Jak na věc


e-chalupy.cz krušné hory mariánská

Nové objekty přímo na váš e-mail

    Za Agenturu CHATA Vám přejeme jednoduchý a úspěšný výběr objektu a krásnou, ničím nezkaženou dovolenou.
    Jedním kliknutím naleznete Chaty a chalupy s bazénem, Chaty a chalupy pro děti, Ubytování penziony, nebo Chaty a chalupy u vody. A mnoho dalších možností.
    Objekty si můžete najít také podle toho, pro jakou skupinu objekt hledáte. Zvolit si můžete například hledání pro: Chaty a chalupy pro 4 osoby, chaty a chalupy pro 8 osob, a tak dále...
    Vítáme Vás na stránkách Agentura CHATA. Již 22 let pro klienty připravujeme nabídku chaty a chalupy k pronájmu, které jsou stále oblíbenější. Chaty a chalupy v České republice i na Slovensku vyhledáváte stále častěji. Nabízíme Vám velký výber ubytování. Již několikátý rok můžete vybrat ubytování i v jiných zemích a nabídku bychom chtěli dále rozšiřovat.
    Majitelé si upravují texty, termíny i fotogalerii. Ceny jsou také přímo od majitelů - tedy ty absolutně nejnižší.


Nejnovější články z blogu o chatách a chalupách

    Objekty jsou roztříděny podle oblastí, oblíbenými oblastmi jsou například: ubytování jižní Čechy, Vysočina, jižní Morava, Český ráj a v zimě Krkonoše. I ostatní místa si ovšem každoročně najdou mnoho zájemců. Můžete si zvolit ubytování nedaleko zajímavých scenérií Českého ráje, Broumovska, Adršpachu či Českého Švýcarska. Na kolo můžete vyrazit do oblastí Vysočiny, Šumavy, na Lipno.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00