Jak na věc


flexi hadice na plyn ke sporáku

Vodítko Flexi Classic Long, lankové, 7m/20kg

    Flexi je německý výrobce kvalitních samonavíjecích vodítek. Flexi vodítka jsou pojmem na trhu s chovatelskými potřebami a jsou už dnes implicitní volbou všech chovatelů při výběru vodítka.
    Vodítko Flexi Comfort Long, lankové, 8m/12kg. Vodítko má měkčenou rukojeť, je dlouhé 8 metrů a je vhodné pro psy o hmotnosti do 12kg. K dispozici 7 barev.


Světlo Vario LED Lighting System na vodítko-suchý zip

    Miliony spokojených majitelů psů po celém světě používají jedinečný vynález z Německa: samonavíjecí vodítko flexi. Nejen, že je jedničkou na thu v téměř 90 zemích, ale je také vynálezcem samonavíjecího vodítka a vizionářským průkopníkem inovací. Co před více než 40 lety začalo radikálním vylepšením spouštěcího mechanismu motorové pily, se dnes řadí do špičkové technologie prémiových produktů v odvětví. Ve výrobním závodě v Bargteheide u Hamburgu vzniká vše, počínaje návrhem až po výrobu vysoce kvalitních produktů - Made in Germany.  Originální samonavíjecí vodítka se vyznačují patentovaným, po technické stránce vysoce moderním pružinovým systémem a mnoha inovacemi, na které se vztahují autorská práva. Inovativní technika, komfortní ovládání, vysoce kvalitní materiály a exkluzivní manuální zpracování jsou základem dokonalého provedení samonavíjecího vodítka. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, sportovní, módní či elegantní vodítko - široký výběr našich produktů potěší každého psa
    Vš probíhá naprosto intuitivně a i lidé, kteří měli Flexi vodítko úplně poprvé v ruce, se s ním naučili pracovat během pár vteřin. Nebojte se, Flexi vodítko bude vaším super společníkem, psovi umožní volný pohyb při zachování vaší plné kontroly.
    Mohla vyvstat otázka, co se psem, když běží kam nemá. Od toho je na vršku vodítka knoflík, který když zmáčknete, výsun vodítka se zabrzdí a psa zastaví. Pokud chcete psa mít ve stálé vzdálenosti, třeba 2,5 metru, knoflík zmáčknete, a přesunete dopředu. Pak se vodítko chová jako běžný provázek. Ve chvíli, kdy chcete psa zase pustit, vrátíte knoflík do původní polohy.
    Osobně fandím spíše variantě lankové, která umožní navíjení vodítka v jakékoliv poloze. To je fajn u psů, kteří se na vodítku při čuchání všelijak motají a pobíhají a vodítko by člověk nestíhal rovnat (případ našich psů).  :) 


Vodítko Flexi Giant, páskové, 8m/50kg

    Pokud se s vodítky Flexi setkáváte poprvé: vodítka mají pásek nebo lanko, které je namotané na pružince uvnitř vodítka. Když se pes rozeběhne, lanko se vytahuje ven, pokud se pes vrací nebo ho dojdete, lanko zase samo zajede dovnitř.
    V případě psů klidnějších, je pásek naprosto bezproblémový a robustnější. Když jsem hlídal boxera a bernského salašnického psa, oba měli Flexi páskové a vůbec mě nenapadlo něco rovnat, nebylo totiž co.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00