Jak na věc


duo aramis ze zlína kde hraji

Chcete objednat přes telefon nebo jenom poradit?

    ——————————————————————————————————————————————————————————————————
    Pavel Steffal je rovněž autorem a iniciátorem komorního festivalu kytarových duet Na dvanácti strunách, jehož první ročník se uskutečnil v červnu roku 2007 v Českých Budějovicích.
     Platbu na fakturu poskytujeme organizacím zřizovaným státem jako mateřské školy, základní školy, univerzity, městské a obecní úřady, zdravotní zařízení apod.


Naši zákazníci k tomuto zboží nejčastěji objednávají:

    Pavel Steffal st.Studoval kytaru na Konzervatoři v Plzni ve třídě Lubomíra Brabce, studium ukončil u prof. Z. Holé a J. Kormundy v roce 1979. Již během studia se věnoval kromě klasické kytary i jiným hudebním žánrům. S autorem písní Karlem Peterkou se stal dvojnásobným držitelem porty, vystupoval v pořadech Čs. televize a pořídil celou řadu rozhlasových nahrávek. V roce 1983 rozšířil svou spolupráci v kytarovém duu s MUDr. Petrem Bauerem, která vznikla již za studií obou umělců na Konzervatoři v Plzni v roce 1977. Během společného koncertování v oblasti vážné hudby pracovali oba kytaristé i na písničkových pořadech z vlastní autorské dílny. V roce 1997 vydal s Petrem Fialou CD s nahrávkami barokních kytarových duet, na které navázal albem Guitar Jewels. V současné době působí jako ředitel Základní umělecké školy a pedagog na Konzervatoři v Českých Budějovicích.
    koncertuje a působí od roku 2000. Upravuje a hraje skladby pro dvě kytary z období renesance až po současnost, které se na koncertních podiích příliš neobjevují. CD Baroque Guitar Strings vydané v roce 2007 navazuje na CD kytarového dua vydaná v roce 2003, Concert of the Guitar Duets, a v roce 2005, Music on Twelve Strings.
    ———————————————————————————————————————————————————————————————
    • LED PODSVĚTLENÍ - automatické celoplošné podsvětlení jmenovek (čidlo přiblížení) včetně regulace intenzity,


papírové samolepicí štítky pro DYMO 99010 89mm x 28mm, bílý - kompatibilní garantovaně spolupracuje s následujícími tiskárnami

    ——————————————————————————————————————————————————
    ————————————————————————————————————————————————————————
    • LED SIGNALIZACE - vyzvánění: blikání modré LED; vypnutí vyzvánění: blikání bílé LED,
    • ROZLIŠNÉ VYZVÁNĚNÍ (melodické) od zvonkových tabel a zvonkového tlačítka u dveří bytu,
    Podílel se na výchově celé řady vynikajících žáků, mezi které patří např. Petr Fiala, Emanuel Kümmel a v poslední době vítězka řady soutěží Barbora Kubíková, se kterou se v roce 2013 umístili na prvním místě mezinárodní soutěže Concertino Praga.


Papírové samolepicí štítky pro DYMO 99010 89mm x 28mm, bílý - kompatibilní

    DUOplus+ je dvoudrátový systém s rozšířenou nabídkou funkcí pro uživatele a ještě větší jednoduchostí zapojení při montáži. Systém využívá nejnovější pokročilé mikroprocesory, které zajišťují technologický pokrok výrobků. Technologie je určena pro všechny typy bytových domů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00