Jak na věc


epilace laser

Buďte svůdná s hladkou pokožkou!

    Permanentní epilace Exilite je v současnosti nejvyspělejší a proto také nejžádanější fotoepilace. Přístrojové ošetření Exilitem klientům poskytuje nejvyšší možnou estetickou kvalitu. Epilační procedury lze provádět na celém těle včetně obličeje.
    Na našem profesionálním pracovišti, v příjemném prostředí, dosahujeme vynikajících epilačních výsledků. Šetrná epilace v Beauty Clinic je dokonalou cestou k odstranění nežádoucích chloupků.
    © 2019 BEAUTY CLINIC - ESTETICKÉ CENTRUM BRNOTelefon pro objednání, informace o službách: 777 338 733Objednávky e-mailem: objednavky@beautyclinic.czAdresa: Masarykova 12 - 2. patro, PSČ 602 00 Brno - střed
    Při epilaci dochází k odstranění chloupků včetně jejich kořínků. V místě ošetření proto chloupek opakovaně nenaroste a epilace má dlouhodobý - permanentní účinek. Oproti tomu během depilace jsou odstraňovány viditelné chloupky, které ovšem znovu rychle dorostou. Efekt depilace je tedy pouze dočasný.
    Profesní zaujetí, vstřícný přístup našeho týmu a špičkové vybavení jsou vždy garancí nejlepších estetických výsledků. Stejně tomu je i v oblasti epilace, kde využíváme přístrojovou technologii značky BTL s názvem Exilite a přístrojovou bezbolestnou epilaci SPA SHR.


Permanentní epilace pomocí přístrojové technologie Exilite

    Každá moderní žena se chce dobře cítit a líbit se svému okolí, proto podstupuje celou škálu estetických procedur a ošetření. Epilace, odstraňování nežádoucích chloupků na těle, je určitě jedním z nejčastějších kosmetických úkonů, které v Beauty Clinic provádíme. Historie epilace sahá až do starověkého Egypta. Rozšířenou estetickou módou a začínajícím hygienickým standardem se epilace stala až na počátku 20. století.V současné době epilaci podstupuje až 80% žen. Epilace není ovšem pouze výhradně ženskou záležitostí, také dnešní muži si oblíbili moderní metody epilace.
    Chloupky procházejí růstovou a klidovou fází, proto je nutné ošetření epilací několikrát opakovat. V růstové fázi je epilace Exilite samozřejmě nejúčinnější. Počet procedur je individuální, zpravidla je potřeba 4 až 10 epilačních procedur. Časový odstup mezi procedurami je 7 až 8 týdnů.
    Přístroj Exilite zvyšuje komfort ošetření na straně klienta během epilace. Přesné a šetrné dávkování energie činní epilaci bezbolestnou, s minimálními doprovodnými účinky i dobou potřebnou na regeneraci. Exilite snižuje povrchovou teplotu pokožky, epilace probíhá bez bolesti a je účinnější. Přístroj využívá netermální technologii se schopností regenerace, která eliminuje možné zarudnutí pokožky působením energie během epilace.


Možnosti nepeněžních plateb za naše služby:

    Za pomoci pokrokové epilace Exilite ošetřujeme všechny typy pokožky a permanentně zbavujeme klientky chloupků. Beauty Clinic nabízí každé ženě účinné epilační řešení. Není třeba sahat po nepříjemných a dlouhotrvajících metodách odstraňování chloupků, jako je třeba epilace elektrickou jehlou či holení. V prvém případě jde o proces velmi bolestivý a žiletka nebo pinzeta Vám prokážou službu jen na krátkou dobu.
    Dnešní ženy si rozhodně zaslouží být neodolatelné, přitažlivé a smyslně elegantní. V Beauty Clinic se postaráme, aby Vaše pokožka byla dokonale hladká jako samet. Epilací bezbolestně ošetřujeme všechny typy pokožky a chloupků Vás zbavíme na různých místech těla. Provádíme epilaci všech partií, doslova od hlavy až k patě.


Jak se mám na epilaci připravit?

    Existuje sice několik epilačních metod pro odstranění chloupků, ale míra jejich účinnosti a komfort ošetření pro klienta, jsou velmi rozdílné. S využitím vědeckých poznatků se v estetice neustále uplatňují nové přístrojové technologie, které zdokonalují ošetřující procedury.V oblasti epilace je nejmodernějším řešením pro odstraňování chloupků využití příznivého působení intenzivního pulzního světla. Jde o permanentní epilaci, která se nazývá fotoepilace, protože pro ošetření využívá selektivní fototermolýzu. V průběhu fotoepilace jsou velmi rychle, účinně, bezbolestně a bezpečně likvidovány chloupky i jejich kořínky, aniž by byla poškozena okolní tkáň. Tuto nejnovější metodu epilace používáme na našem profesionálním pracovišti v Beauty Clinic.
    Dva dny před epilací je třeba oholit ošetřovanou partii, ale ponechte viditelné vršky chloupků. V průběhu terapie je možné chloupky holit či stříhat, ale nelze je vytrhávat. U horního rtu a brady doporučujeme chloupky stříhat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00