Jak na věc


domov pro seniory pohoda český těšín

Vítáme Vás na webových stránkách Domova u fontány

    Soubor služeb, které poskytujeme, tvoří ucelený komplex, jež pokrývá potřeby člověka ve stáří. Při zhoršení zdravotního stavu využije rodina zprvu třeba jen poradenské služby, následně krátkodobý pobyt formou odlehčovacích služeb a nakonec přebíráme komplexní péči my. Uplatňujeme při ní i prvky paliativní péče, kdy pojem důstojnost a útěcha je pro nás závazkem.
    Domov u fontány je příspěvkovou organizací Pardubického kraje, která poskytuje péči seniorům již přes padesát let. Potřebnou péči u nás naleznou senioři, dále osoby s onemocněním demence, specializujeme se zejména na Alzheimerovu chorobu. Od ledna 2016 jsme zahájili provoz nové sociální  služby – odlehčovací, jež podpoří pečující rodiny, aby se mohly v péči o svého blízkého vystřídat.
    Domov se nachází v klidné jihovýchodní části města Přelouče, je obklopen lesoparkem, kde nechybí zázemí pro posezení. Centrum města, vlakové a autobusové nádraží jsou dobře dostupné pěšky nebo místní autobusovou dopravou (zastávka 50 m od Domova). Praktický lékař ordinuje v Domově čtyři dny v týdnu, přeloučská poliklinika je od Domova vzdálena pouhých 50 m.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00