Jak na věc


elektrická motorová pila v akci

Benzínová motorová pila OLEO-MAC GS 370

    Elektrická motorová pila je velice oblíbeným pro svou nízkou váhu, nenáročnou údržbu a příznivou cenu. Velkou nevýhodou elektrické řetězové pily však je, že jste vázáni zdrojem na 240V. Každá elektrická řetězová pila je vhodná k budovám el. rozvodem nízkého napětí, na běžné řezání špalků trámů a podobně. Elektrické motorové pily jsou pro majitelé rodinných domků zcela dostačující a poskytují nejen dostatečný výkon, ale také komfort při nenáročné údržbě.
    Řetězové motorové pily na dřevo jsou nenahraditelným pomocníkem a vzhledem k jejich nízkým cenám dostupné téměř pro každého. Řetězové pily můžeme rozdělit do dvou kategorií, na benzínové a elektrické.
    Náš eshop nabízí také ledničky, mrazáky, myčky, pračky, sušičky, trouby a varné desky. Dále najdete televize, bojlery a nabídku kotlů, včetně přestavbových sad.
    Na rozdíl od řetězové pily elektrické, je benzínová pila určena hlavně do míst, bez dosahu elektřiny. Vesměs všechny benzínové pily jsou náročnější na údržbu a provoz, ke kterému potřebuji vesměs nejen benzín, ale také olej pro dvoutaktní motory. Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější motorové řetězové pily na trhu, a s nejlepší možnou cenou vám je nabízíme zde. Držíme stabilně nejnižší ceny na trhu, a proto levné motorové pily u nás najdete zcela běžně. V našem eshopu jsou „AKCE“ každý den.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00