Jak na věc


dubový masivní jídelní stůl

Zeptejte se nás nebo dohodněte schůzku!

    Ve fotogalerii napravo na stránce můžete vidět ukázky našich prací - dubového nábytku. Budeme je pravidelně doplňovat. Více fotografií můžete zobrazit procházením zvětšených fotografií (stačí na fotografii kliknout a pak klikat na levou či pravou stranu fotografie).
    specialistou na návrh a realiaci obchodních interiérů. Tým Bella Idea dokáže vytvořit jedinečný interiér, který podpoří nejen Vaši obchodní značku, ale zároveň ve stylově realizovaném prostředí se Vaši zákaznici budou cítit příjemně a budou se k Vám rádi vracet. Další informace a ukázky realizací najdete na www.bellaidea.cz
    Myslete na tradici dubového nábytku a získejte pro Váš domov jedinečný nábytek, kterému Vaše rodina může dát historii. Ponese jedinečnou atmosféru domova, přátelskou a  vstřícnou.
    Tyto dubové stoly se liší od dubových masivních stolů tím, že stůl není celý vyroben z dubového dřeva. Dubová stolová deska u tohoto stolu může být z jedhoho kusu, nebo více větších dubových dílců, dále může bý vyrobena z polotvaru: dubové spárovky (dubová spárovka cink nebo dubová spárovka průběžná fix). Takové dubové stolové desky mohou mít různý tvar:


Dubové stoly s dubovou deskou se hodí do

    Specializujeme se na výrobu z průběžné dubové spárovky. Pro dubové stoly využíváme spojovací prvky, které jsou navrženy na vysoké zatížení, ale zároveň je možné stůl kdykoliv rozložit a převézt. Demontovatelná konstrukce stolu nemá vliv na jeho vynikající stabilitu po složení. Dubové stoly i nábytek upravujeme drásáním, které zvýrazní přírodní kresbu dubového dřeva. 
    Doporučujeme: Nábytek Jeko.cz, Nábytek.CZ, Nábytek Homemarket.cz, Levný zahradní nábytek, Levné dětské pokoje, Levné obývací stěny, Levné ložnice, Naše matrace, Levné shrnovací dveře
    Vyrábíme na zakázku masivní dubové stoly dle vašich požadavků a potřeb. Tyto dubové stoly vyrobíme na míru, dle vašeho požadavku. Můžete mít masivní dubový stůl z hladkého povrchu ošetřený různým typem oleje, nebo dubový stůl s rustikálním nádechem, kdy je povrch zdrásněný. Díky vlastnostem dubového dřeva se dubové stoly hodí jak do interiéru, tak i exteriéru. Masivní dubový stůl může mít dubovou stolovou desku z masivní dubové spárovky nebo z jednoho celistvého ci více větších dubových kusů. Dubová deska může být opracována do požadovaného tvaru, nebo může mít přirozený tvar z řezu kmene atd.
    Kromě výroby různých tvarů stolových desek vám zajistíme i finální povrchovou úpravu dubové stolové desky (zdrásaný povrch, hladký povrch, naolejovaný atd.).


Vyrobíme vám masivní dubové stoly

    Kvalitní dubové stoly a nábytek pro každého, kdo ocení přírodní materiál s jedinečným vzhledem, přirozenou funkčnost, praktickou odolnost a dlouhou životnost. 
    Takové dubové stoly mají často velmi zajímavý designový vzhled, kdy máte na stole krásnou dubovou stolovou desku a jako podstavu atypickou ocelovou nebo nerezovou konstrukci.
    Náš dubový nábytek vyniká kvalitním zpracováním a masivní konstrukcí, která odolá nejenom dětem, ale i mnoha letům stálého používání. Značka Hardwood je odpovědí na nekvalitní nábytek, který je k běžně k dostání.
    Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00