Jak na věc


duchovní rozvoj centrum

DALŠÍ UČENÍ DUCHOVNÍ PSYCHOLOGIE……..pokračování

    Každý, kdo se v pozemské rovině zrodí, má nejen rodiče vedle sebe, ale má i rodiče tam nahoře. Vím, každý se teď asi bude divit, jak je to možné? Pokusím se, velice jednoduše, vám toto vysvětlit.
    Naše duše si vybrala přesně ty nejlepší podmínky pro svou školu, to nejlepší prostředí, ty nejlepší rodiče a příbuzné, to nejlepší tělo, ty nejlepší vlastnosti a dispozice (i když nám mohou připadat jako handicapy).
    Zkusme se netrápit tím, že opakujeme stále stejné chyby, že se nám nedaří zvládat vše, jak bychom si představovali, zkusme se přijmout takoví, jací jsme i se svými chybami, které se sice snažím změnit, ale miluji se i chybující.


SKLÁDÁNÍ DUŠE… A VELIKÉ VYSVĚTLENÍ… PROČ OBČAS MLČÍM…

    Prosím dodržujte určitá pravidla etiky. Pokud někdo z vás bude chtít použít článek pro účely zveřejnění, jako autor mám právo se k tomu vyjádřit a dát souhlas. Nemám potřebu publikovat za účelem finančním, ale mám potřebu psát od srdce. K zamyšlení, zastavení se, k vyjádření názoru nejen na dnešní svět. Ale co je nejdůležitější hledání pravdy ve věcech duchovních. Tyto stránky jsou určeny lidem,  kteří mají svůj názor a své srdce čisté a do téhle chvíle se báli mluvit. Ztratili se v záplavě těch již vysoko postavených, nebo ví více než oni a bojí se vyslovit svůj názor. Takoví lidé bývají často umlčeni, bohužel byznys se dostal tam, kam se dostat neměl. A ten kdo pracuje poctivě za slušnou odměnu je solí v jejich očích. Nebojte se být solí, vždyť ta je nad zlato.
    Tento článek jsem dlouho zvažovala, neboť vím, že v dnešní době je tato metoda velice rozšířená. Mnoho lidí se zabývá praktikováním a zároveň si neuvědomují, že i toto má své zákonitosti. Jak nesprávně občas nahlížíme a jak přitom vlastně děláme chyby.
    Rozšiřování se a vývoj různých parazitů je rostoucímm problémem dokonce i ve vyspělých zemích. Tyto problémy moderní doby je možné léčit přírodními aktivními složkami získanými z léčivých rostlin, které se účinně využívají už od pradávna.
    Roviny, o kterých jsem psala v předchozím článku jsou vlastně nejblíže fyzické rovině. Při klasické terapii velice dobře fungují. Je spousta lidí, kteří tyto techniky dobře ovládají, řeší se s jejich pomocí bloky, fobie, deprese. Střední techniky se již používají v případech, které vyžadují vedení, někoho, kdo o tom ví více. Je dobré i částečně již znát symboliky andělské řeči a tím logicky spojovat nejen jejich symboly. A zároveň je smysluplně převést do lidské řeči.


REIKARNAČNÍ PROGRAM A KARMICKÝ PLÁN

    A narodíme se. Naše tělo je chrámem naší duše, ona si ho vybrala jako nejlepší pro ni, jako prostředníka pro komunikaci s námi, naší myslí či chcete říci rozumem. Naše duše má přesně zvolený úkol, co si chce prožít, tak si přitahuje lidi a situace, aby k tomu měla tu nejlepší možnost. A tak přicházíme do konfliktů a problémů, dějí se nám věci, které se nám vůbec nelíbí. A navíc se svým do mlýna přichází i naše tělo - začíná bolet a nepříjemně se ozývá. Je to skvělé a my bychom měli za každou nemoc i nepříjemnost ze srdce děkovat, vždyť jak jinak bychom poznali, co změnit? Máme alespoň možnost zastavit se a popřemýšlet, najít příčiny, pochopit, co dělám špatně a především se snažit to měnit. Každá má nemoc je má nemoc, každý můj konflikt je můj konflikt a týká se jen a jen mě, jen a jen mých špatných postojů, názorů, pohledů, je to odraz mé zatvrzelé mysli, která si jede podle vzorce, který se jí hodí, který je pro ni jednoduchý. Každá změna bolí, ale bez bolesti se nic nového narodit n
    Co je to a kde se ukrývají tyto artefakty, které má každý. Vše neprozradím, ale pokusím se Vám vysvětlit jak souvisí tyto dva na první pohled rozdílné názvy.
    A další den, kdy můžeme o kus popojít, bude 7. březen. Je to den, kdy z pozemského i galaktického hlediska dojde k zesílení nejen stávajících proudů, ale i navázání dalšího. A ten se už týká každého z nás.
    Dlouho jsem zvažovala psát o těchto věcech, pro pár lidí budu divná. Pro někoho budu ta co se chlubí, pro ty co mě znají jsem ta co je normální a navíc taková jaká jsem. Nakonec proč nenapsat co vidím a co není pro mě nic jiného než skutečnost. A tak začnu. ……..


DATUM 7.5 2012 A UKOTVENÍ ENERGII STABILITY

    Vše, co píši do svých článků není posbíráno na kurzech. Co je mi dovoleno Vám sděluji. Bohužel někdy mi není dovoleno napsat o některém tématu ani větu, vím proč. Je spousta lidí, kteří v této době duchovně ve svém zrání stojí a snaží se za každou cenu neklesnout a tak občas najdou něco čím znovu oslní. Nehájím sebe, dodržuji to co můžu. Zneužito již bylo dost. Jsem jenom člověk, nejsem ten, kdo by věděl vše. A tak s pokorou děkuji a snažím se odvádět poctivou práci. Poslední dobou se změnila témata o kterých píši. Bylo mi řečeno, že správný čas již nadešel pro malinko razantnější způsob sdělení. Dvacet let poslouchám a teprve teď se dostávají slova, která znám do platnosti. Tak to ještě k článkům, abyste pochopily kde beru občas informace o kterých se v knihách nedočtete.
    Každý z nás je střípek Boha, který si chce prožít vše na vlastní kůži, vše si chce vyzkoušet, pochopit, procítit a pak se změnit, posunout dál, k lepšímu. Času je mnoho, žádný spěch. Máme k dispozici neomezeně času a neomezeně možností, abychom všichni zvládli, co potřebujeme ve svém čase a svými prostředky. Duše prochází zkušenostmi skrze život, jak říkáme školu života. Máme jich k dispozici neomezeně, kolik potřebujeme. Proto se netrapme tím, že život utíká a my nestíháme, co bychom chtěli.
    Co je duchovní psychologie? Tato nauka má více rovin a tak se s ní dá takto seznámit. Snažím se, aby lidé pochopili, že základem je znalost sebe sama a poté mohou porozumět ostatním.
    Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00