Jak na věc


dovoz kuchyní z německ

Audi A4 Avant Sport S-Line Sportpaket Plus

    Děláme vám asistenční doprovod při vaší koupi automobilu v zahraničí , dovezeme vás na místo prodeje vozidla , pomůžeme vám s kontrolou vozidla a kupních smluv , vyřídíme převozní značky s pojištěním. Vůz kupujete přímo od prodejce v Německu tudíž máte veškeré své finance pod neustálou kontrolou.
    Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.
    Auta z Itálie jsou ve velmi dobrém technickém a vizuálním stavu, ve většině případů mají doloženou a dohledatelnou servisní historii. Automobily se snažíme nakupovat osobně. Vždy je lepší na místě vidět skutečný, fyzický stav vozu, abychom předešli eventuelním pozdějším nedorozuměním.
    Předpokladem Vašeho zájmu o naše služby je situace, když chcete v Německu vybraný automobil koupit sami a na nás nechat vyřízení všech formalit na území Německa. Najdete nás v každém koutě České Republiky a to pomocí internetu. Nepotřebujeme autosalon ani obrovské prodejní plochy, stačí nám kancelář, telefon a e-mail. Důležitá je naše preciznost a spolehlivost.


Prověřujeme technický stav každého kupovaného vozu.

    V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.
    Německý skladový vůz! Detailní popis vozu zašleme nezávazně emailem. Kompletní nabídka všech vozů na našich webových stránkách. Dovezeme za provizi 30.000 Kč jakýkoliv vůz z něm. autosalonů např. mobile.de. Najdeme vůz ..
    Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.
    Německý skladový vůz! Detailní nabídku pošleme nezávazně mailem. Kompletní nabídka podobných aut na našem webu. Dovoz nových a lehce ojetých aut z Německa s provizí 30 tis. + doprava. Najdeme vůz přesně dle Vašich požadavků ..
    Dovoz aut z Itálie | Dovoz aut ze Švédska | Autodíly z Německa | Autoimport Group, UG | Autoimport group, s.r.o. | El Coyote Nürnberg | Impexta Ostrava 


Audi A4 2.0 TDI S tronic S line Black Edition Navi Klima

    Nákup nového, nebo mírně ojetého automobilu přímo v Itálii je velice výhodný a poměrně rychlý, protože si můžete auto najít a koupit sami, zkrátka si auto vyhledáte a my zařídíme zbytek.
    Auta z Německa jsou ve velmi dobrém technickém a vizuálním stavu, ve většině případů mají doloženou a dohledatelnou servisní historii. Automobily se snažíme kontrolovat a prověřovat osobně. Vždy je lepší na místě vidět skutečný, fyzický stav vozu, abychom předešli eventuelním pozdějším nedorozuměním.
    Nejsme autobazar, proto u nás vozy nestojí měsíce, než se dostanou k zákazníkovi. Nepotřebujeme na počátku navýšit cenu tak, abychom měli prostor v případě, že se auto neprodá za měsíc.
    Chcete auto z Německa, ale netroufáte si ho dovézt sami? Neumíte německy a z angličtiny znáte jen pár frází? Nevíte, jak na to? Potřebujete odborného asistenta, který Vám pomůže s výběrem vozidla, zkontaktuje prodejce v Německu, vyřídí formality a auto s Vámi nebo bez Vás zakoupí a dopraví do ČR.


Zaregistrujte se k odběru novinek

    Veškerý obsah internetových stránek www.dovozautzitalie.cz má informativní charakter, není návrhem na uzavření smlouvy ani jiným právním jednáním. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu internetových stránek. Použité fotografie jsou ilustrativní a nemusejí věrně zachycovat aktuální objektivní skutečnost. Obsah internetových stránek je aktualizován a upravován nepravidelně. Ke zjištění aktuální nabídky zboží a služeb Provozovatele je třeba kontaktovat Provozovatele osobně, telefonicky nebo prostřednictvím internetového formuláře. Provozovatel má právo kdykoliv změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu internetových stránek www.dovozautzitalie.cz.
    Ceny za asistovaný dovoz se pohybují kolem 20 tis. Kč. Celkově Vás dovoz i s poplatky vyjde na cca 25 tis. Kč. Pokud dovezete kvalitní auto s pravidelným servisem, tak se Vám to určitě vyplatí. Více informací o asistovaném dovozu se dozvíte na iDovoz.cz nebo kontaktujte asistenta pro dovoz Pavla Herbera na tel.: +420 737 350 681.
    Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.
    Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Itálie a dalších zemí EU.


Audi A4 Avant Sport 2.0TDI S tronic S line Kamera Nav

    Máte zájem o dovoz auta z Itálie, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.
    Asistovaný dovoz je způsob, jak si dovézt auto z Německa. Asistent - dovozce Vám poskytne potřebné poradenství a zajistí nákup auta a jeho převoz do ČR. Vše máte pod kontrolou.
    V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.
    Nejsme žádný autobazar ani prodejce automobilů, proto u nás nehledejte žádné skladové vozy. Dokážeme vám pomoct s nákupem a dovozen Vámi vybraného auta, karavanu, nebo obytného vozu z Německa. Vy kupujete, my zařídíme vše ostatní. Formality spojené s nákupem, odhlášením a dovozem nechejte na nás.


Alfa Romeo Giulietta 2,0 JTDM 16V

    Veškerý obsah internetových stránek www.dovozautznemecka.cz má informativní charakter, není návrhem na uzavření smlouvy ani jiným právním jednáním. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu internetových stránek. Použité fotografie jsou ilustrativní a nemusejí věrně zachycovat aktuální objektivní skutečnost. Obsah internetových stránek je aktualizován a upravován nepravidelně. Ke zjištění aktuální nabídky zboží a služeb Provozovatele je třeba kontaktovat osobně, telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím internetového formuláře. Provozovatel má právo kdykoliv změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu internetových stránek www.dovozautznemecka.cz.
    Naše firma se pravidelně účastní aukcí automobilů. Italské aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.
    Nákup nového, nebo mírně ojetého automobilu přímo v Německu je velice výhodný a rychlý, protože si můžete auto najít a dovézt sami, zkrátka si auto vyhledáte a my zařídíme zbytek.
    Naším cílem je zajistit Vám co nejkvalitnější zánovní nebo ojeté vozidlo do kterého již nebudete investovat. Itálie je hlavní destinací, kde nakupujeme ojetá a zánovní auta.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00