Jak na věc


elektronicka pranicka zdarma

K blahopřání kytku, láhev nebo peníze

    Uvedené texty svatebních blahopřání berte pouze jako vzor a inspiraci. Textová přání jsou vhodná ke stažení a k následné úpravě. Doporučujeme jednak upravit oslovení a samotný text (verše, básničky) a jednak grafickou podobu. Stáhněte si zajímavý vtipný romantický obrázek nebo klipart a vložte jej do svatebního přáníčka vytvořeného ve Wordu nebo v grafickém editoru typu Photoshop, Paint shop pro nebo Malování. Takto vytvořené svatební přáníčko je vhodné k vytištění na kvalitní papír. Přání pak vložte do obálky do které můžete vložit i svatební dar ve formě bankovek, poukázek, voucherů apod. Tuto obálku pak diskrétně předejte po/před vlastním svatebním obřadem ženichovi, nevěstě nebo jejím rodičům. Pokud se obřadu neúčastníte, pošlete blahopřání k sňatku nevěstě a ženichovi klasickou poštou. V takovém případě ale nedoporučujeme přikládat do obálky cennosti. Pokud nejste dobrý grafik nebo nemáte čas na experimenty, tak si kupte papírové obrázkové blahopřání k svatbě v papírnictví či v su
    S přáními nemusíte zůstávat jen u vašich nejbližších příbuzných a přátel. Vzpomeňte si na své staré známé a kamarády, bývalé spolužáky ze ZŠ, střední školy nebo univerzity. Blahopřejte sousedům, bývalým sousedům, virtuálním kamarádům z internetových diskuzí a chatů, bývalým spolupracovníkům. Gratulujte lidem ze zájmových spolků a sdružení, kterých jste členem - členům výboru SBD, sportovcům ze sportovního oddílu (fotbalistům, tenistům, hokejistům, basketbalistům, golfistům), zahrádkářům, kaktusářům, rybářům, myslivcům, štamgastům z oblíbené hospody, oblíbeným prodavačům, prodavačkám, pošťákům a pošťačkám, expartnerům a expartnerkám... Samozřejmě s citem, ať nejste za podivína :-). Někdy ale i takové malé přání může pomoci obnovit staré kamarádství, přátelství nebo dokonce lásku a tím přinést velkou změnu do života.


Texty online elektronických přání

    Do další kategorie významných dnů a okamžiků patří např. Den matek, den otců nebo Velikonoce. Přesné datum konání těchto svátků se každoročně mění, ale přesto byste na tyto svátky neměli zapomenout. Na svátek matek a případně mezinárodní den žen (MDŽ), byste měli koupit květinu vaší mamince nebo jí alespoň poslat blahopřání smskou na mobilní telefon. Den otců sice není zatím tak populární jako svátky týkající se žen a matek, ale rozhodně se nejedná o nějaký úplně nový svátek. Každopádně sms pro tátu od dětí ke Dni otců určitě každého muže (tátu) potěší a možná i rozbrečí dojetím.
    Pokud vás neuspokojila naše textová přáníčka, můžete si zakoupit obrázková přání v kamenných obchodech. Asi nejznámější firmou v České republice, která vyrábí obrázková i elektronická přáníčka je firma Albi, jejichž přáníčka naleznete snad v každém supermarketu a papírnictví.
    Pokud vám na blízkém člověku opravdu záleží, předejte mu nejenom přáníčko, ale s ním i dárek. Nejčastějším dárkem bývá láhev alkoholického nápoje (víno pro dospělé, tvrdý alkohol pro muže, likér pro ženy apod.), sladkosti (bonboniéra, kvalitní čokoláda apod.) nebo peníze, které sice nejsou originální, ale potěší, protože málokdo jich má nazbyt. Při oslavě žen, slečen, dívek, holek nezapomeňte na kytici květin.
    Dnešní den (17. leden 2020) slaví svůj svátek Drahoslav a Drahoš, zítra (18. leden 2020) oslavuje jmeniny Vladislav a Vladislava, pozítří (19. leden 2020) má svátek Doubravka a Fabián, 20. leden 2020 bude mít svátek Sebastián, Ilona a Fabian. 21. leden 2020 bude slavit Běla a Bianka.


Texty přání, elektronická přáníčka, blahopřání zdarma ke stažení

    Najdou se však i další příležitosti k oslavě. Významným životním milníkem je ukončení zaměstnání z důvodu odchodu do penze. Pro tyto případy zde máme blahopřání k odchodu do důchodu.
    Ani ti, kteří mají svoji svatbu dávno za sebou nemusí zoufat. Tento slavný okamžik si mohou každoročně připomenout při výročí svatby. Tato výročí mají specifická pojmenování podle toho o jak starou záležitost se jedná. Jejich názvy vychází ze surovin, vzácných kovů a materiálů. Oslavte tzv. stříbrnou, zlatou, cínovou, bronzovou, porcelánovou, křišťálovou, diamantovou nebo dřevěnou svatbu a zavzpomínejte na to, jak jste byli mladí a krásní. Ti, kteří spolu žijí "bez papíru" mohou místo výročí svatby slavit výročí seznámení.
    Dnešní den (17. leden 2020) slaví svůj svátek Drahoslav a Drahoš, zítra (18. leden 2020) oslavuje jmeniny Vladislav a Vladislava, pozítří (19. leden 2020) má svátek Doubravka a Fabián, 20. leden 2020 bude mít svátek Sebastián, Ilona a Fabian. 21. leden 2020 bude slavit Běla a Bianka.


Narozeniny, kulatá výročí a jubilea

    S rozvojem internetu se stávají elektronická přání populárními a nahrazují klasická papírová přání. Může se jednak buď o čistě textová přání nebo o přáníčko, které je doplněno romantickým nebo vtipným obrázkem. Výhodou elektronických přání je především rychlost, výběr z velkého množství motivů a samozřejmě i cena - elektronická přáníčka jsou obvykle zdarma k odeslání a ke stažení. V tuto chvíli zde naleznete zatím pouze texty přání, ale nic vám nebrání přiložit k nim pěkný obrázek, klipart, vytisknout ho na tiskárně a odeslat poštou nebo spolu s dárkem osobně. Časem chceme nabídnout přáníčka s texty a obrázky ke stažení a k vytisknutí. Do té doby se nebojte zapojit fantazii a svůj um a blahopřání k tisku si v textovém (např. Office Word) nebo grafickém editoru upravte k obrazu svému. Zdatnější uživatelé počítačů mohou vytvořit i různé animované obrázky ve formátu gif. Případně využijte nabídky online konkurence jako je Albi nebo Hanulka obsahující mnoho obrázků a přáníček ke stažení a
    Svatba bezesporu patří k nejdůležitějšímu milníku partnerského života muže a ženy. Snoubenci si vymění prstýnky, políbí se, hraje romantická hudba, maminky, babičky, někdy i tatínkové pláčou dojetím... Vyvrcholení lásky a konec svobody je tu. Nezbývá než novomanželům popřát, a to buď osobně nebo korespondenčně pomocí barevných papírových přání nebo pomocí elektronických zpráv, emailu či SMS.
    Pokud píšeme o přáních, nesmíme zapomenout na vánoční přání, na novoročenky a PF. Všichni čerstvě i dlouhodobě zamilovaní budou 14. února oslavovat svoji lásku prostřednictvím přání k valentýnu a budou si posílat romantické valentýnky.
    Nejčastější se slaví narozeniny, zvláště kulatá výročí - jubilea - jako je 15 let, 18 let, 30 let, 33 let, 50 let, 60 let nebo 80 let. V těchto dvou kategorií naleznete mnoho vtipných textů blahopřání k narozeninám pro dospělé členy vaší rodiny jako je máma, táta, babička, dědeček, i pro děti - syna, dceru, vnuka nebo vnučku.


Přání k svatbě, přáníčka, blahopřání, gratulace

    S texty přání si pohrajte. Změňte oslovení, poděkování nebo upravte verše podle aktuální situace, vlastností a preferencí oslavence. Zamilované oslovení zvolte pro přítelkyni, partnerku, přítele, partnera, vtipné zvolte pro kamaráda. Vážné a důstojné zase pro šéfa, vedoucího, nadřízeného nebo obchodní partnery. Vtipná přání můžete z časových i finančních důvodů poslat pomocí SMS zprávy za nízký tarifní poplatek nebo zdarma pomocí sms brány. Další možností jsou MMS zprávy s obrázkem nebo fotografií, email nebo zprávy přes messengery typu Skype, ICQ. Populární je komunikace - přání přes sociální sítě jako Twitter, Facebook nebo Google+.
    Dalším důvodem pro oslavu jsou jmeniny, častěji nazývané svátek. V kategorii přání k svátku se nachází řada vtipných textů určených pro ženu, muže, manželku, manžela, dědu, pradědu, tatínka, maminku, strýce, tetu, tchána, zeťe, neteř nebo synovce. Dále jsou populární texty přání k svátku podle jmen, které i s externími texty pokrývají asi 50 nejčastějších jmen používaných v České republice. Vybere si skoro každý. Některé veršované básničky k svátku se navíc dají lehce upravit pro jiná jména.


Narození miminka i ukončení studia.

    Narozeniny a jmeniny jsou každoročně opakující se svátky s pevně daným datem. Myslíme ale i na další příležitosti, které se vyskytují jednou nebo maximálně několikrát za život. Narození děťátka, malého zdravého miminka, kluka, holky je důležitým mezníkem v životě táty a mámy. Rodiče malého dítěte si bezesporu zaslouží podpořit fyzicky i psychicky. To nejmenší, co pro ně můžete udělat je poslat jim text přání k narození dítěte. Z jiného soudku je úspěšné ukončení studia (školy). Ať se jedná o absolvování základní školy, složení maturity nebo o úspěšnou obhajobu bakalářské, diplomové nebo disertační práce a složení státních závěrečných zkoušek (rigorózních zkoušek) na vysoké škole nebo univerzitě završené promocí nebo sponzí, vždy to stálo mnoho úsilí a gratulace je na místě. Svatba nebo sňatek, která stále ještě obvykle předchází narození miminka, je dalším důvodem pro oslavu, gratulaci a přání. Pokud se vdává nebo žení váš nepříliš blízký známý, bude stačit mu poslat na mobil svatební

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00