Jak na věc


firma schoeller křešice s.r.o

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko: Zpráva o udržitelnosti za rok 2018

    Jsme nejkomplexnější a největší úklidová firma nejen v Praze, ale také v celé České republice. To však nic nemění na tom, že nejvyšší prioritou je pro naší úklidovou firmu především spokojenost zákazníka a úklid provedený s maximální pečlivostí. Zaměstnanci naší úklidové firmy se snaží zákazníkům naslouchat a najít společně výhodné řešení.
    Kdo jsme?Úklidová firma Uklizený dům nabízí profesionální úklidové služby. Realizační tým úklidové firmy disponuje mnohaletými zkušenostmi z oboru a ví, že zákazníci očekávají perfektní výsledky.
    Uklizenýdům.cz je progresivní úklidová firma, jejímž stěžejním předmětem práce je údržba a úklid nemovitostí, strojové čištění podlah, renovace dlažeb a vyklízecí práce. U naší úklidové firmy si vyberete z široké nabídky služeb, jako je pravidelný a komplexní úklid domů, bytů, úklid firem a jiných objektů, čištění koberců a podlah, renovace dlaždic, mytí oken, vyklízecí práce, ale i realizace a rekultivace zahrad, údržba zeleně a vnitrobloků. Svěřte úklid do rukou naší úklidové firmy a vyzkoušejte náš


PROFESIONÁLNÍ úKLID PRO VÍCE JAK 700 KLIENTŮ

    Potřebuje vaše zahrada nový účes? Zastaneme pravidelnou údržbu zahrad, městských parků a vnitrobloků nebo zkultivujeme zanedbávané parcely jednorázově. Služby naší úklidové firmy zahrnují pravidelné sečení trávy, hnojení a zalévání trávníku, výsev travin a pokládání nového trávníku, kácení a likvidace stromů a prořezávání keřů. Zajistíme také vlastní nakládku a odvoz biodpadu.
    Provádíme vyklízení nemovitostí, bytových domů, půd, sklepů, suterénů i pozůstalosti v bytech a rodinných domech. Vše zajišťujeme vlastními silami, kontejnery a odpovídající mechanizací naší úklidové firmy. Vyklízecí práce zahrnují vystěhování starého nábytku, komplexní úklid, strojové čištění podlah, čištění oken, renovace dlažeb, ekologické třídění, odvoz a svoz odpadu, přistavení vlastních kontejnerů na odpad a likvidace odpadu podle platných zákonů a předpisů České republiky. Navštívit můžete také náš další web zaměřený pouze navyklízecí služby a odvoz odpadu.
    Sháníte, kvalitní úklid, ale nemůžete najít profesionální úklidovou firmu? Nechte čistotu svých nemovitostí na nás. Profesionální pracovníci naší úklidové firmy se postarají o komplexní úklid kanceláří, objektů, obchodních domů, nákupních center, bytových, panelových i činžovních domů, průmyslových objektů, garáží a úklid dalších nemovitostí. Podlahy i okna se budou po našem čištění zářivě lesknout.


Službu můžete objednat ještě dnes!

    Provádíme renovace, ošetřování, čištění všech druhů podlahových krytin a jejich následnou pravidelnou údržbu. Používáme širokou škálu nejnovějších dostupných technologií, jako je například diamantové leštění a broušení kamenných podlah, terazza a betonu, čištění podlah pomocí jemných abraziv (karbid křemíku), aplikace polymerových a polyuretanových ochran na elastické nebo extrémně zatěžované podlahoviny, úklidové a ochranné chemie a nejnovější hi-tech technologie, mezi které patří aplikace pasivních nanonátěrů. Při jejich aplikaci je použita pasivní nebo aktivní čistá nanotechnologie.
    K čištění, renovaci, obnově lesku a údržbě dlažby používáme nejnovější technologie a moderní prostředky. Díky tomu se kamenné podlahy z přírodního i umělého kamene, PVC podlahy, keramické dlažby a terazzové podlahy zářivě lesknou, odolávají zanesení nečistot do jejích struktur i mechanickému poškozování. V rámci čištění a renovace podlah a dlažby provádíme i čištění koberců a také zajišťujeme následné pravidelné luxování průmyslovým vysavačem.
    Kvalitní a spolehlivá úklidová firma praha. úklid bytů, kanceláří, domů - kompletní úklidové služby. Pravidelný i jednorázový úklid Praha a Středočeský kraj od spolehlivé úklidové firmy.
    Nejhledanější výrazy: úklidová firma, úklidová firma Praha, úklidové služby, úklidové služby Praha, úklidové firmy, úklidové firmy Praha. úklid Praha.


Používáme nejnovější technologie

    Klienti naší úklidové firmy jsou nám vším! Od roku 1997, kdy naše úklidová firma začala poskytovat úklidové služby na profesionální úrovni, jsme získali a hlavně udrželi více jak 700 stálých klientů. Pro Vás je to jeden z mnoha faktorů záruky vysoce kvalitní úklidové firmy. Řadíme se mezi kvalitní úklidové firmy v Praze.
    Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.
    Naše úklidová firma je členem několika vybraných asociací a sdružení, jako je Česká asociace úklidu a čištění, Evropská federace sdružující jednotlivé úklidové firmy a národní asociace z řad EU, Hospodářská komora hlavního města Prahy nebo Národní politika kvality. Tato členství jsou pro Vás opět dalším faktorem v rozhodování při výběru správné úklidové firmy zajišťující úklidové služby. úklid Praha a Středočeský kraj. Kvalitní úklidová firma plně k Vašim službám!


Precizní úklidové služby

    Úklidová kultura v České Republice je ve srovnání s okolními zeměmi momentálně na velice nízké úrovni. V zemích na západ od naší hranice se úklid počítá do kategorie cechovních řemesel, které jsou chovány s uctivou vážností v očích laické veřejnosti oproti České republice, kde je na zaměstnance úklidových firem a uklízečky nahlíženo tradičně svrchu. Firma Uklizenýdům.cz se naopak snaží svým přístupem vštípit zákazníkům a partnerům skutečnost, že úklid a úklidová služba je vážné a potřebné řemeslo. Proto se snažíme nabízet a vysvětlovat již v základních nabídkách osvědčené postupy a nejnovější možnosti na poli úklidové technologie. Tím vším se snažíme zkvalitňovat úklidovou kulturu v České Republice.
    Zaměstnanci naší úklidové firmy se postarají o kompletní úklidové služby. Všichni zaměstnanci naší úklidové firmy jsou sledováni při výkonu služby a posuzováni vedením. Následně jsou přiděleni na činnosti, pro které mají největší předpoklady.
    Předmětem naší práce je také sledování vývoje nejnovějších technologií a způsobů progresivnějšího čištění a renovace dlažby a podlah, které se objeví na evropském a světovém trhu. Ať už se jedná o technologie úklidu, úklidové a čisticí prostředky nebo úklidovou a čisticí chemii. Proto jsme ve stálém kontaktu s výrobci a přímými dodavateli úklidových nebo čistících technologií. Naše firma se aktivně účastní evropských veletrhů se zaměřením na úklidové nebo čisticí technologie, kde sleduje a přebírá aktuální trendy v tomto odvětví služeb.


TOP Odpovědná firma je nezávislá cena platformy Byznys pro společnost

    Naše úklidová firma dodržuje vysoké evropské standardy, jsme ekologičtí vůči přírodě i ekonomičtí vůči Vám. Naše úklidová firma drží krok s nejmodernějšími technologiemi, máme zavedený systém řízení jakosti a bezpečnosti práce. Naše úklidová firma vlastní informační systém a systém pro řízení vztahů se zákazníky. Naše práce nás baví a je naším poselstvím.
    Mezi naše hlavní rysy patří obchodně přátelské vztahy, spolehlivost, preciznost, poctivost a kvalita nejvyšší úrovně. úklidové služby, které poskytuje naše úklidová firma, zahrnují aktivity v jednorázových i pravidelných intervalech. úklid od nás je vhodný pro řadové občany, živnostníky, malé, střední i velké firmy, ale také nadnárodní korporace, průmysl, úřady, atp.


Kooperativa pomáhá lidem s handicapem žít plnohodnotným životem

    Úklidová firma Uklizenýdům.cz zajišťuje veškeré nejčastěji požadované úklidové služby, řadí se ale mezi ty úklidové firmy, které je poskytují na profesionální úrovni. Veškeré úklidové služby lze objednat jak jednorázově, tak také pravidelně, a domluvit se individuálně na rozsahu prováděných úklidových pracích. Úklidové služby zajišťujeme 7 dnů v týdnu a po celých 24 hodin denně dle smluvního ujednání. Zajišťujeme nejen jednorázový a pravidelný úklid v Praze, ale také v regionu celé ČR. Nejžádanější druh uklízecí služby je komplexní úklid kanceláří v Praze, které obvykle zahrnuje čištění podlah a koberců, odstranění prachu, čištění například čalouněného nábytku, mytí oken a vynesení popřípadě likvidace odpadků. Dle individuálního přání zákazníka může úklidová služba zahrnovat i speciální úklidové a čisticí práce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00