Jak na věc


fiobanka přihlášení na účet nové

Fio banka láká nejen nízkými cenami

    Fio banka je v poslední době snad nejčastěji diskutovanou bankou na Českém trhu. Od roku 2010, kdy získala bankovní licenci, přebrala konkurenčním bankám spoustu klientů. Navazuje na úspěšnou historii společnosti Fio, která působí na českém trhu již sedmnáct let. Společnost fungovala jako družstevní záložna a burzovní společnost.
    Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.
    Zakladatelé naštěstí neusnuli na vavřínech a nespokojili se s prvním úspěchem. Začali rozšiřovat finanční služby a založili vlastní družstevní záložnu. Důležitým mezníkem v historii firmy je rok 1998, kdy spustila jako první z dnešních finančních institucí v Česku Internetbanking. Dalším úspěchem společnosti je oživení upadajícího RM-SYSTÉMU, který koupila v roce 2006.
    Aktuálně hledáme moderátory fóra Nejde.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.


fiobanka internetbanking přihlášení

    Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o termínu fiobanka pobočky, v tomto článku se můžete dozvědět o celé Fio bance. Historie banky je velice zajímavá, dnes patří společnost mezi oblíbené banky firemních i dalších klientů. Proto je také fiobanka pobočky tak důležitým pojmem.
    Banka se od ostatních výrazně odlišuje. Je výhradně českou bankovní institucí, která neskončila jako spousta dalších v područí zahraničních vlastníků. Klienty láká svým lidským přístupem, běžné služby nejsou vůbec zpoplatněny. I přesto dokáže Fio banka úspěšně hospodařit a dosahuje dlouhodobě mírného zisku.
    Společnost Fio založila skupina studentů matematiky a fyziky z Karlovy univerzity. Studenti, kteří se zajímali o obchodování s cennými papíry, se v roce 1993 rozhodli založit si vlastní firmu. Sami si naprogramovali software, aby byly jejich burzovní obchody co nejsnadnější a do několika let se stala společnost Fio největším českým on-line brokerem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00