibalit oblečení nejen pro děti, ale i pro vás. Motivační svačinku, oblíbenou hračku. Na těhotenské focení můžete nějakou vtipnou rekvizitu, jako je metr, hrneček, mašle, nebo hokejový dres.
    Můj Fotoateliér Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, celebrity, děti, miminka, women, men, newborn, beauty fotografie, těhotné, rande, rodiny a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Společně vytvoříme zázrak, který nemá obdoby. Profesionální fotoateliér Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou.


Rodinný ateliér, focení dětí

    Představujeme vám profesionální fotoateliér FOTO JURSA Brno. Fotoateliér vznikl jako rodinná firma sídlící v Brně a působící především v regionu Jižní Moravy. Fotografické služby však poskytujeme dle dohody v rámci celé ČR. Sídlí v centru Brna nedaleko hlavního nádraží (jedna zastávka tramvají z hlavního nádraží směr Křenová ulice, zastávka Vlhká). Fotoateliér FOTO JURSA Brno se zaměřuje na celé spektrum fotografických služeb: focení svateb, focení oslav, promocí, reklamní fotografie, ateliérové fotografie, reportážní foto, tisk a úprava fotografií, pronájem fotoatelieru v centru Brna, pronájem fototechniky, poradenskou činnost a jiné.
    Workshop je určený nadcházejícím maminkám a tatínkům, kteří by rádi nafotili své miminko new born. Spící miminko dobře nafotíte do 14 dnů od narození. Na workswopu se naučíte jak si svého andílka nafotit sami, v teple vašeho domova. Jak miminko správně "napózovat" a jak využít nejlepší světlo.
     Rodinné fotky to je poklad. Poklad který po letech stále vyvolá na vaší tváři úsměv. Pamatujte na to, že děti vám rostou před očima každým dnem a stojí zato si všechny etapy vývoje zaznamenat.
    Fotoateliér Šebestová je ateliér s tradicí. V Libni v Ocelářské ulici jej navštěvujete 9. rokem. Vytvořit láskyplné rodinné fotografie, které rádi ukážete svým známým a rodině. To je cesta i cíl celého týmu ateliéru.
    Sami si vyberete ty nejlepší záběry, které se finálně upraví a vytisknou. Při vybírání se zaměřte na výraz.


Co si vzít sebou na focení

    Fotoateliér Brno disponuje dlouholetými zkušenostmi hlavně z oblasti reportáže - svatby, kongresy, sympozia, narozeniny, události, koncerty, ateliéru - portréty, minibooky, glamour a akt, fotografování dětí a školní fotografie.
    Jestliže hledáte profesionální fotoateliér v Brně, pak se obraťte na FOTO JURSA! Chcete si pořídit skvělé osobní fotografie, vyfotit svá dítka na památku, nebo potřebujete sestavit vlastní fotografické portfolio pro modeling? Pokud ano, pak se objednejte v našem fotoateliéru v Brně. Čekají na vás nejen profesionální fotografové s moderní fotografickou technikou, ale co určitě oceníte nejvíce, to je velmi přátelský přístup a především takřka domácí prostředí fotoateliéru.
    Focení aranžované, tak jak jej znáte při focení portrétu na průkaz, zkrátka u rodinných fotek s malými dětmi moc nefunguje. Výsledné fotky z ateliéru Šebestová jsou autentické a plné lásky a optimismu. Fotky kde se sami sobě budete líbit a s kterými se s radostí pochlubíte.
    Na focení si naplánujte 1-2 hodiny času, podle výběru balíčku. Před focením si můžete objednat vizážistku. Ta upravuje i vlasy a zpravidla na proměnu potřebuje 1 hodinu času.


Focení miminek, Focení dětí, rodiny

    Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, Boudoir, Dárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.
    Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Toto nádherné období Vám zachytím na překrásných fotografiích. Moc se těším se na focení těhotných.
    Vaše pohodlí a uvolněná atmosféra, to dává vzniknout přirozeným a nearanžovaným záběrům. Focení obvykle trvá 1 až 2 hodiny, přičemž vznikne okolo 150 záběrů. Ty si prohlédnete do 3 dnů od focení přes webovou galerii.
    Ateliér Šebestová se nachází nedaleko galerie Harfa na Praze 9. V galerii se dá pohodlně zaparkovat. Chystáte se do ateliéru MHD? Stanice metra Českomoravská je od ateliéru vzdálená 150 metrů.
    Dnešní doba digitálu pomáhá zachytit děti na nekonečný film. Děti jsou přirozené. Fotografka jim nemusí radit jak se usmát a kam dát ruce. Většina snímků, i když jsou v ateliéru se fotí reportážním způsobem. Nafotí se kolem 150 snímků a co vteřina a stisk spouště, to trochu jiný výraz dítěte. Budete mít z čeho vybírat.


Fotoateliér Šebestová 10. rokem v Praze

    Fotografická značka FOTO JURSA byla založena již před více jak 10 lety - přesněji v roce 2000. Fotografování nás velmi baví, což se odráží i v kvalitě našich fotografií. Umíme se přizpůsobit dle vašeho přání a hlavně se vždy snažíme myslet na potřeby našeho zákazníka – tj. nikdy nezapomínáme, s jakým cílem k nám přišel a jaké má požadavky. Díky tomuto přístupu máme velmi spokojené zákazníky, kteří se k nám často vrací.
    Zajímá vás jak se na focení co nejlépe připravit? Pročtěte si sekci FAQ s nejčastějšími dotazy. Nebo zavolejte fotografce a domluvte se osobně.
    Skuteční "mistři" portrétů se vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Ráda Vám připravím dokonalé portréty.
    Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě okolí Brna nebo u Vás doma. Jako profesionální fotografka Brno pečlivě vybírám a připravuji kouzelná místa pro zachycení těchto okamžiků. Prostřednictvím mých fotografií zachytím atmosféru nádherných životních chvil našeho života.
    Ve fotoateliéru si můžete sednout na pohovku, pózovat na nekonečném papírovém pozadí, a nakonec, až budete unavení, lehnout do postele. V peřinách vznikají fotky velmi přirozené, s uvolněným výrazem a neformálními pózami. Děti polštářové války milují.


Nechte se vyfotit v ateliéru Šebestová

    Pamatujete jak se fotilo v ateliéru dříve? Fotografia Praha. Staří fotografové si nervózně štelovali záběr 10 minut a potom odběhli k sálovému 2 metry velkému fotoaparátu a jednou stiskli spoušť. Dítě se mezitím dost nudilo. Stačilo fotografovi spřeházet pořadová čísla, která byla umístěna na otačivém mechanismu před ním, dále protočit oči v sloup a ještě si rozcuchat vlasy.
    Fotoateliér Šebestová se nachází v Ocelářské ulici 35, na Praze 9. Věnuje se kromě focení portrétů i docení glamour, boudoir, rodinné fotografii i svatebnímu focení.
    Když přijdete na focení s vlastní inspirací, není problém styl vašich fotografií zaměřit osobitě. S fotografkou si vaše nápady projdete a focení se uzpůsobí podle vašich představ. Nebo můžete styl a vybrané pózy nechat na fotografce, každopádně si dopředu rozhodněte, kolik fotografií byste chtěla mít samotná a na kolika být s partnerem nebo se starším potomkem.
    U new born focení novorozeňátek vždy počítejte s 2 hodinami. Focení naplánujte na dopolední hodiny. Fotoateliér je vyjímečný právě fotografiemi na denní světlo. To je u miminek jediný možný zdroj. Záblesková technika by jim mohla poničit oční pozadí. Fotografie na denní světlo navíc působí velice přirozeně a jemně.


Proč fotoateliér FOTO JURSA Brno?

    Těhotenské fotografie od Petry Šebestové jsou volně inspirované oblastí glamour fotek. Je to tím, že fotografka v ateliéru fotí často glamour, akty a portréty ženám.
    Petra Šebestová vás jako fotografka provází vašimi nejsilnějšími životními okamžiky. Fotí vaše životní milníky jako jsou
    U těhotenských fotek hrají velkou roli retuše. Většina nastávajících maminek přibere nějaké to kilo i v jiných partiích než bříško. Citlivou retuší v grafickém editoru lze docílit lichotivějšího vzhledu pokožky. Opálenější, hladší, jemnější, bez modřin, otlačenin a žilek. To vše je na domluvě a závisí čistě na vás.
    Nádherné Glamour fotografie zachycující šarm, krásu, smyslnost a přitažlivost ženského těla. Původní význam slova "glamour" je magie a kouzlo. Staňte se i Vy magickou kráskou glamour fotografie. Boudoir fotografie zachycují krásu ženy pro Vašeho partnera jako dárek ve svatební den, k výročí nebo pro Vás na památku. Krása ženy v sexy luxusním spodním prádle nebo bez, doplněná nádhernými šperky či vysokými podpatky, focené v nádherných ložnicích.
    Kontakt na ateliér se sídlem v Praze můžete využít na focení vaší rodiny, na glamour fotky a pracovního portrétu.


Focení Brno, Profesionální focení Brno

    Díky znalosti anglického jazyka jsou fotografové našeho ateliéru schopni komunikovat i se zahraničními klienty, proto zakázek ze zahraničí každým rokem přibývá.
    Miluji focení novorozeňátek - ♥ newborn ♥. Tyto úžasné fotografie vznikají v prvních 14 dnech života Vašeho miminka. Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mé nádherné fotografie. Těším se na focení newborn, focení dětí i celé Vaší rodiny v ateliéru, exteriéru nebo u Vás doma.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00