Jak na věc


evidence docházky elektronicky

3. Skenování dokladů zdarma

     » Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví) » Vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) » Zpracování mezd » Daňové přiznání » Rekonstrukce účetnictví
    Naprostá upřímnost je důležitá, neschováváme se za různé balíčky či paušály. Nabízíme vedení účetnictví za velmi nízké ceny, které přesně odpovídají tomu, co opravdu využijete.
    Objednejte si vedení daňové evidence pohodlně přes náš online formulář, případně nám zavolejte na bezplatnou linku 800 300 200 či napište zprávu přes formulář níže.
    I malá chyba může mít velké důsledky. účetnictví vedeme vždy precizně, pro Váš klid ale máme sjednáno pojištění profesní odpovědnosti ve výši 5 milionů Kč. Pojištění jsme navíc zatím nikdy nemuseli využít.
    Nebojte se na nás obrátit, naše účetní mají více než 20 let zkušeností s vedením daňové evidence. Věnujte se plně Vašemu podnikání, daňovou evidenci a mzdy nechejte na nás.
    Každou příchozí zprávu bezplatně přepošleme na Váš e-mail, již Vám tedy nic neunikne. S úřady budeme také komunikovat datovou schránkou, abyste Vy nemuseli.


4. Online účet na TaxAccount.cz

    Tímto způsobem minimalizujeme riziko ztráty dokladu či špatného zaúčtování a zároveň zkracujeme dobu potřebnou pro zaúčtování, ale nejen to:
    Nezatěžujte se správou datové schránky, neustálým přihlašováním či změnami hesel. Datové schránky spravujeme zdarma všem klientům daňové evidence.
    Se skládá z modulů Majetek PPS, Majetek DHNM, Sklady, Evidence OPP. Modul Drobného majetku slouží k podrobné evidenci různých parametrů drobného majetku na majetkových kartách. Modul MajetekDHNM řeší evidenci a odepisování hmotného a nehmotného dlouhodobého majetku. Modul skladového hospodářství umožňuje evidenci stavu a pohybu skladových zásob a spotřeby materiálu podle skupin na neomezeném množství skladů. Evidence ochranných pomůcek umožňuje vést evidenci OP u jednotlivých pracovníků.
    Žijeme v moderní době, veškeré doklady zdarma skenujeme a tyto soubory bezpečně uchováváme na našich serverech.
    Hledáme OSVČ, podnikající fyzické osoby poptávající vedení daňové evidence účetní firmou. Máme pro Vás nabídku na vedení daňové evidence, nabízíme zpracování daňové evidence.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00