Jak na věc


fantazie centrum sokolov

Otevření dětského centra Fantazie

    Čeká vás den plný soutěží a zdobení perníkových srdíček, které pak můžete věnovat svým nejbližším a milovaným :-)
    Modře značená naučná stezka začíná na hlavní křižovatce v Nových Hamrech. Celkem 8 tabulí čtenáře informuje o dřívějším životě v Nových Hamrech a okolí. Okruh má 3.5 ... číst celé
    S napětím jsme také očekávali první prázdninový den po vysvědčení. Shodou okolností také ten den vyšel na titulní straně v K-Servisu leták s pozvánkou do našeho centra. Měli jsme velkou radost, když se v pátek 30. ledna prostory hezky zaplnili a tím centrum nádherně ožilo. Děkujeme všem za návštěvu.
    Zveřejňujeme pro vás náš program na měsíc duben. Zde jsou všechny akce, na které se můžete spolu s námi těšit.
    Vyplněním Registračního formuláře Dětského centra Fantazie v Sokolově dávám souhlas se zpracováním vložených osobních údajů, dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
    zveme všechny příznivce hudby, tance, zábavy... na naši další Fantastickou diskotéku. Tentokrát s velikonočním nádechcem. Hrát k tanci a soutěžemi provázet bude opět náš známý DJ.


14. března 2015: Zábavná diskotéka

    20. ledna jsme slavnostně otevírali naše centrum za přítomnosti novinářů a významných osob našeho kraje. Pásku slavnostně přestříhával majitel centra pan Radek Makar spolu se starostou města Sokolova Janem Pickou a tehdejším hejtmanem Karlovarského kraje Josefem Novotným. Po slavnostním otevření a rautu se brány našeho centra otevřely naplno.
    Viditelné poblikávání plamene odrážející se na noční obloze někde směrem nad Litvínovem. To může být rozsáhlý požár města, katastrofa v chemičce nebo Sauronovo oko, které vládne všem. Objevuje se párkrát do roka, a obvykle ... číst celé
    Lyžařský areál v Novém Městě je provozován Tělovýchovnou jednotou Lokomotiva Teplice. Srdcem celého areálu je stadion nedaleko železniční stanice Mikulov - Nové Město. Zde se většinou podaří i zaparkovat. V době konání akcí ... číst celé
    Postupně přidáváme a nabízíme nové a další služby a vylepšení. Nyní již kulisu našeho centra doplňuje 5 velkých obrazovek.
    Nezapomněli jsme na zamilované. Proto jsme v sobotu 14. února na sv. Valentýna nechali naše dveře otevřené až do 24 hodiny! A co víc: každý pár dostal od našich kuchařů drobné sladké pohoštění zadarmo jako poděkování za návštěvu a přání všeho nejlepšího ke dni zamilovaných.


Hoří aneb tajemná záře na obzoru

    Na děti bude čekat čarovná mlha , zdobení a stavění Májky , výroba čarodějnické masky a k tématu soutěžní program :-) Soutěž pro děti : o nejkrásnější kostým , koště a nos :-) Kdo přiletí na koštěti dostane Certifikát Čarodějnice na určitý typ koštěte :-) Vše obohacené hudbou a zábavou ..... :-D
    Již tuto sobotu Emotikona smile přijďte si k nám namalovat hezký čumáček :-)Tento den mají dospělí vstup zdarma Emotikona smile
    Načerpejte vánoční atmosféru pod taktovkou oblíbeného DJ Davida Smrže, děti během celého odpoledne čeká plno soutěží o drobné ceny, diskoška a vyvrcholením dne bude společné rozsvícení vánočního stromečku kouzelným tlačítkem.
    V sobotu 9. května pro vás připravujeme další tematickou diskotéku. Tentonkráte chceme popřát všem maminkám, které mají 10. května svůj svátek. Proto 10. května, ale i 9. května mají k nám do Fantazie vstup zdarma! :o) Moc se na vás těšíme!
    !!! Získali jsme certifikát Baby Friendly !!! Milí návštěvníci, jsme součástí projektu Baby Friendly Certificate a musíme se pochlubit -získali jsme ohodnocení ZLATÝ CERTIFIKÁT! Hodnocení se skládá z několika oblastí - nabídka, služby a možností vyžití pro děti. Tohoto ohodnocení si velice vážíme!


Lyžařský areál Nové Město v Krušných horách

    Příchod té nejobávanější trojice - čerta, Mikuláše a anděla!Každý smrtelník bude čertem zkontrolován v knize hříchů a postaven na váhu. O tíži rozhodne Mikuláš s andělem.
    Dlouhá Louka se v poslední době stala významným bodem pro všechny lyžaře - běžkaře, cyklisty, motorkáře, ale i pěší výletníky. Zdejší penzion se stal oblíbeným místem zastavení a občerstvení na jejich cestě, prostě ... číst celé
    :-) Dostali jsme od čerta volné jízdenky na Mikulášskou jízdu do Hřeben, která se konná 3.12. 2016. :-D A můžou být vaše, milé děti !!! Stačí maličkost !!! Při návštěvě Fantazie s sebou přineste vlastnoručně vyrobenou postavičku čerta, čertice, anděla nebo Mikuláše.Vaše výrobky můžete nosit od pátku 25.11. do úterý 29.11. :-) 30.11. bude vylosováno prvních 13 z vás, kteří obdrží od Fantazie volné jízdenky na Mikulášskou jízdu :-)
    Od pondělí 9. února až do konce měsíce zavádíme Happy Hour. Kdo k nám do centra zavítá na poslední hodinu otevírací doby, má vstup za polovinu! Připravujeme i další podobné akce, o kterých vás budeme včas informovat. Ale už teď můžeme slíbit, že se máte na co těšit!


Závody psích spřežení - Eduardův mid a sprint

    Rozhodli jsme se zopakovat super diskotékovou akci s naším DJ. Takže vás všechny očekáváme v hojném počtu.Dětskou diskotéku zpestří různé soutěže a hry!
    Díky 80 zrcadlům je největším zážitkovým labyrintem v západních Čechách. Slepé uličky, nečekané rohy, optické klamy - přijďte se podívat na nekonečné odrazy sebe samého v každém směru, najděte si cestu ven a staňte se ... číst celé
    U nás ve Fantazii proběhlo Fantastické Focení ve spolupráci s firmou NikStar. Pár vybraných fotografií naleznete v naší fotogalerii, další si můžete stáhnout. Odkaz zde:
    Abychom mohli vyladit všechny detaily, ještě před slavnostním otevřením jsme provedli zatěžkávací zkoušku, kdy jsme pozvali plno přátel a dětí, které měly za úkol jedinou věc: Pořádně řádit v atrakcích. A povedlo se dokonale. Posoudit můžete sami při prohlížení fotografií ve fotogalerii.
    Milé děti, přijďte s námi rozsvítit vánoční stromeček a zažít krásnou předvánoční atmosféru <3 Doneste s sebou ozdobičku, která bude zdobit stromeček ve Fantazii <3


Objednávka klubové karty Fantazie:

    Prima Port přináší jedinečné zážitky, zábavu a výhodné nákupy procelou vaši rodinu. Registrujte se a přijďte si užít atraktivní výhody i knám.
    Pojďte si s námi užít dobrodružné přespání, na které vaše děti jen tak nezapomenou. Pro všechny malé i velké odvážlivce je připravena stezka plná nástrah, úkolů a soutěží. Než se na ní vypravíme čeká nás úkol v kreativním koutku. Na každého, kdo projde touto tajemnou stezkou je připravena sladká odměna, ale také cena za statečnost. To si prostě nesmíte nechat ujít. Těšíme se na vás! Nebojte se, bát se budeme jenom trochu...
    Zveme vás na naprosto úžasnou akci, kterou jen tak někde jinde nezažijete. Hostem našeho centra Fantazie bude Dakar tým! Přijďte se podívat naživo na závodníky z Dakaru, prohlédnout si závodní stroje, vybavení.
    Malování na těloAIRBRUSH TATTOOS - jedná se o velmi populární dočasné tetování, které se na kůži nanáší pomocí vzduchové pistole přes šablonu a během chvilky si můžete vyzkoušet jaké je to mít opravdové tetování. Díky speciální zdravotně nezávadné barvě vydrží tetování až několik dní. Nabízíme velký výběr motivů a různé barvy.


Aktualizace na stránkách městského úřadu a jeho odborů

    Sokolovský dům dětí a mládeže chystá ve spolupráci s Vesnickým rodinným centrem 5. ročník Závodu kočárků. Ten se koná ve stejný den na dalších místech v České republice a letos poprvé také v Polsku. Jde o charitativní podnik, kam se můžou zapojit maminky i tatínkové. Na akci je nutné se přihlásit předem.
    k nám zavítají vizážistky, které vám na obličej namalují motýlka, pejska, kočičku, tygříka, nebo co si budete přát...
    jsme pro vás připravili speciální akci: Pizza za 99,- Kč. Za tuto cenu si můžete objednat jakoukoliv pizzu z naší nabídky (kromě Fantazie). Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme dobrou chuť.
    :-) Máte problém sehnat Mikuláše s čertem a andělem, kteří by k vám přišli "vystrašit" vaše zlatíčko? Milí rodiče, FANTAZIE pro vás má řešení :-)
    I u nás ve Fantazii začíná filmový festival...Opět tu pro Vás máme fantastické přespání ve Fantazii tentokráte s podtitulem "Festivalová noc"
    A je to tady...další super přespání ve Fantazii,tentokrát s podtitulem „Letem světem“..Pro velký zájem s předchozích akcí máme pro Vás opět dva termíny a to 25.5. a 8.6.
    Rozhodli jsme se otevřít světu a věnovali jsme do tombol na plesy, které se teď pořádají volné vstupenky do našeho centra.


V sobotu 4. dubna od 1400 hodin

    zdravověda - nácvik ošetření a resuscitace - hygiena rukou - měření tělesného tuku a krevního tlaku - parafínové zábaly rukou - soutěže o ceny - kolo štěstí - fotobuňka Smilefie - DJ a mnoho dalšího...
    proběhlo ve Fantazii líčení od profesionální kosmetičky, se kterou jsme navázali spolupráci. Tento den byla jedinečná příležitost nechat se nalíčit a to zcela zdarma - pouze za vstup do našeho centra Fantazie.
    Dovolte dětem pocítit jaro všemi smysly. Nejdříve si zařádí na vlnách a pak vyrobí něco kouzelného ...
    Přijďte se v sobotu 23. 5. k nám do Fantazie povozit na koníčkách z ranče Vránov Emotikona smile akce trvá od 14:00 h do 15:30 h. Těšíme se na Vaší návštěvu.
    V sobotu 25. dubna 2015 se u nás ve Fantazii koná "Maškarní rej s diskotékou". Hrát a celou akcí provádět k tomu bude náš profesionální DJ! Nebudou opět chybět hry a soutěže. Všichni jste srdečně zváni.
    Přijměte pozvání na poslední větší akci před Vánocemi, kdy za námi do Fantazie dorazí posel od Ježíška. Dětičky mají tak poslední šanci sdělit svá tajná přání...
    !!! MILÝ PŘÍZNIVCI NAŠEHO CENTRA :-) V SOBOTU 23.4. MÁME VZHLEDEM K SOUKROMÉ AKCI " Z A V Ř E N O" A V NEDĚLI MÁME OTEVŘENO OD 14 HODIN !!! Děkujeme za pochopení :-)


22. února proběhlo Fantastické focení ve Fantazii

    Možná si některé ženy ještě postesknou, jak slavily, nebo neslavily mezinárodní den žen. My jsme se rozhodli, že v tento den musí mít ženy a dívky důvod se usmát. Proto 8. března na MDŽ mají všechny ženy vstup zdarma!
    !! Ježíšek už ťuká na dvířka .... a proto jsme ve Fantazii dali hlavy dohromady a vymysleli pro vás tento super dáreček ve formě dárkových poukazů různých cenových kategorií !!!
    #krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #kamsdetmi #vyletysdetmi #sdetmi #vikend #skocarkem #sepsem #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #ven #honemven #navylete #aznahoru #peknaprochazka #prochazka #LetsGuide

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00