Jak na věc


druhá světová válka v barvě

Plánování Vaší svatby a organizace

    Poté, co Německo obsadilo Československo a Polsko, obrátil Hitler svou pozornost na sever, konkrétně na Dánsko a Norsko (operace Weserübung). Hitler si totiž potřeboval zajistit stálý příjem železné rudy ze Švédska, a tak neváhal a v dubnu roku 1940 vrhl část svých vojsk do Dánska, kde se nesetkal s téměř žádným odporem.
    Pozemním vojskům byl nařízen odpočinek a likvidaci obklíčených Britů v přístavu Dunkerque měla zajistit Göringova Luftwaffe. Britové zmobilizovali všechny síly k záchraně svých vojáků, a tak mezi přístavy Británie a Francie pluly stovky lodí s britskými a francouzskými vojáky na palubách. Britům se podařilo zachránit většinu svých mužů i za cenu ztráty velkého množství materiálu. Dunkerque byl nakonec dobyt pozemním útokem německých vojáků. To již byla většina spojeneckých vojáků evakuována.


7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

    Všechny svatby mají něco společného – odpověď „ano“. Ale je zcela jasné, že jinak toužíte, aby Váš obřad i oslava byly něčím unikátním, neokoukaným. Chcete, aby Vaše svatba jiná a nezapomenutelná? Nebojte se experimentovat a vtisknout tak Vaší svatbě jedinečný ráz. Svěřte organizaci Vaší svatby odborníkům z Le Rêve – svatební salon Praha. Nemusíte se držet při zdi, je to Váš den a my jsme tu, abychom splnili Vaše představy. Dokážeme proměnit obyčejný, nudný prostor v sál, který Vám i Vašim hostům vyrazí dech. Zajistíme Vám i perfektní svatební catering, Praha Vám i Vašim chuťovým buňkám bude jen tiše závidět. Proč se spokojit s ordinérností, když můžete mít něco mimořádného? Nabízíme Vám luxus, extravaganci a bezchybné provedení Vaší svatby. Praha Vám zaručuje, že svatební centrum Le Rêve je pro Vás ten pravý svatební salon. Praha je přeci místem, kde exkluzivitu a výstřednost všichni náležitě ocení. Myslíme na detaily a můžete se spolehnout, že výsledek ve všech zanechá hluboký dojem.
    Ať se děje, co se děje, první či druhá svatba, je to Vaše svatba a hlavně si jí musíte užít! Jedná se hlavně o Vaše vzpomínky a Vaše štěstí, proto se nebojte druhé svatby a užijte si jí více než tu první! Svatební centrum Le Rêve Vám pomůže uspořádat svatbu, která bude nezapomenutelná, dokonalá, romantická i luxusní, ať je to jakákoliv pořadí!
    Čeká Vás druhá svatba a Vy přemýšlíte, jestli by měla být jiná než za první, co se hodí či nehodí, koho na svatbu pozvat či nikoliv? Pokud Vás trápí takovéto otázky, tak už si nelamte hlavu! Svatební centrum Le Rêve Vám poradí!


Vytvořte si své svatební stránky

    Po dobytí Flander se německá vojska vrhla směrem na jih a již 9. června dosáhly německé divize řeky Seiny. Paříž padla 13. června a Francouzi byli téměř v koncích. 10. června vyhlásila Itálie Francii válku, aby mohla vyvíjet na Francii politický nátlak. 21. června podepsal maršál Pétain (slavný francouzský vojevůdce z první světové války) za přítomnosti Hitlera kapitulaci Francie – kapitulační ceremonie se odehrávala ve stejném vlaku jako německá kapitulace z r. 1918. Za necelý měsíc dokázali Němci to, čeho v první světové válce nedosáhli za čtyři roky. Proti Německu teď stál pouze jediný svobodný stát, Velká Británie.
    Útok na Francii začal 10. května 1940 výsadkem parašutistů v Nizozemí. 14. května nizozemská armáda kapitulovala. 17. května dobyli Němci hlavní město Belgie, Brusel (na začátku útoku byla dobyta a obsazena pevnost Eben Emael).
    Každá žena má touhu mít ve svůj svatební den ty nejkrásnější šaty. Názory na to, jak by měly vypadat, se sice liší, ale jednu věc mají společnou – musí být krásné. Svatební šaty by měly, co nejlépe vystihnout osobnost nevěsty, ale i podtrhnout její ženství, tak aby byly pýchou ženy, která je nosí. Svatební centrum Le Rêve s tím bezezbytku souhlasí a chce Vám pomoci vyplnit sen mít jedinečné svatební šaty. Praha při pohledu na Vás oněmí úžasem. Pokud chcete znát význam slova dokonalost, volte náš salon a věřte, že nebudete litovat. Vysněná svatba už není pouhou představou. Krásné šaty by měly být součástí každé svatby! Praha musí závidět i Vám!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00