Jak na věc


dovolená kanáry teplota v lednu

Nejoblíbenější dovolená v Řecku

    Oficiální název: Řecká republikaHlavní město: AthényRozloha: 131 957 km2Počet obyvatel: 10 647 529Oficiální jazyk: ŘečtinaStátní zřízení: republikaČas: SEČ +1Měna: Euro (EUR)
    Řekové jsou otevření, družní a bezprostřední lidé se srdcem na dlani. Někdy dokážou být až urputně pohostinní, ale pozor, nenechejte se napálit – tihle dobrosrdeční mizerové jsou totiž i výtečnými řečníky a rozenými obchodníky! Podobně oblíbené jako je dovolená v řecku je i žádaná dovolená v "sousedním" Turecku.
    Na pozůstatky starobylého Řecka můžete narazit na mnoha místech Athén. Procházíte se v centru, zahnete za roh a před vámi se objeví fragmenty sloupu nebo část budovy. Athény byly střediskem umění a filozofie, a to poznáte opravdu na každém kroku, který v tomto překrásném městě uděláte.
    V Řecku můžete navštívit spoustu přírodních krás, staré kostelíky, piniové a olivové háje, pomerančovníkové plantáže a překrásné ostrovy. Za zhlédnutí během Vaší dovolené v Řecku stojí také vysoké pohoří Olymp, které je vysoké 2917 metrů. Výhodou je také, že Řecko má velmi dobré klimatické podmínky, u moře zde můžete strávit až pět měsíců v roce.


Ubytování v Lázních Luhačovice v rodinné vilce manželů Dynkových

    Lákají Vás vzdálené cizí kraje? Chtěli byste o dovolené zažít a poznat něco nového, ale přitom zůstat jednou nohou ve staré dobré Evropě? Zkuste Řecko! Čeká Vás totiž cestovatelská lahůdka: kolébka evropské civilizace, Řecko jako země mýtů, unikátních památek, slavné historie a obdivuhodných přírodních krás… A dáváte-li přednost před cestováním spíše relaxaci na pláži, díky kombinaci překrásných pláží, moře a pohostinnosti místních se sem budete rádi vracet… 
    Rekreace v naší vilce je pro vás tím správným místem, kde strávit dovolenou v Luhačovicích a využít možnosti cykloturistiky, rybaření, houbaření i relaxaci v krásné přírodě Bílých Karpat a léčebných procedur v lázních Luhačovice.
    Řecko se nachází na jihu Balkánského poloostrova, můžete zde využít břehů Egejského, Středozemního a Jónského moře. Řecko je charakteristické svojí pohostinností v podobě starých malebných kavárniček, taveren, pizzerií a milým obyvatelstvem.
    Dovolujeme si Vám nabídnout ubytovací služby v naší vilce. Dům je vzdálen 100m od autobusového i vlakového nádraží, 200m od centra města, 400m je přímo do středu lázní na kolonádu a přibližně 2km na přehradu...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00