Jak na věc


fortel katalog matrace kokos

!!! POZOR !!! Od 1.4.2019 je náš showroom v Karlíně uzavřen.

    Sezónně Vám prodejna FORTEL ve venkovní zahradě nabídne také zahradní nábytek, skleníky, kompostéry, pařeniště, grilovací potřeby, palivové dřevo a brikety, bazény a bazénové doplňky.
    Najdete zde zahradní potřeby a techniku, hnojiva, pesticidy, sadbu, substráty a rašelinu, zahradní květiny, dětské zahradní potřeby a dřevěné hračky, nářadí ruční i elektrické, zavlažování, tmely a lepidla, spojovací materiál, textilie a folie, nátěrové hmoty, palubky a lišty, pracovní oděvy a obuv, bytové doplňky, potřeby pro zvířata.
    Jsou malá zahradní centra v sousedství prodejen Konzum market či COOP DISKONT. Svým zákazníkům v menších městech nabízejí široký sortiment zemin, semen, či sadby. Nabídka živých květin je zajišťována ve spolupráci s našimi místními producenty. V našich zahradních centrech také najdete širokou nabídku bazénové chemie a potřeb ke grilování. Na prodejnách také zajišťujeme objednávkový systém více jak 2 000 položek zahradního nábytku, nářadí a věcí spojených se zahradou.


Kámen antického Kolosea ...

    Materiál, jehož jedinečnost podtrhuje až následné podsvícení a tím zvýraznení jeho kresby. Onyx lze použít například jako dělící stěnu v interiéru, ale současně jen jako doplněk, či intimní světelný prvek.
    Prodejna FORTEL Ústí nad Orlicí je malým hobby centrem, které naše družstvo otevřelo v Ústí nad Orlicí. Na ploše větší jak 400 m2 je pro Váš dům, dílnu a zahradu připraveno více jak 3000 položek zboží. Hobby centrum FORTEL v Ústí nad Orlicí je pro Vás otevřeno od 1. 3. 2012 a je prvním hobby marketem v okrese Ústí nad Orlicí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00