Jak na věc


duo yamaha otec a syn

DUO KUCHYNĚ 450 cm ROHOVÁ DUB SONOMA

    13.05.2017 - Nová unikátní služba pro naše milé zákazníky. Vybíráte sedačku a neumíte se rozhodnout, kterou variantu potahové látky zvolit? Napište nám.
    Pavel Steffal st.Studoval kytaru na Konzervatoři v Plzni ve třídě Lubomíra Brabce, studium ukončil u prof. Z. Holé a J. Kormundy v roce 1979. Již během studia se věnoval kromě klasické kytary i jiným hudebním žánrům. S autorem písní Karlem Peterkou se stal dvojnásobným držitelem porty, vystupoval v pořadech Čs. televize a pořídil celou řadu rozhlasových nahrávek. V roce 1983 rozšířil svou spolupráci v kytarovém duu s MUDr. Petrem Bauerem, která vznikla již za studií obou umělců na Konzervatoři v Plzni v roce 1977. Během společného koncertování v oblasti vážné hudby pracovali oba kytaristé i na písničkových pořadech z vlastní autorské dílny. V roce 1997 vydal s Petrem Fialou CD s nahrávkami barokních kytarových duet, na které navázal albem Guitar Jewels. V současné době působí jako ředitel Základní umělecké školy a pedagog na Konzervatoři v Českých Budějovicích.


KUCHYNĚ DUO - NÁBYTEK SPRINT - kuchyně, kuchyňské linky, pracovní desky

    Pavel Steffal je rovněž autorem a iniciátorem komorního festivalu kytarových duet Na dvanácti strunách, jehož první ročník se uskutečnil v červnu roku 2007 v Českých Budějovicích.
    Podílel se na výchově celé řady vynikajících žáků, mezi které patří např. Petr Fiala, Emanuel Kümmel a v poslední době vítězka řady soutěží Barbora Kubíková, se kterou se v roce 2013 umístili na prvním místě mezinárodní soutěže Concertino Praga.
    koncertuje a působí od roku 2000. Upravuje a hraje skladby pro dvě kytary z období renesance až po současnost, které se na koncertních podiích příliš neobjevují. CD Baroque Guitar Strings vydané v roce 2007 navazuje na CD kytarového dua vydaná v roce 2003, Concert of the Guitar Duets, a v roce 2005, Music on Twelve Strings.


nejprodávanější kuchyně s pracovní deskou zdarma

    Kuchyně Duo jsou velmí kvalitní kuchyňské linky za příznivé ceny. Byly oceněny i na mezinárodních veletrzích nábytku. Vzorové sestavy si můžete prohlédnout na prodejně v Ostravě. Sestavení kuchyně takřka na míru je samozřejmostí. Jak na to? Jednoduše si vyberte z rozmanité nabídky horních a dolních kuchyňských skříněk. Přestože se ke kuchyním Duo nejlépe hodí pracovní deska Nubian, která je součástí sestav zdarma, můžete si koupit i jinou pracovní desku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00