Jak na věc


euromiliony archiv tažených čísel

Monty Python and the Holy Grail

    Začít je třeba určitě klasikou. Dnes to jsou hlavně různé trafiky, kde se nachází terminál společnosti Sazka. Zde můžeme jednoduše vyplnit sázenku, nebo požádat o náhodný tip. Daná místa mají i tu výhodu, že je můžeme navštívit ve chvíli, kdy chceme znát Euromiliony aktuální výsledky. Jednoduše jenom předložíme náš tiket a ihned zjistíme, zda je, nebo zda naopak není výherní. To je rozhodně velké plus této konkrétní možnosti.
    Losování loterie Euromiliony se koná dvakrát týdně a to každé úterý a pátek večer v Paříži. Minimální Jackpot je 15.000.000 EUR (cca. 400.000.000 Kč) a dosud nejvyšší jackpot v historii Euromillions byl 185 milionů EUR (cca. 5.000.000.000 Kč), který dne 12.7.2011 vyhrál manželský pár z Anglie.
    Jaké to jsou? Třeba Jihomoravský, kde se výhry pohybují v řádech 400 tisíc korun. Zajímavé sumy však byly vypláceny i v krajích, jako je Královéhradecký a Středočeský. V těchto oblastech společnost Sazka vyplatila více než 370 tisíc korun v každém. Další z nejmenovaných krajů se již drží v rozmezí 100 – 200 tisíc korun. A přibudou další? Stačí se podívat na weby, kde lidé hledají možnost Euromiliony zkontrolovat. Výherní čísla se losují každý týden, a to hned dvakrát. Jakmile se v této sekci daného webu objeví, může vzniknout nový výherce. Kolik vyhraje? To záleží na číslech i na výši sázky.


Euromiliony vsadíte i na dalších místech

    Na PokerHoldem.cz nenajdete pouze hru Texas Holdem Poker, ale i výsledkový servis, ve kterém si můžete zkontrolovat Euromiliony výsledky. V losování loterie Euromiliony, které proběhlo 15. 1. 2019 byla tažena tato čísla. V prvním osudí bylo vylosováno toto těchto sedm čísel: 3, 7, 10, 12, 15, 17, 35. Ve druhém osudí bylo vylosováno toto číslo 5. Ve hře Eurošance bylo vylosováno toto pětičíslí: 1, 6, 5, 7, 2. PokerHoldem.cz srdečně blahopřeje všem výhercům!
    Jedná se o data z posledních dvanácti měsíců a tak je jasné, že se mohou také průběžně měnit. S tím souvisí to, že Euromiliony aktuální výsledky jsou dostupné dvakrát do týdne a tak může postupně vzniknout další nemalá výhra. A to třeba i v oblastech, které jsou letos bez velké výhry. Jsou to kraje Plzeňský, Vysočina a také Pardubický.
    Nejsou to jenom trafiky, kdy můžete daný tiket vsadit. Dnes lze terminály najít i na dalších místech, jako jsou třeba benzinové pumpy. I zde není problémem vsadit si stejně, jako v předchozím případě. A to s použitím vlastních čísel, nebo náhodného tipu. Konkrétní seznam míst lze nalézt třeba online. Nejsou to však jenom oficiální weby. Jsou to i ty neoficiální, na kterých lidé Euromiliony hledají a které samozřejmě také nabídnou objektivní informace o této hře i možnostech, kde konkrétně si ji vsadit. Dále mohou kromě informačního servisu umožnit i věc, kterou je Euromiliony kontrola tiketu on -line.


Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    EuroMillions (Euromiliony) patří mezi největší a nejoblíbenější světové loterie. Vzhledem k jejímu minimálnímu Jackpotu 15 milionů EUR (cca. 400 milionů Kč) a vyšší pravděpodobnosti výhry je jednou z nejhranějších v Evropě.
    Posledním místem, na které se zaměříme, jsou obchody. Jaké konkrétně? Je to Penny market, nebo síť obchodů Coop. V obou případech probíhá sázka velmi jednoduše, přímo na pokladně. Dobré je vědět také to, že zde je možné podat si jenom sázenku s náhodným tipem. Ten zahrnuje klasickou sázku, která počítá se sedmi hlavními výherními čísly a jedním samostatným. Na příslušném webu, který se dnes zaměřuje na výsledkový servis lze vyhledat možnost Euromiliony zkontrolovat. Poté zde porovnáte tažená čísla s těmi na vašem tiketu. Pokud vyhráváte, výhru vám mohou vyplatit na řadě míst.
    Proto i mnozí Češi toužící po výhře a lepším životě, chodí tipovat do sousedního Rakouska. Loterii Euromillions (Euromiliony) je však možné hrát i prostřednictvím internetu a to kdykoliv a kdekoliv.
    Sázející vyhrává cenu, když uhodne minimálně 3 čísla lota a to buď: 3 hlavní čísla, 2 hlavní čísla a 1 dodatkové číslo nebo 1 hlavní číslo a 2 dodatečné čísla.


Kde Euromiliony vypláceli nejvíce?

    Dominuje hlavní město naší země, a to konkrétně Praha. Právě zde již bylo v rámci nejvyšších výher během posledního roku vyplaceno necelých 700 000 korun českých. Je tedy jasné, že Euromiliony kontrola tiketu on –line může přinést nemalou výhru. Více než 500 000 Kč bylo dále vyplaceno na Ostravsku, což je také hodnota celkem zajímavá. A jak se k ní lidé dostanou? Vsadí si a poté už jenom vyhledají jeden z mnoha webů, kde jsou k dispozici výsledky. Zde si dohledají sekci s názvem Euromiliony a porovnají tažená čísla v konkrétním období se svým tiketem. Pokud se jich shoduje většina, velká výhra je tu.
    Sazejloterie.com je nezávislý zprostředkovatel pro PlayUKinternet. PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Uk national Lottery, MUSL nebo Camelot a ani s žádnou firmou, která provozuje jejich produkty a služby. Platby kreditními kartami jsou zpracovávány přes Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.
    Zajímá vás, v jakých oblastech nejvíce vyplatila loterie Euromiliony na svých výhrách? Pokud ano, podívejte se s námi na přehled, kde se mohli lidé radovat z těch největších aktuálně vyplácených výher.
    EuroMillions (Euromiliony) je největší nadnárodní loterie v Evropě, která byla spuštěna 7. února 2004 a je hrána v devíti evropských zemích (Francie, Anglie, Španělsko, Belgie, Lucembursko, Švýcarsko, Portugalsko, Irsko a Rakousko).


Losování Mimořádné Sportky a Šance

    EuroMillions (Euromiliony) je číselná loterie, při níž sázející tipuje 7 čísel tak, že 5 hlavních čísel tipuje z 50 čísel číselné řady od 1 do 50 a současně tipuje 2 dodatkové čísla (Lucky Stars) z 11 čísel číselné řady od 1 do 11.
    Pro všechny sázkaře máme dobrou zprávu! Už nemusí složitě hledat výsledky loterie Euromiliony. Holden.cz přináší možnost jednoduše zkontrolovat Euromiliony výsledky. V tahu loterie Euromiliony, ze dne 15. 1. 2019, byla tažena tato čísla. V prvním osudí bylo taženo těchto sedm čísel: 3, 7, 10, 12, 15, 17, 35. Ve druhém osudí bylo taženo číslo 5. Ve hře Eurošance bylo taženo pětičíslí: 1, 6, 5, 7, 2. Padla vaše čísla? Holden.cz gratuluje všem šťastným výhercům!
    Zahrát si danou loterijní hru od společnosti Sazka je celkem jednoduché. Stačí jenom jedna jediná věc – vsadit si. Kde konkrétně je možné tiket na Euromiliony odevzdat? V tom vám dokážeme poradit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00