Jak na věc


dorty brno

Cukroví a dorty - Brno - rozvoz

    Již mnohokrát v minulosti jsem si říkala, proč nenabídnout dobroty z domácí kuchyně, které rychle vymizely z našich obchodů a cukráren. S pečením a přípravou studené kuchyně mám již 20let zkušeností, a z mého vášnivého koníčku se před časem stala práce na plný úvazek. Mám stovky spokojených zákazníků, kteří se velmi rádi vracejí, protože ví, jakou kvalitu ode mě dostanou. Vždy se snažím zákazníkovi vyhovět na 100% a splnit jeho představy, a to nejen po stránce chuťové a vizuální, ale i cenové.
    Skvělá chuť vlašských ořechů a jahod. Tento dortík doporučujeme na talířku lehce přelít javorovým sirupem a posypat 15min. ve vodě namočenými slunečnicovými semínky.
    Dortík si můžete pořídit na vaše rodinné oslavy, firemní akce nebo jen tak pro chuťové potěšení. Pro alergiky na vlašské ořechy můžeme některé z variant připravit bez tohoto alergenu.


Galerie - Dětské dorty a 3D dorty - BRNO info@nasedorty.cz

    Narozeninky.cz Vám v sekci cukrárna nabízí široký sortiment dortů, zákusků a sladkostí. Spolupracujeme s mistry - cukráři s mnohaletou praxí a zkušenostmi ve svém oboru. Všechny prezentované výrobky jsou jejich dílem, někdy připomínající práci sochařského umělce, jindy hodinářského mistra. Důležitým faktorem je také používání velice kvalitních surovin při výrobě nejen klasických výrobků, ale i bezlepkové mouky pro celiaky nebo náhradních sladidel pro diabetiky, vyberou si i zákazníci sladící medem. Pro slavnostní nebo rautový stůl se hodí naše kolekce minidezertů a zákusků. Dorty standardní jsou v nabídce každý den, dětské, z lásky a speciální, u kterých je příprava náročnější, je potřeba objednat minimálně 5 dní předem. Každý rok připravujeme speciální vánoční kolekce.
    Vážení zákazníci, dovoluji si Vás informovat, že ve dnech 11.1.2018 až 3.2.2018 mám dovolenou. Po tom předvánočním zápřahu si myslím, že si ji zasloužím:) Takže děkuji za pochopení a nebojte, od února Vám budu opět plně k...
    Samozřejmě galerie zde na mých stránkách aktualizuji (nejnovější fotky jsou vždy hned ty první), ale mám také firemní Facebook a může se stát, že některé mé nové výtvory budou dříve tam než zde. Se spoustou svých zákazníků totiž komunikuji právě přes Facebook a jsem tam velmi často:-) Takže sledujte mě i ZDE a budu samozřejmě ráda i za...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00