Jak na věc


dominy sex po telefonu za kredit

Co od schůzky s Dominou očekávat?

    Především se připravte na to, že domina bude žena v rajcovním oblečku, zvýrazňující její sexy křivky. S velkou pravděpodobností si na vás vezme bičík, bude vás nutit pokleknout, bude se tvářit nadřazeně, trestat vás a požadovat bezmeznou poslušnost ve svých příkazech.Pokud se chystáte strávit večer s dominou, nic nebude ve vaší režii. Vy budete submisivní, oddaný sluha, možná i trochu ponížený. Vše ale bude probíhat v jakési napjaté erotické atmosféře. Tak co, máte chuť na schůzku s dominou?
    Domina musí být rajcovní ženská, která o sebe dbá. Její předností by měla být hlavně bohatá fantazie, protože přece musí zrežírovat celý program. U dominy jsou jistě cenné zkušenosti, které nasbírala za celou svou kariéru. Nezáleží tedy ani tak na zkušenostech klientů, jak právě na zkušenostech dominy.Domina si s vámi stejně udělá, co bude chtít a můžete protestovat, jak je libo. Z první návštěvy u dominy bude asi každý nezkušený zajíček trochu napjatý a nervózní, možná i vylekaný, proto si ten pravý zážitek vychutnáte až po několika návštěvách.


BDSM seznamka - nejnovější inzerát

    Když nahlédneme do slovníků, zjistíme, že dominy jsou dominantní osobnosti nebo také tyranky v sadomasochistickém salonu. Co se týká věkového rozlišení, dominy mohou být osmnáctileté dívky i zralé padesátileté ženy.Dominy jsou zkrátka dominantní ženy, které od vás budou vyžadovat stoprocentní oddanost, poslušnost, submisivitu a plnění rozkazů. Domině musíte vyhovět ve všem, jinak vás potrestá. I když jí však vyhovíte ve všem, přesto si najde něco, za co vás potrestá.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00