Jak na věc


dodavatelé extra lehkých topných olejů

Inspirace podle Tipli.cz: Jak řešit obsahové projekty?

    Hledáte možnosti, v čem začít podnikat nebo jak vydělat peníze z domova? Ať už studujete, máte práci na plný úvazek nebo jste na mateřské, peníze navíc se sejdou vždy. Většina lidí využívá internet zejména na vyhledávání informací a komunikaci. Internet však přináší také příležitosti na výdělek.
    Vaše jméno domény je pro Vás jedinečné, stejně jako otisk prstu. Když ho někdo zadá do prohlížeče, přivede ho přímo do Vašeho prostoru na internetu, kde může zobrazit vaše webové stránky. Správná doména otevře prostor Vaší dobré viditelnosti v online prostoru.
    Samotný kvalitní obsah k vytvoření silné firmy či webu sice nestačí, rozhodně však na jejich úspěchu zastává lví podíl. Tipli.cz je cashback portál, který do vlastního obsahu investuje spoustu času i peněz. Spolupracuje přitom se stovkami českých e-shopů ...
    Exkluzivní prodej eshopu s pánskou módou a doplňky. Od roku 2012 zpracováno více než 9 359 objednávek v hodnotě 15 450 251 Kč. Zboží dováženo z Polska, Turecka, Asie s průměrnou marží 40-45%. Eshop funguje na principu přeposílání objednávek, průměrná doba dodání zboží 5-7 dnů. Bez nutnosti investice do vlastních skladových zásob.


Hledáte způsob jak podnikat a jak vydělat peníze on-line?

    Ověřený model podnikání online. Získejte kompletní řešení pro prodej nábytku a bytových doplňků. Výdělečný eshop bez nutnosti vlastního skladu. Možnost přeposílání objednávek i dropshippingu. Průměrná marže 35-40%, doba dodání 7-10 dnů. Prodeji nábytku se věnujeme od roku 2014 a zpracovali jsme objednávky v hodnotě více než 8 mil. Kč.
    Prodej eshopu se sportovními potřebami, vybavením a módou. Koncept generoval objednávky v hodnotě až 2,1 mil. Kč ročně. Bez nutnosti vlastního skladu nebo provozovny. Objednávky zasílá na zákazníka přímo dodavatel, nebo je pouze přeposíláte. Skladem více než 7000 různých produktů od 30 dodavatelů s průměrnou marží 30-40%.
    Mnoho lidí dnes řeší problém, jak založit vlastní eshop. Vyplatí se to, nebo ne? Pokud máte dobrý byznys plán, zajímavý produkt nebo dodavatele a spolehlivého partnera, který Vás provede začátky fungování eshopu, pak je odpověď jasná.
    Prodám hezky zaběhnutý eshop s outletovým zbožím značky Michael Kors. Marže na produkty až 75%! Jedná se o nové nebo vystavené (nepoškozené a nepoužívané) zboží z USA, Itálie, Francie, Asie apod. Dostupnost produktu do 7-14 dnů, minimální odběr od jednoho kusu. V nabídce naleznete kabelky, peněženky, pásky,  módní doplňky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00