Jak na věc


duo aramis ze zlína kde hraji

Chcete objednat přes telefon nebo jenom poradit?

    Pavel Steffal st.Studoval kytaru na Konzervatoři v Plzni ve třídě Lubomíra Brabce, studium ukončil u prof. Z. Holé a J. Kormundy v roce 1979. Již během studia se věnoval kromě klasické kytary i jiným hudebním žánrům. S autorem písní Karlem Peterkou se stal dvojnásobným držitelem porty, vystupoval v pořadech Čs. televize a pořídil celou řadu rozhlasových nahrávek. V roce 1983 rozšířil svou spolupráci v kytarovém duu s MUDr. Petrem Bauerem, která vznikla již za studií obou umělců na Konzervatoři v Plzni v roce 1977. Během společného koncertování v oblasti vážné hudby pracovali oba kytaristé i na písničkových pořadech z vlastní autorské dílny. V roce 1997 vydal s Petrem Fialou CD s nahrávkami barokních kytarových duet, na které navázal albem Guitar Jewels. V současné době působí jako ředitel Základní umělecké školy a pedagog na Konzervatoři v Českých Budějovicích.
     Platbu na fakturu poskytujeme organizacím zřizovaným státem jako mateřské školy, základní školy, univerzity, městské a obecní úřady, zdravotní zařízení apod.
    ——————————————————————————————————————————————————————————————————
    • LED PODSVĚTLENÍ - automatické celoplošné podsvětlení jmenovek (čidlo přiblížení) včetně regulace intenzity,
    • ROZLIŠNÉ VYZVÁNĚNÍ (melodické) od zvonkových tabel a zvonkového tlačítka u dveří bytu,


papírové samolepicí štítky pro DYMO 99010 89mm x 28mm, bílý - kompatibilní garantovaně spolupracuje s následujícími tiskárnami

    ——————————————————————————————————————————————————
    ————————————————————————————————————————————————————————
    Pavel Steffal je rovněž autorem a iniciátorem komorního festivalu kytarových duet Na dvanácti strunách, jehož první ročník se uskutečnil v červnu roku 2007 v Českých Budějovicích.
    DUOplus+ je dvoudrátový systém s rozšířenou nabídkou funkcí pro uživatele a ještě větší jednoduchostí zapojení při montáži. Systém využívá nejnovější pokročilé mikroprocesory, které zajišťují technologický pokrok výrobků. Technologie je určena pro všechny typy bytových domů.


Papírové samolepicí štítky pro DYMO 99010 89mm x 28mm, bílý - kompatibilní

    ———————————————————————————————————————————————————————————————
    Podílel se na výchově celé řady vynikajících žáků, mezi které patří např. Petr Fiala, Emanuel Kümmel a v poslední době vítězka řady soutěží Barbora Kubíková, se kterou se v roce 2013 umístili na prvním místě mezinárodní soutěže Concertino Praga.
    koncertuje a působí od roku 2000. Upravuje a hraje skladby pro dvě kytary z období renesance až po současnost, které se na koncertních podiích příliš neobjevují. CD Baroque Guitar Strings vydané v roce 2007 navazuje na CD kytarového dua vydaná v roce 2003, Concert of the Guitar Duets, a v roce 2005, Music on Twelve Strings.
    • LED SIGNALIZACE - vyzvánění: blikání modré LED; vypnutí vyzvánění: blikání bílé LED,

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00