Jak na věc


formát vizitky

Výroba vizitek - mnoho kreativních možností

    Díky nejmodernějším technologiím jsme schopni potisknout Vaši vizitku zlatou nebo stříbrnou metalickou barvou. Jedná se o kovovou fólii, kterou horkem naneseme na vizitku.
    Pro tisk vizitky je vhodné připravit data do souboru PDF. Soubor PDF je zárukou, že rozložení vizitky při tisku bude stejné jako jej vidíte vy na svém počítači.
    Nejrychlejší způsob jak z Vašich dat získat vytištěné vizitky. Pošlete nebo doneste nám tisková data, popište, co a jak potřebujete vytisknout a do 30 minut můžou být Vaše vizitky hotové ve Vašich rukou.
    Jestliže hledáte šablonu na osobní vizitky, možná Vás zaujme galerie našich Facebook vizitek. Do vizitky vsadíme fotografie z Vašeho Facebook účtu, aby každý na první pohled ihned poznal, že se jedná o Váš profil. Samozřejmě je Facebook vizitka vhodná i pro společnosti, které chtějí více propagovat svůj profil na síti Facebook.
    SOVA TISKařka je u každého tisku a hlídá, aby vše bylo vyrobeno dle Vašich přání. Hlídá vhodnost použitých materiálů, kvalitu tisku a kvalitu dokončovacích prací.


Gramáž papíru 250 g/m2 - vizitka 50x90 mm

    Tyto rozměry odpovídají formátům většiny vizitkářů a shodují se tak s většinou ostatních vizitek. Zajímavým kompromisem může být použití standardního formátu vizitky se zaoblenými nebo zkosenými růžky.
    Web rozmery-velikosti.cz provozujeme a informace uvádíme v dobré víře o jejich pravdivosti a aktuálnosti. Za toto však neručíme. Veškeré používání webu či informací z něj jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí. Vzdáváme se tímto veškeré zodpovědnosti za možnou způsobenou újmu či škody, které by tímto mohly vzniknout.
    Do emailu prosím také napište velikost plochy, kterou si přejete opatřit zlatou či stříbrnou barvou. Pokud se jedná o písmo nebo grafiku, je vhodné poslat ke kalkulaci náhled vizitky.
    Klienti občas požadují různé strukturované papíry. Tyto papíry běžně skladem nevedeme, ale je možné je objednat a Vaše vizitky vytisknout během několika dní. Nicméně tisk na strukturované papíry nedoporučujeme. Kvalita tisku nevypadá nikdy tak kvalitně, jako na hladkém papíru.


Technické informace pro tisk vizitek

    Při objednávce emailem je důležité, dodat nám veškeré potřebné informace k výrobě. Naši pracovníci zkontrolují objednávku a vše připraví k výrobě. V případě nejasností Vás budou kontaktovat co nejdříve, aby nedošlo ke zpoždění výroby.
    Po dohodě je možné navrhnout vizitky ve vlastním formátu, třeba čtvercové, s kulatými rohy, nebo otevírací. Pro speciální formáty je potřeba připravit vlastní kalkulaci přípravy vizitek
    Níže naleznete kompletní ceník tisku vizitek. Jednotlivé ceníky jsou rozděleny na barevný tisk, černobílý tisk a vizitky s nanesenou zlatou nebo stříbrnou fólií.
    Vizitky dodáváme připravené pro tisk ve formátu PDF a také přikládáme zdrojová data pro případné dotisky a personifikaci (vizitky pro další osoby) a použité písmo.
    Také nedoporučujeme vizitky laminovat, pokud to není vysloveně Váš požadavek. Jelikož občas si lidé potřebují dopsat na Vaši vizitku k Vám poznámku, ale na lamino se jim to moc snadno nepodaří.
    Vizitka slouží k rychlému předání informací a kontaktu na Vás nebo společnost, kterou zastupujete při osobním jednání. Adresátem Vaší vizitky může být potencionální zákazník, zaměstnanec nebo obchodní partner.


Jaké jsou základní formáty vizitek

    Ukázkou profesionality je mít vizitku neustále po ruce a jejím předáním se tak prezentovat ostatním. Při různých jednání a konferencích můžete během jednoho dne předat mnoho vizitek. Důležité je klást důraz na to, aby právě Vaše vizitka nezanikla mezi ostatními či aby nedošlo k mylnému výkladu informací, které nese. Dokonce i zcela jednodcuhá vizitka dokáže díky šikovným drobnostem zaujmout.
    Na začátku od vás budeme potřebovat dodat obsah vizitky, tedy jaké údaje potřebujete aby se na vizitce objevili a informaci, zda budete chtít vizitku jedno nebo oboustrannou. Následně vám dodáme několik konceptů vizitek na výběr. U každého konceptu se pak dají provádět korekce.
    K tisku vizitky můžete využít našich šablon nebo nám zaslat Vaše tisková data.Pokud si přejete využít práce našeho grafika, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme Vám originální vizitky.
    Vizitky nejčasteji vyrábíme ze silnějších materiálů. Běžně jde o papír v gramáži 250 - 300 g/m2. Tyto papíry jsou silnější a již není potřeba je dále zpevňovat laminem.
    Jsme Sovičky a chceme Vám být nápomocny. Každá z nás má na starosti něco jiného. Já jsem modrá SOVA TISK. Výbírám pro Vás kvalitní tiskové produkty a pomáhám s výrobou. Hledám pro Vás nové možnosti tiskové výroby. Když budu mít něco na srdci, objevím se Vám a nemusíte mne tedy hledat.


Máte jakékoli dotazy týkající se vizitek?

    Nabízíme Vám mnoho možností jak vizitky vyrobit. Od těch klasických technik jako je barevný nebo černobílý tisk na bílý papír až po nanesení motivu zlatou nebo stříbrnou fólií.
    Stojí Vaše zakázka dohromady více jak 600 Kč? Dovolte nám tedy Vám nabídkout výtečnou kávu zdarma v našem Rest pointu. Pro zákazníky, kteří kávě neholdují máme připravený výtečný černý čaj.
    Je vhodné připravit v tiskových datech 3 mm na spad. Vizitky prosím nesázejte na arch. Připravte pouze jednu vizitku resp. její přední a zadní stranu a o zbytek se již postaráme my.
    Pokud opravdu pospícháte s tiskem vizitek. Zajděte na naši provozovnu a informujte o tom naše pracovníky. Pokud to jen trochu bude technicky možné vytiskneme Vám vizitky už do cca půl hodiny. A pokud Vaše zakázka přesáhne cenu 600 Kč, získáte kávu k čekání v Rest Pointu ZDARMA.
    Pro méně náročné zákazníky nebo pro ty, kteří nechtějí čekat na návrhy, máme připravenou galerii vizitek, do kterých již pouze doplníme Vaše kontaktní údaje a případně logo společnosti a tisk vizitek může začít.


Gramáž papíru 300 g/m2 - vizitka 50x90 mm

    ořez na formát / lamino / výsek libovolného tvaru / děrování (pro založení do šanonu) / big (a následné složení vizitky) / lepení (například nalepení vzorku produktu na vizitku - vhodné na vzorky krémů, parfémů, vitamínů apod.) apod.
    Občas se setkáváme s dalšími formáty. Více často se setkáváme s vizitkami rozkládacími. Složené mají rozměr 90x50 mm, ale tisknou se na formát 90x100 mm a bigují se a skládají do formátu 90x50 mm.
    Máme k dispozici mnoho krásných šablon vizitek, do kterých pouze umístíme Vaše iniciály a během pár minut může být návrh Vaší nové vizitky hotov. Nakonec pouze zvolíte čas, během kterého si přejete vizitky mít hotové. Případně ještě jakým způsobem Vám máme vizitky doručit, či si je vyzvednete u nás na provozovně v Praze.
    Vizitky si můžete osobně vyzvednout nebo nechat námi doručit. Osobní převzetí probíhá přímo na naší pobočce v Praze. A zakázku je možné vyzvednout ihned po našem avízu o hotové zakázce.
    Nabízíme Vám nízkou cenu na profesionální výrobu vizitek z kvalitních materiálů. Tiskneme vizitky na lesklé i matné papíry různých tlouštěk. K dispozici máme také pěkné šablony na výrobu vizitek, pokud nemáte svůj vlastní design. Pokud nestíháte - zkuste expres tisk vizitek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00