Jak na věc


enid blytonová správná pětka

Databáze knih, životopisy spisovatelů, recenze a hodnocení knih

    Navrhujeme řešení v oblasti záložních zdrojů UPS a Motorgenerátorů. Zpracujeme celkový návrh Energocentra, který zajištuje nepřetržité napájení elektrické energie.
    Zálohováním chráníme Vaše důležitá data před poškozením z důvodů výpadku elektrické energie. Dále instalujeme záložní akumulátory do zravotnických zařízení, zabezpečujeme tak chod zařízení, které udržují důležité životní funkce v případě výpadku dodávky elektřiny.
    Velká kniha dinosaurůSpoluautorem české verze knihy a jejím odborným redaktorem je Vladimír Socha, popularizátor paleontologie a sám autor deseti knih o dinosaurech.
    Lotosové bluesKristinu jsem si oblíbil už od minulé detektivní série. Příběh se skvěle čte, je velmi dobře promyšlený. Sice déle mě trvalo se začíst, …
    Dodáváme široké spektrum klimatizačních zařízení. Od malých mobilních klimatizací, bytových klimatizací až po rozsáhlé klimatizační systémy do průmyslových prostor. Odborně zkonzultujeme Vaše požadavky na chlazení nebo vytápění Vašich prostor a navrhneme optimální řešení na základě přesných výpočtů.


Fotografie v praxi - Světlo …

    Vzduchotechnika zajišťuje požadovanou výměnu vzduchu a kvalitu v obytném prostoru. Slouží také ke snižování nadměrné vlhkosti v objektech a odvodu vodních pár a nežádoucích pachů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00