Jak na věc


fotbalový stadion kunratice

Materiály ze kterých vyrábíme dresy:

    Po roce bychom Vás opět rádi pozvali na už 8. ročník populárního letního fotbalového kempu Michala Kadlece, který se uskuteční 30.6 – 5.7. 2019, kdy maximální kapacita je 64 chlapců nebo dívek.  Kemp se budou opět konat ve sportovním komplexu v Hluku, který se nachází 12 km od Uherského Hradiště.
    Po obědě měl původně následovat odpolední trénink, ale vzhledem k vývoji počasí jsme se rozhodli ke změně. Všichni jsme se vyřádili na místním koupališti v Hluku. Děti si program na koupališti užily, někdo skákal do vody, někdo jezdil na skluzavce, někdo si dal v bufetu dobrotu a někdo, světe div se, hrál se i fotbal.
    Dětské fotbalové dresy nemají svojí sekci,ale skoro každý typ fotbalového dresu nebo fotbalového kompletu na našem e-shopu se vyrábí i v dětských velikostech.Velikosti dětských dresů jsou : 3XS,2XS,XS,S,M nebo podle věku : 4,6,8,12,16 let.
    Večer byl v režii dětí, kdy si každý mohl vybrat zábavu – badminton, florbal, fotbal, stolní tenis nebo basketbal. Všechny tyto sporty byly k vidění večer v hale na kempu Michala Kadlece.


Pánské tričko 155 g/m2, vel. S, STEDMAN CLASSIC MEN bílá

    Poté následoval tradiční fotbalový turnaj Michala Kadlece, kdy se ke klukům a holkám připojili trenéři a trenérky. Turnaj byl od začátku až do konce plný emocí a krásných fotbalových akcí. Turnaje se zúčastnily týmy Manchester City, Juventus Turín, Real Madrid, Barcelona, Tottenham a Islandský Reykjavik. Z vítězství se nakonec radoval tým Manchester City.
    Poté už došlo na hlavní hvězdu a patrona celé akce Michala, který děti pozdravil a slíbil, že na kemp určitě přijede na společný oběd, opékání špekáčků a tréninkovou jednotku.
    Druhý den kempu začal brzkým budíčkem v 7:00 a hned v 7:15 následovala fotbalová rozcvička. Po rozcvičce jsme zasedli ke snídani a načerpali síly do zbytku dne. Následovala chvilka klidu a dopolední trénink, který byl věnovaný nácviku a rozvoji technických dovedností s názvem Coervrova pyramida. Hráči se zdokonalovali především ve vedení míče a v manipulaci s ním. Trénink jsme nemohli zakončit jinak než fotbalem.


Nejčastější otázky na výrobu fotbalových dresů :

    Chceme opět, abyste toto fotbalové soustředění pojali nejen jako  klasické fotbalové soustředění, ale i jako prázdniny a poznání nových kamarádů, které přinese malým fotbalistům spoustu zábavy a zážitků. Tréninkové jednotky budou začínat už ranním rozcvičovacím tréninkem a budou zaměřené na herní činnosti, jako je vedení míče, střelba, zpracování prvním dotykem, přihrávky, obcházení protihráče a nácvik kliček. Dále herní tréninkové jednotky zaměříme na nácvik výběru nejvhodnějšího místa, řešení situací jeden na jednoho, součinnost v herních situacích dva na dva, nebo dva na tři, řešení finálních situací a zakončení.
    Arsenal FC, FC Barcelona, FC Chelsea, Arsenal, Inter Milan, Manchester City, Manchester United, West Ham, Bohemians, Everton, Tottenham, Real Madrid, Liverpool, FC Bayern, AC Milan, Olympique Lyonnais, Inter Milan, Valencia, FC Celtic, Olympique de Marseille, Atletico Madrid AFC Ajax, Arsenal FC, FC Barcelona Bayer 04 Leverkusen FC Bayern München BV Borussia Dortmund Chelsea FC PSV Eindhoven FC Internazionale Milano Juventus FC Liverpool FC Manchester United FC AC Milan Olympique Lyonnais Olympique de Marseille Paris Saint-Germain FC FC Porto Real Madrid Valencia CF
    Odpoledne jsme se rozdělili na mladší a starší. Jedeme směr Uherské Hradiště. Mladší fotbalisti strávili odpoledne ve Smajlíkově a starší ukázali své střelecké schopnosti v Laser game.


Pánská polokošile, 180 g/m2, vel. XXL, B & C SAFRAN MEN modrá

    Na zahájení přijel osobně i Michal Kadlec a ihned po příjezdu do Hluku začal rozdávat autogramy a fotografovat se s účastníky kempu. Zahájení si vzal na starost Aleš Mazůrek, který taktéž moderuje mistrovské utkání ligového mužstva 1. FC Slovácko.
    Nejraději tiskneme sublimací ,sublimační potisk je nejkvalitnější potisk ,motiv se vytiskne speciální barvou na papír a následně je zalisován do tkaniny fotbalového dresu. Dále používáme gumovou folii, kde je motiv vyřezán plotrem ,následně vyseparován a potom zalisován do tkaniny .V neposlední řadě můžeme na vše dresy vyšít jméno, číslici nebo logo.
    Fotbalové dresy jsou vyráběny jak metodou sublimační tak metodou šitých dresů. Výhodou dresu který byl vyroben sublimací je, že neplatíte za potisk reklamy, loga, čísla, sponzora. Vše je zahrnuto v celkové ceně dresu. U šitých dresů je cena stanovena pouze za dres a navíc platíte potisk číslice, loga, sponzora atd.
    Ano i na tuto variantu jsme připraveni,spolupracujeme s výrobcem fotbalových dresů ve Španělsku a ten nám drží zajímavé ceny dlouhodobě.Ceny těchto jednoduších fotbalových dresů začínají na částce 120,- za jednobarevný dres a na částce 195,- Kč za dvoubarevný fotbalový dres.


Plastové kuličkové pero, modrá náplň DARBY FROSTY červená

    BaseEsmerilZurich Dry-ClimKostkaHidroFuji Dry-ClimMikrokostka Dry-Clim OwensVeneciaMinicaladoKostka mixAir poreHardbaseExtraclimCejlonBikeCoolmaxNoWind Pro
    Váš fotbalový dres pošleme přes Českou poštu,protože mají levné podání ,pokud je dres lehký do 3 kg,tak pokud se poštovné platí předem jeho cena je 60,-Kč. Při poslání na dobírku je cena poštovného 90,-.Pokud posíláme celou sadu dresů je poštovné 130,-.
    Na našem e-shopu www.dastyshop.cz naleznete velký výběr fotbalových dresů se jmény všech známých fotbalových celebrit.Pokud uvedený dres nenajdete ,tak nás neváhejte kontaktovat ,na stránkách www.dasty.cz naleznete kontakt,nebo můžete napsat svojí objednávku na email dasty@dasty.cz.
    Po krátké přestávce se děti odebraly na úvodní trénink, kde byly vytvořeny tři tréninkové skupiny. Hráči se snažili ukázat své fotbalové umění při jednotlivých disciplínách. Po precizní poradě trenérů vznikla tato tréninková družstva:
    Ano Váš dres Vám potiskneme jménem i číslem již od 1 kusu.U nás si vyberete font čísla a jména a my Vám vaší sadu fotbalových dresů potiskneme do 48 hodin.


kalhoty sportovní Corinto 0318

    V úvodu čekaly děti dovednostní soutěže. První disciplínou byl slalom, kterou vyhrál v kategorii starších ročník 2006/2009 Dušan Strachota a v kategorii mladších 2010/2012 David Jamný. V další disciplíně „střelba na přesnost“ vyhrál Klučiar Dominik a v mladších Lutonský Václav. V žonglování vyhráli Pavlačka Adam a Jakub Gazárek.
    Na oběd (a zatím nejlépe hodnocené jídlo celého kempu) byl kuřecí řízek s bramborem, který nám dodal energii na odpolední trénink, který se ve všech týmech nesl v duchu her a zábavy
    Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností, barva odolává otěru a praní.Hlavní výhodou sublimační metody je,že v ceně dresu je jak potisk loga tak potisk čísel a jmen.Nevýhodou těchto dresů je trochu vyšší cena,která je ovšem kompenzována vysokou kvalitou jak potisku tak materiálu
    Tým AC Sparta Praha měla na plánu nácvik individuálních herních činností jednotlivce, ve kterých svěřenci trenéra Jakuba Bilavčíka velice překvapili. Tým Leverkusen se zaměřoval na nácvik kliček a technických dovedností. Tým 1.FC Slovácko si zahrál na kovboje a indiány, kde rozvíjel přesnost přihrávek, které využil ve hře 4:4.


Aktuální nabídka fotbalových dresů:

    materiál pro výrobu dresů si vyberete z naší nabídky,následně si zvolíte barevnou kombinaci dresů a velikost dresů.Společně s umístěním potisku nám zašlete objednávku na výrobu dresů.Dresy jsou následně sešity z dvou nebo tří barev látky a potom se ještě potisknou čísly a jmény
    Ano prodáváme a právě tyto fotbalové komplety mají mnohdy velice zajímavou cenu,není vyjímkou že koupíte sadu 15 ks dresů včetně fotbalových stulpen ,trenek a potisku dresu číslama za 5700,-
    Je studentkou Fakulty humanitních studií na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Momentálně studuje obor Sociální pedagogika a dále by se chtěla zabývat Pedagogikou volného času, trénování fotbalového klubu a animátorstvím. Byla hráčkou 1. FC Slovácko, kde hrála již 6 let první ženskou ligu a také 5 let reprezentovala Českou republiku v mládežnických kategoriích. Je držitelkou licence B. Trénuje přípravku 1. FC Slovácko dívky a také přípravku v rodné vesnici v Bezměrově. Eva je už 6. rokem účastníkem kempu Michala Kadlece.
    Úvodní slovo při zahájení si vzal Aleš Mazůrek, který představil celý realizační tým kempu Michala Kadlece. Ten rodičům a dětem sdělil, jakým způsobem bude kemp probíhat.


Fotbalové dresy do 250,- Kč včetně potisku

    Absolvoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, kde studoval obor trenérství se specializací na fotbal. Ve Slovácku začal trénovat v roce 2015 jako asistent u kategorie U-15. Pak jako asistent přešel ke kategorii U-14 a následně k U-11. V roce 2017 se stal hlavním trenérem kategorie U-7 a následující rok kategorie U-8, u které je doposud. Je držitelem trenérské UEFA  A licence.
    V programu opět nebudou scházet soutěže fotbalových dovedností o dres Michala Kadlece a o ceny od hlavního sponzora firmy NIKE, zakončené již klasickou olympiádou a v neposlední řadě fotbalový turnaj s trenéry kempu Michala Kadlece.  Děti se jako vždycky mohou těšit na kvalitně připravené tréninky pod vedením profesionálních trenérů z 1. FC Slovácko,  vyváženost stravování a další fotbalové i ne fotbalové činnosti např. stolní tenis, florbal, tenis, návštěvu Laser centra v Uherském Hradišti a také moderního hluckého koupaliště, které je hned vedle fotbalového areálu. V ceně kempu je dětské tričko Nike, kšiltovka Nike a míč Nike. Každý účastník obdrží sadu při příjezdu na kemp.
    plastové kuličkové pero, modrá náplňBarva: červenáMateriál: PlastÚčel použití: Reklamní předmětyRozměry: d=1,2x14,2Kategorie: Kuličková peraVýrobek je určen pro pro všechny věkové kategorie


Základní dělení nabízených fotbalových dresů:

    Jsou dvě možnosti ,buď nám pošlete náčrtek od ruky ,který náš grafik zpracuje pošle Vám návrh konečného dresu,nebo Váš grafik umístí Vaší představu fotbalového dresu na námi dodanou šablonu.
    A pak přišel zlatý hřeb dne. Rozehráli jsme několikadenní turnaj s podtitulem „Mistrovství světa hráčů do 21 let“. Jedná se vlastně o 2 turnaje – jeden pro kategorii mladších hráčů a druhý pro kategorii hráčů starších. Hráči jednotlivých kategorií byli náhodně rozděleni do družstev, zvolili si názvy týmů a turnaj vypukl soubojem týmů Belgie a Řecka, turnaj bude pokračovat v úterý.
    Pokud není dres na skladě tak se musí vyrobit ,výroba dresu trvá 5 - 14 dní,pokud se dres dováží tak je doba delší 10 - 21 dnů. Předem se zákazník dozví dobu dodání fotbalového dresu.
    Rozměry (š/d): 33cm/107cmÚplet:Materiál: 100% polyesterGramáž: 250 g/m2Balení: 1ks v sáčku, 50ks v kartonuPopis:Hladké kalhoty rovného střihu s dvěma kapsami a nastavitelným obvodem pasu pomocí stahovací tkaničky. Vhodné do kombinace se soupravami OLIMPO a ACROPOLIS


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00