Jak na věc


doručení neschopenky zaměstnavatel

Osobní odběr je ideální pro případy:

    Nově služba DPD doručuje balíčky i v sobotu a ve večerních hodinách a to mezi 18:00-21:00h. Nahlédněte do aktuálního seznamu PSČ pro večerní a sobotní doručování.
    Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušena naše páska a není opravovaná páskou s jiným potiskem, páskou bílou, nebo páskou průhlednou. V případě jakéhokoliv poškození nebo podezření zapište tuto výhradu a specifikaci poškození do protokolu řidiče při podpisu přijetí zásilky V případě pochybností o stavu obalu nebo zásilky máte možnost zásilku odmítnout. V takovém případě nás ihned informujte na dalším postupu.Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte nás a to na čísle 605 867 863


- Váš zaměstnavatel neumožňuje převzít balík přímo v zaměstnání

    O doručení vás budou kontaktovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
    Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat dobu doručení, poslat kurýrovi zprávu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00