Jak na věc


držková polévka

Vítejte na oficiálních stránkách

    Našim přáním je pozvednout kulturní, společenský a sportovní život v Držkové, tvořit kulturně - reprezentační prvek v naší obci, nadchnout a stmelit pokud možno co nejvíce lidí pro dobrou věc. Máte-li pro nás jakýkoli podnět, připomínku, oznámení, nebo chcete navázat spolupráci, kontaktujte nás.
    Bude polojasno až oblačno, během dne od SZ až zataženo a k večeru místy déšť nebo přeháňky, od 700m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.
    Pokud byste měli nějaké náměty, pochvaly, či připomínky ohledně nových webových stránek, tak je můžete zasílat elektronicky na admin.drzkova@seznam.cz nebo lubomir.marusak@seznam.cz.
    Muzeum v Držkové zachycuje dřívější podomáckou výrobu dřevěného nářadí a náčiní na Valašsku a může se pochlubit rozsáhlou sbírkou jednak starých nástrojů, jednak hotových výrobků, ale i předmětů týkajících se historie obce Držkové. Držkovou naleznete 20 km severně od Zlína.


Na kvízové fotografii je zachycen vytesaný letopočet výstavby jedné význačné držkovské budovy. Víte, na které stavbě tento kámen nalezneme?

    Vítáme Vás na oficiálních stránkách zapsaného spolku Solisko z Držkové :-). V roce 2008 se vynořila v hlavě Jarka Šarmana ml. myšlenka o vytvoření občanského sdružení v naší obci. Poté na pár měsíců ustoupila, aby se na přelomu let 2008 / 2009 začala zhmotňovat ve formát občanské sdružení. Po úvodní neformální schůzce prvních nadšenců v prosinci 2008, se dne 11.01.2009 sešel 5 členný přípravný výbor, schválil stanovy sdružení a 13.01.2009 byla zaslána žádost o registraci sdružení na Ministerstvo vnitra ČR. Sdružení nabylo právoplatnosti 22.01.2009, kdy byla registrace na MVČR potvrzena a sdružení bylo přiděleno IČ. Na výroční členské schůzi 05.02.2009, byla zvolena tříčlenná rada sdružení, proběhly diskuze o zřízení bankovního účtu, razítka organizace, o výši členských příspěvků a byla diskutována i příprava 1. akce organizované nově vzniklým občanským sdružením - Vynášání Mařeny 29.03.2009.
    Od roku 2009 do počátku roku 2015 jsme fungovali jako občanské sdružení a realizovali jsme spoustu kulturních, společenských i sportovních akcí na území obce Držková.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00