Jak na věc


fantomalt pro onkologicke pacienty

NUTRICIA CUIJK FANTOMALT 1X400gm na HLEDEJCENY.cz

    Fantomalt Enzymaticky štěpený kukuřičný škrob maltodextrin, vydatný zdroj energie doplňující výživu. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně nekompletní strava v práškové formě. Bezlaktózový přípravek. Neobsahuje bílkoviny ani tuk. Charakteristika: Určeno k dietnímu postupu při výživě nemocných s vysokými nároky na příjem energie (například těžká poranění a infekce). Přípravek je určen pro výživu nemocných, kteří z různých příčin nemohou přijímat dostatečný objem potravy nebo nápojů. Návod k použití: Přiložená odměrka má obsah 5 g Fantomaltu, což je přibližně 20 kcal energie. Vzhledem k neutrální chuti doporučujeme Fantomalt míchat do nápojů, jogurtů, kaší nebo užívat samostatně jako 20% roztok (20 g ve 100 ml). Přípravek je možno užít i k výživě nasogastrickou sondou. Skladujte na suchém a chladném místě. Po každém otevření plechovku znovu pevně uzavřete víčkem. Po otevření uchovávejte v chladničce max. po dobu 6ti týdnů. Nepoužitý roztok skladujte v chladničce max. po
    Určeno k dietnímu postupu při výživě nemocných s vysokými nároky na příjem energie (například těžká poranění a infekce). Přípravek je určen pro výživu nemocných, kteří z různých příčin nemohou přijímat dostatečný objem potravy nebo nápojů.
    Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Fantomalt je vhodný jako náhrada části stravy v případě, kdy pokrytí výživových potřeb pacienta nelze dosáhnout běžnou stravou. Není vhodný jako jediný zdroj výživy.
    Dovolujeme si Vás informovat, že dne 25. 5. 2018 nastává účinnost Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budeme chránit jako dosud, avšak s účinností GDPR máte nová práva – právo na námitky proti zpracování, právo na výmaz („právo být zapomenut“) a právo na přenositelnost.


Příbuzné fráze k NUTRICIA CUIJK FANTOMALT 1X400gm

    NUTRICIA NUTRISON 1X1000ml • NUTRICIA CUBITAN S PŘÍCHUTÍ VANILKOVOU 1X200ML Roztok • NUTRICIA NUTRISON ADVANCED CUBISON 1X1000ml • NUTRICIA NUTRINI 1X500ML • NUTRICIA NUTRILON 1 A.R. 1X400gm • NUTRICIA NUTRIDRINK s čokoládovou příchutí 1X200ml • NUTRICIA NUTILIS POWDER 1X300GM Prášek • NUTRICIA NUTRIDRINK CREME S PŘÍCHUTÍ ČOKOLÁDOVOU 4X125GM • NUTRICIA NUTRISON ADVANCED PEPTISORB 1X1000ml • NUTRICIA CUBITAN S PŘÍCHUTÍ JAHODOVOU 1X200ML Roztok
    Bohužel zde zatím není žádný komentář. Máte-li s Fantomalt prášek pro roztok 400g vlastní zkušenosti, podělte se o ně s návštěvníky naší on-line lékárny a napište vlastní recenzi ;-)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00