Jak na věc


fanclub hc kometa brno

FanClub míří vzhůru! Buďte u toho!

    V pátek 24.8.2018 v 19:00 hod proběhne členská schůze Fanklubu HC Klatovy, na kterou budou pozváni zástupci HC a SHC Klatovy, a to v Pivnici U Šroubka (místnost vpravo). Bude zde možnost registrace nových členů, zaplacení členských příspěvků, koupě permanentek a fans předmětů. Všichni příznivci klatovského hokeje jsou vítáni.
    V sobotu 6.dubna od 19:00 se opět sejdeme na tradiční posezónní schůzi fanoušků klatovského hokeje spojené s bowlingovým turnajem. Nejprve vyhodnotíme sezonu 18/19, poté se zaměříme na debatu okolo nadcházející MČR hokejových fans, který budeme pořádat. Po diskuzi se vrhneme na bowlingový turnaj o hodnotné ceny. Těšíme se na vás Klatovácí!
    Fanklub HC Klatovy je poctěn tím, že může letošní MČR hokejových fanoušků v malé kopané pořádat právě on. Bude se jednat o již 16. ročník tohoto tradičního turnaje mezi fanoušky extraligových, prvoligových, druholigových a krajských fanoušků.
    Oficiální stránky hokejových fanoušků (SHS) klubu HC Sparta Praha je nezávislá platforma fungující od roku 2009. V roce 2012 se web spojil s oficiálním Fanclubem hokejové Sparty.
    Srdečně zveme všechny členy „Fan clubu hokejové Sparty“ a jeho příznivce na pravidelnou valnou hromadu, která se koná v pondělí 2. Září 2013 od 19 hodin v prostorách klubovny (vchod 32, směrem k restauraci).


MEGAVÝJEZD OLOMOUC (27.10.2019)

    Jako každý rok, i letos máte možnost si objednat letošní vážně povedený dres HC VÍTKOVICE. Každý člen má možnost si objednat jeden dres a to co nejpozději do 10.11.2019
    Účet fanclubu: 270 106 4516 / 2010, průběh transakcí můžete sledovat zde. Následně bude odeslána hromadná objednávka, aby zájemcům dorazila co nejrychleji, proto nenechávejte platbu za dres na poslední chvíli! Až dresy dorazí budeme všechny zájemce kontaktovat. Počítejte, že výroba trvá 3-5 týdnů!!!!
    Objednávky posílejte na email fanclub@fanclub-hcv.cz ve formě Typ dresu (např.ZÁPASOVÝ TIŠTĚNÝ) Číslo (např.95) jméno na dresu (např.SVOBODA) (své JMÉNO či PŘEZDÍVKA) Velikost (např.XXL) Barva (např.MODRÁ) a nakonec Jméno člena fanclubu. Podmínkou potvrzené objednávky je platba na účet fanclubu nejpozěji 11.11.2019.


Souboj spřátelených klubů vypukne v sobotu

    Před pár dny proběhla členská schůze na které se sešlo cca 40 fanoušků.Na schůzi se probírala loňská sezona 2017/2018 z vedením fanklubu.Zúčastnění měli plno otázek na které bylo v rámci možností zodpovězeno.Byli představeni kandidáti na zvolení nového vedení pro sezónu 2018/1019,které bylo pozléze zvoleno.Na schůzi byl zahájen prodej permanentek!!!Veškeré prodeje permanetek najdete www.fanclub-hcv.cz/permanetky
    Rádi bych vás pozvali na přátelské posezónní utkání mezi týmem SHC Klatovy a Fanklubem HC Klatovy, které se uskuteční v neděli 25.3.2018 od 15:15 hodin. Půjde již o několikáté klání mezi hokejisty A týmu a jejich fanoušky, ve kterém půjde především o pobavení všech přítomných, už z toho důvodu, že mnozí fanoušci, kteří nastoupí si poprvé vyzkouší, jak nelehký úkol je udržet hokejku, natož to se s ní trefit do puku.
    Poslední červencový víkend roku 2019 patřil 16. ročníku neofiko MČR hokejových fanoušků v malé kopané, který pořádal Fanklub HC Klatovy ve Vrhavči. Vše vypuklo již v pátek 26.7.2019, kdy najeli takřka všichni fanoušci, kteří zde ladili formu na sobotní turnaj. Mnozí z nich ani nezamouřili oko a dychtivě očekávali zahájení letošního ročníku. Jelikož bylo přihlášeno 10 týmů, herní systém byl určen na dvě skupiny po pěti. Dále hráli mezi sebou poslední ze skupin o 9.-10. místo, následovalo čtvrtfinále, semifinále a finále.


Mistrovství republiky hokejových fans v malé kopané

    dne 7.9.2018 v 16:10, před posledním přípravným zápasem s Trenčínem, proběhne generálka sektoru C2, před sezónou. Žádáme všechny fanoušky, kteří se rádi podílí na tvoření atmosféry v hale, aby dorazili v uvedený čas.
    V sobotu 27.ledna od 17:30 hod sehraje tým SHC Klatovy domácí utkání proti HC LM Pelhřimov. V zápase půjde o hodně, a to již vzhledem k tomu, že klatovský tým se neúprosně blíží k hranici zajišťující účast v play-off. Jako již tradičně, dorazí na utkání naši přátelé, kamarádi z pelhřimovského fanklubu, se kterými se sejdeme lehce po 16 hodině U Šroubka. Probereme a popijeme spolu jistě mnohé, doufejme, že nejenom nového prezidenta, který již v tento čas bude znám, ale především situace v našich klubech apod.
    Již v pátek 30.3. jedeme do Domažlic na utkání s klatovským béčkem mužů v 17:30 (hraje se od 19:30) auty. Věříme, že Klatovácí vyhrají, ale případně tam zajedeme ještě v neděli 1.4., kdy platí dvě varianty ....První varianta dopravy: 15:16 vlakem, nazpět 6ti místním taxi. Druhá varianta je auty v 17:00 (hraje se v 18:45). Kdo by se rád přidal, nechť se hlásí na tel. 721977839.


Klatovácí budou pořádat turnaj hokejových fans

    V sobotu 7. dubna od 17:30 v prostorách bowlingu klatovské Střelnice proběhne členská schůze Fanklubu HC Klatovy, na kterou budou pozváni zástupci HC i SHC Klatovy včetně některých hráčů. Ihned po schůzi bude následovat tradiční turnájek v bowlingu o hodnotné ceny. Těšíme se na vaši účast, kterou prosím vzhledem k omezené kapacitě nahlaste Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721977839. Zváni jsou všichni příznivci klatovského hokeje.
    Ve středu 7.3.2018 sehraje tým SHC velmi důležité utkání ve Žďáru, které muže znamenat konec sezony, nebo návrat série do Klatov. Je nutno naše hokejisty podpořit. Pokud chcete do Žďáru vyrazit, ozvěte se na tel. 721977839 nejpozději v den odjezdu do 12:00 hod! Odjezd je v plánu v cca 14:00
    Jako každou sezonu se koná výroční schůze kde se ukončuje daná sezona (2018/2019) , ale taky se rozhoduje o novém vedení Hc Fanclub Vitkovice pro nadházející sezonu (2019/2020).
    Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.
    PROSÍM VŠECHNY ČLENY FANCLUBU HC VÍTKOVICE O RYCHLEJŠÍ OBJEDNÁVKY, ABYCHOM DANÉ DRESY STIHLI DODAT POD VÁNOČNÍ STROMEČEK, POKUD BUDE ZÁJEM VELKÝ UDĚLÁ SE PO NOVÉM ROCE DALŠÍ OBJEDNÁVKA.


Jedeme podpořit béčko do Onďákova

    Již tuto sobotu 8.6. se koná výjimečné akce s názvem Aerobatic Freestyle Challenge 2013, kde nebude chybět ani autogramiáda vybraných hráčů HC Sparta. Ve spolupráci s naším klubem je možné se této akce zúčastnit zdarma - jedinou podmínkou je členství ve FanClubu (platí pro stávající i nové členy).
    Loni jsem v sepsané výzvě k mobilizaci apeloval na bývalé i současné členy FanClubu a všechny Sparťany, aby pomohly FanClubu postavit se opět na nohy. Po roce snažení jsem hrdý na to, že můžu přijít s konkrétními výsledky a snad jimi motivovat další, abychom mohli nadále pokračovat ve stejném tempu, neboť cíl či vize ještě není naplněna a hlavně jak říká klasik, samotná „cesta je cíl“.
    Jak již mnozí z vás vědí, v červnu jsem se stal novým, od roku založení 1998 v pořadí teprve druhým, předsedou FanClubu hokejové Sparty. V otevřeném dopise k příležitosti ohlášení své kandidatury na tento post jsem se zmínil o tom, jak bych si představoval, aby FanClub fungoval a prezentoval se. Nyní přicházím s konkrétní vizí toho, o co budu jako nový předseda usilovat. Zároveň vyzývám k mobilizaci všech Sparťanů, s jejichž pomocí dáme FanClubu...


Uspořádali jsme turnaj fanoušků, stydět se nemusíme!

    Společně si řekneme pár věcí do nadcházející sezóny, osvěžíme několik pokřiků a také si představíme inovativní věci v našem sektoru, chodu FanClubu a organizace fandění. Budeme rádi, když vás dorazí co nejvíce. 
    Již 15.ročník MČR hokejových fanoušků v malé kopané pořádají letos táborští v Sezimově Ústí 21.-22. července 2018. I tentokráte jsme přijali pozvání a věříme, že opět hrdě zde budeme reprezentovat klatovské barvy. Případní zájemci, nechť se hlásí Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721977839.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00