Jak na věc


domu cinestar

EPS Lites – finančně zajímavé řešení pro rekonstrukci systému elektronické požární signalizace

    Myšlenkou na zabezpečení domu se většina lidí začíná zaobírat až v okamžiku, kdy se stanou obětí loupeže. Investice do zabezpečení se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku. Ale také kvůli pocitu bezpečí, který je v dnešní době, kdy dochází ke stále častějším loupežím, k nezaplacení.
    Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.
    Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování... a přivolání pomoci v tísni.
    Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou další detektory pohybu, detektory tříštění skla, detektory požáru (kouře) a zatopení, ovládací klíčenky, SOS tlačítka a podobně. Systém je také možné doplnit o kamerový či přístupový systém, případně o domovní videotelefon a chytrý zámek.


Zabezpečovací systémy - zabezpečíme dům, byt, chatu i prodejnu

    Díky vhodně zvolenému a správně nainstalovanému systému předejte ztrátě majetku. To ovšem není jedinou výhodou moderních bezpečnostních systémů. Komplexní zabezpečení domu elektronickým zabezpečovacím systémem vám umožní jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají domácnost, když v noci spíte. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, zvýšení hladiny vody ve sklepě nebo únik plynu. Nejmodernější systémy vám umožní na dálku zapínat vybrané spotřebiče, oznámí vám, kdy se vaše děti vrátily ze školy nebo vás například upozorní na zapomenutá otevřená okna. Elektronický systém pro zabezpečení domu s Vámi bude komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu a je možné jej napojit i na speciální tísňovou linku.
    Na systém mohou být připojeny také elektrické spotřebiče jako osvětlení, topení, zavlažování, audiovizuální technika apd. Z jediného místa tak můžete ovládat téměř vše.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00