Jak na věc


dopravní nehody dnes a včera nymbursko

Soubory ke stažení (audio, video apod.)

    11.01.2018 07:54Ve šlágru 38. kola první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na Kladně 2:1 a potvrdili vedoucí pozici soutěže. Třetí čtvrtinu základní části uzavřou v sobotu domácím zápasem s Přerovem (17).


ČEZ Motor si v Benátkách s chutí zastřílel a vyhrál pět nula

    2 HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE Benešovský deník Mladík spadl na hlavu pod auto Benešovský deník str. 5 Benešovsko/černá kronika - kriminalita v regionu HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE (mj, hol) Blesk Muže těžce popálil výbuch pop Blesk str. 7 Morava HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE (op) Boleslavský deník Mladík spadl na hlavu pod auto Boleslavský deník str. 5 Boleslavsko/černá kronika - kriminalita v regionu HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE (mj, hol) Českobudějovický deník Pro motorkářku letěl k Záblatí vrtulník Českobudějovický deník str. 1 Titulní strana HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE (red) Chrudimský deník TRAKTOR V PLOTĚ Chrudimský deník str. 5 Chrudimsko - černá kronikahelicopter EMERGENCY MEDICAL SERVICE Kutnohorský deník Muž spadl ze skály vysoké deset metrů Kutnohorský deník str. 1 Titulní strana HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE ONDŘEJ DVOŘÁK, MARTIN VANĚK Mladá fronta DNES Mladík se zřítil ze skály Mladá fronta DNES str. 2 Střední Čechy HELICOPTE


Táborsko vyšlo v Příbrami naprázdno, favorita nezaskočilo

    6 Muž spadl ze skály vysoké deset metrů Kutnohorský deník str. 1 Titulní strana ONDŘEJ DVOŘÁK, MARTIN VANĚK HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE Nebezpečnost cesty do Poličan nad bývalým lomem potvrzují i místní obyvatelé. Kutná Hora/ Ze skály vysoké deset metrů se v sobotu krátce po poledni zřítil dvaadvacetiletý mladík v lokalitě V Hutích v Kutné Hoře. Hrozivě vypadající událost snad naštěstí nebude mít tragické následky. Muž utrpěl nikoli těžké zranění obličeje, nicméně vzniklo podezření na poranění krční páteře, sdělila Jana Šeblová ze středočeské záchranné služby. Vzhledem k nepřístupnému terénu se však vyskytly komplikace s převozem zraněného k ošetření. Jako jediné řešení se ukázal transport prostřednictvím vrtulníku. Posádka rychlé lékařské pomoci z Kutné Hory jej ve spolupráci s hasiči nejprve musela přenést k sanitnímu vozu a pak ho předala posádce letecké záchranné služby. Následoval transport na traumacentrum do pražské nemocnice Královské Vinohrady. Naše úloha byla čistě t
    02.06.2018 21:16Čtyřletého chlapce, který se dnes odpoledne ztratil při houbaření s rodinou v lese na Českokrumlovsku, se zhruba po dvou hodinách podařilo najít. Je v pořádku.
    3 Dopravní zpravodajství TV Nova str :00 Odpolední Televizní novinyhelicopter EMERGENCY MEDICAL SERVICE Zpravodajství ČTK Návrat vesmírného turisty Simonyiho o den odložen - kvůli bahnu Zpravodajství ČTK str. 0 msp vat HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE ik Přehled zpráv 3


Po výhře v Kadani vede ČEZ Motor opět první ligu, zítra doma s Frýdkem-Místkem

    8 Kosmonauti jsou připraveni přistát za jakýchkoli podmínek, jsou dokonale vybaveni, zdůraznil Vorobjov. Doufáme, že s pomocí boží vše dopadne dobře, dodal. Američan maďarského původu Simonyi odstartoval na ISS 26. března z Bajkonuru na palubě ruské vesmírné lodi Sojuz TMA-14. Spolu s ním letěli ruský kosmonaut Gennadij Padalka jako velitel a americký astronaut Michael Barrat. Ti na ISS zůstávají, zatímco Simonyi se po 11 dnech pobytu vrací na Zemi. Za svou první návštěvu ISS před dvěma lety zaplatil ještě pouhých 25 milionů dolarů (asi 495 milionů Kč), nynější cesta jej už stála 35 milionů (asi 694 milionů Kč). ik hej Cas 12:57 Plné znění zpráv 8
    07.03.2018 12:49Vzhledem k povětrnostním podmínkám a aktuálním teplotám nad nulou byla na Lipně uzavřena ledová magistrála. Uzavřeny jsou již oba bruslařské okruhy v Lipně nad Vltavou i v sousedním Frymburku.
    1 Media Monitoring TÉMA 1. Helicopter emergency medical service, Letecká záchranná služba 2. Rafťáci VYHOTOVENO MONITOROVANÉ ZDROJE Tištěná média Televize a rozhlas Agenturní zpravodajství OBDOBÍ Denní monitor Obsahuje přehled a plná znění zpráv k zadanému tématu NEWTON Media, a.s. 2009, Česká republika
    14.11.2018 21:09Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli v dnešním šlágru 23. kola Chance ligy na Kladně 3:2 a potvrdili tak své vedoucí postavení v tabulce. Další zápas odehrají Jihočeši znovu venku, a to v pondělí v Ústí nad Labem (18.00).


ČEZ Motor vyhrál na Kladně a stále vévodí první lize

    4 HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE Benešovský deník Mladík spadl na hlavu pod auto Benešovský deník str. 5 Benešovsko/černá kronika - kriminalita v regionu (mj, hol) HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE Milovice/ Vážné zranění utrpěl v noci na sobotu 18letý mladík, kterého u milovického letiště krátce před půlnocí srazilo auto. Utrpěl závažný úraz hlavy. Po zajištění a připojení na umělou plicní ventilaci byl předaný Letecké záchranné službě z Prahy a byl transportovaný do traumacentra ve vinohradské nemocnici v Praze, uvedla Jana Šeblová, náměstkyně ředitele středočeské záchranné služby, podle níž u pacienta v bezvědomí zasahovaly i posádky sanitek z Lysé nad Labema Nymburka. Okolnosti neštěstí zkoumá policie. Podle všeho se nejednalo o střet auta s chodcem při běžné dopravní nehodě; událost má zřejmě souvislost s konáním nedaleké technoparty. První poznatky napovídají, že zraněný mladík chtěl naskočit na kapotu zastavujícího vozu -při tom ale sklouzl a spadl hlavou na beton. Regi
    30.11.2018 16:42Dobrovolníci z řad zaměstnanců včera v Budějovickém Budvaru ručně zabalili 3000 půllitrových lahví Požehnaného ležáku. Jeho prodej bude zahájen v sobotu 1. prosince ve stánku na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. v rámci adventních trhů. I s prodejem budou pomáhat dobrovolníci, a to jak z pivovaru, tak z Diecézní charity České Budějovice, Biskupství českobudějovického a města České Budějovice. Výtěžek z prodeje věnuje pivovar Diecézní charitě České Budějovice. 123 jednolitrových ručně balených lahví navíc přijme Svatý otec papež František jako osobní dar při generální audienci 12. prosince.


Ledová magistrála na Lipně je uzavřena, bruslení skončilo

    04.06.2018 15:46Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v úterý 5. června 2018 spolu s dalšími členy vlády Jihočeský kraj. Hlavním tématem návštěvy bude rozvoj dopravní infrastruktury. Ministři a ministryně zamíří na místo výstavby dálnice D3, na železniční nádraží v Českých Budějovicích i na Jihočeské letiště ČB. Kromě toho vláda navštíví Nemocnici České Budějovice a tréninkové centrum mládeže Složiště.
    31.07.2018 21:31Dnes dopoledne se v areálu bývalých kasáren v Plané u Českých Budějovic uskutečnilo oficiální předání objektů poslední a současně největší části kasáren původního vojenského letiště Jihočeskému kraji.
    30.11.2018 16:31Českobudějovické domácnosti za teplo v roce 2019 zaplatí necelých 537 Kč za gigajoul bez DPH, s touto patnáctiprocentní daní pak 617 Kč. Oproti loňské ceně jde o nárůst o 3,7 procenta. Výdaje průměrné domácnosti, která ročně spotřebuje zhruba 25 gigajoulů tepelné energie za vytápění a ohřev teplé vody, se v průměru zvýší za rok o 475 Kč bez daně, s daní pak o 546 Kč. To znamená, že průměrná domácnost zaplatí o 45 Kč měsíčně více.
    29.10.2018 20:03V dohrávce 16. kola Chance ligy se dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru, vedoucího celku soutěže, předvedli ve špatném světle. V Benátkách nad Jizerou nezvládli roli favorita a prohráli 2:1. V sobotu hrají Jihočeši v Prostějově.


Vláda v demisi navštíví Jihočeský kraj

    7 internetová stránka Horské záchranné služby, na místě zasahovalo několik záchranářů i Letecká záchranná služba. Muž měl štěstí i v tom, že horští záchranáři byli poblíž. TV Nova Dopravní zpravodajství TV Nova str :00 Odpolední Televizní noviny HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE Karel VOŘÍŠEK, moderátor Dávejte pozor, jak jezdíte. Petr Šlechta dnes dopravní informace začíná tragickou dopravní nehodou u Kladna. Petr ŠLECHTA Je to tak. Bohužel to dnešní odpoledne je ve znamení opravdu velice závažných tragických dopravních nehod. Pojďme se tam hned podívat. Okres Kladno a silnice 239. U obce Vraný došlo k tragické nehodě osobního vozidla, došlo bohužel také k jednomu usmrcení, jsou tam záchranné složky, buďte opatrní. Silnice číslo 53 a okres Znojmo. U obce Suchohrdly usmrtilo vozidlo chodce. Provoz je částečně omezen, připravte se na zdržení. Silnice 141 a okres Prachatice. Mezi Prachaticemi a Volary došlo k další tragické nehodě, tentokrát motocykl a osobního vozidla, je tam i vrtul
    09.12.2017 19:08Po středečním domácím hubeném vítězství nad Havířovem (1:0) si v dnešním kole první WSM ligy hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru s chutí zastříleli a v Benátkách nad Jizerou vyhráli hladce 5:0. Další utkání Jihočeši odehrají na domácím ledě po reprezentační přestávce v pondělí 18. prosince s Prostějovem (17.30). ČEZ Motor I nadále vede prvoligovou tabulku.
    21.12.2017 09:01Ve včerejším 32. kole první WSM ligy vyhráli hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě posledního celku tabulky Kadaně 3:1 a jsou zase na čele tabulky. Již v pátek je čeká předvánoční domácí duel s Frýdkem-Místkem (17.30).


HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE

    01.03.2018 08:18Připít si na dobrou náladu a na krásy Lipenska oblíbenými zimními nápoji jako je horký grog či bombardino - to je cíl akce, kterou pořádá Turistický spolek Lipenska na území od Stožce po Rožmberk. V jeden den - konkrétně v sobotu 3. 3. od 3 hodin odpoledne a po dobu 3 hodin - si místní i turisté na Lipensku zpestří jarní prázdniny grogem a bombardinem vyrobených jihočeským lihovarem Fruko-Schulz.
    První říjnový víkend ovládnou silnice v našem regionu rychlá auta. Jede se totiž Rallye Příbram. Na co si dát pozor a jakým místům se raději vyhnout?
    21.06.2018 16:51Invazivního pneumokokového onemocněním (IPO) se nebojí 8 z 10 dospělých, kteří se účastnili nedávného výzkumu PneuVue. Přitom pneumokok může vyvolat zápal plic, meningitidu, otravu krve s možnými celoživotními následky a zhruba pětina případů onemocnění končí smrtí. Bakterie Streptococcus pneumoniae je nebezpečná zejména pro děti do dvou let a seniory. V Jihočeském kraji loni čelilo velmi vážnému průběhu pneumokokové infekce podle Jitky Luňáčkové z Krajské hygienické stanice 50 lidí a šest z nich zemřelo. V předchozím roce 2016 to bylo na jihu Čech 26 pacientů, sedmi infekce přivodila smrt. Riziko lze ale snížit očkováním, které dětem a seniorům nad 65 let hradí zdravotní pojišťovna.


Požehnaný ležák z Budějovického Budvaru pomůže dobré věci

    5 Publikováno Berounský deník; Berounsko/černá kronika - kriminalita v regionu; 05 Publikováno Kolínský deník; Kolínsko/černá kronika - kriminalita v regionu; 05 Publikováno Kutnohorský deník; Kutnohorsko/černá kronika - kriminalita v regionu; 05 Publikováno Mělnický deník; Mělnicko/černá kronika - kriminalita v regionu; 05 Publikováno Nymburský deník; Nymbursko/černá kronika - kriminalita v regionu; 05 Publikováno Příbramský deník; Příbramsko/černá kronika - kriminalita v regionu; Publikováno Rakovnický deník; Rakovnicko/černá kronika - kriminalita v regionu; ID 40843bf3-d ce061c0a53b Českobudějovický deník JARNÍ NEHODA: Pro motorkářku letěl k Záblatí vrtulník Českobudějovický deník str. 1 Titulní strana (red) HELICOPTER EMERGENCY MEDICAL SERVICE Prachaticko/ Včera v půl čtvrté odpoledne byla nahlášena vážná dopravní nehoda u obce Záblatí na Prachaticku. Zasahoval zde vrtulník letecké záchranné služby z Českých Budějovic Kryštof 13. Transportoval odtud dívku, ročník 1989, po pádu z mo
    18.03.2018 18:48Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru odvrátili dnes hrozbu vyřazení v semifinále play off první WSM ligy. V sobotu prohráli v Kladně třetí zápas a domácí Rytíři tak mohli dnes definitivně rozhodnout o svém postupu do baráže o extraligu. Jihočeši však byli proti, průběh zápasu, v němž dvakrát prohrávali, otočili ve svůj prospěch a série tak bude v úterý pokračovat pátým duelem v Budvar aréně v Českých Budějovicích.
    Uzavírka vás čeká ve Vítězské ulici v Sedlčanech. Od oběda do večera v sobotu neprojedete ani na trase Vítěž - Prosenická Lhota - Paseky - Zhorný - Skrýšov a Křečovice. Neprojedete ani z Červeného do Líchov. Trať bude křižovat 130 posádek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00