Jak na věc


dobrmani v nouzi fc

Jaké krmivo vybrat pro vašeho pejska, aby si ho zamiloval?

    Přijde rozčarování, pejsek je doma nadbytečný a v dobrém případě mu jeho majitel hledá nový domov. I tak se ale stává, že nevybere dobře. Pejska momentálně nikdo nechce a pes tak končí na zahradě v kotci, na řetězu,  kde si ho nikdo nevšímá. Tam pejsek strádá, jak fyzicky tak i psychicky. Další možností je, že pejsek skončí v útulku. V útulku pes mnohdy pobývá i několik let, když nemá to štěstí a někdo ho adoptuje. Jedním z plemen, které takto končí jsou i dobrmani. Podívejte se na případy, které staly. Fotografie jsou hodně neveselé, ale ukazují aktuální situaci psů.
    Bohužel musím darovat svého pejska Falka ,kterého nemohu mít u sebe. Nyní je Falko dočasné péči, kde je bohužel sám a uvázaný u boudy.Jezdím denně po práci k němu, aby se proběhl.Hledám pro něj hodné lidi,kteří by se měli radost ze staršího pejska.Pes je zvyklý být doma v bytě i venku. Má rád děti, malé pejsky a ...
    Děti dostávají pejsky za odměnu ve škole, ale i z pouhého rozmaru. Pokud se jim líbí plemeno, které je zrovna v oblibě. Dospělí si pořídí roztomilé štěňátko, které pak roste jako dříví v lese. Časem člověk zjistí, že na pejska nemá tolik času. Nedokáže ho ani dobře vychovat, natož pak v dospělosti zvládnout.
    V dnešní době, kdy má domácnost průměrně dvě děti a dva psy i více, se ale na druhou stránku ocitají zvířata velice často v nouzi. Na jedné straně je ochránci zvířat zachraňují. Na druhé straně je lidé týrají, bijí, odkládají do útulků a v horších případech jsou schopni je vypustit na ulici nebo kdekoliv přivázat a opustit?


Dobrmani, kteří neměli štěstí na páníčka

    Jsme pejskaři stejně jako Ty. Psi jsou velkou součástí našeho života, a proto jsme se rozhodli vytvořit tento web. Organizací srazů pejsků jsme se zapsali i do České knihy rekordů.
    Daruji fenku křížence labradora a ohaře z vážných osobních důvodů.Nejlepe lidem se zahradou s vysokým plotem,ale je zvyklá žít v domě.Potrebuje aktivní lidi kteří rozumí výcviku.Fenka je očkovaná,čipovanà kastrovaná . Potřebuje lidí kteří se povjenují výcviku.Zaplatim veškeré výdaje a krmení na 2 měsíce .Daruji na ...
    Dobrman je středně velký, silný a svalnatý pes. Elegantními liniemi těla, hrdým a vzpřímeným držením, temperamentní povahou a odhodlaným výrazem odpovídá ideálnímu vzoru psa.
    Dobrman je velmí přátelský, mírumilovný pes. V rodině miluje především děti. Je nutné dbát na jeho pracovní temperament a věnovat mu dostatek času a možností pro vyžití, třeba výcvikem. Je tvrdý a pracovitý. Důraz je kladen na nebojácnost, sebejistotu a ostražitost, což dělá z tohoto plemene úžasného hlídače, ale také doprovodného, obranného a služebního psa. Nepohrdne však pobytem v posteli co nejblíže svému pánovi a rodině.


Daruji křížence Maďarského ohaře a Kavkazského ovčáka

    Plemeno dobrman je jediné německé plemeno, které nese jméno svého prvního známého chovatele Friedricha Louise Dobermanna (2.1.1834 – 9.6.1894). Byl to výběrčím daní, správce rasovny a městský odchytávač psů. K chovu vybíral z tohoto zdroje zvláště ostré psy. Důležitou roli při vytváření plemene hráli jistě tzv. „řezničtí“ psi, kteří byli na tehdejší poměry relativně prošlechtěnou rasou.
    Z nich F. L. Dobermann vyšlechtil v 70. letech minulého století plemeno dobrman. Získal tak služební psy, kteří nebyli nejen ostražití, ale pracovali i jako ochránci dvora a domu. Často se používali jako hlídací a policejní psi, odtud vznikla přezdívka „četničtí psi“. Při lovech převážně sloužili k chytání škodné zvěře. Pro uvedené přednosti byli dobrmani už na přelomu tohoto století oficiálně uznáni jako policejní plemeno.
    Dobrý den.Daruji do dobrých rukou pejska,stáří 9let.Je hodný,přítulný,má rád piškoty a procházky venku,nemá rád koupání a jiné zvířatka.Pouze seriozní a hodní lidé.Udaje níže uvedené nejsou kvůli zneužití pravdivé,pouze email.Děkuji
    Naši fenku Elsu milujeme, ale pokaždé, když uteče přes plot k sousedům, ustavičně štěká a běhá po baráku, honí naši kočku, skáče na návštěvy, krade a žere nám jídlo...pak nás upřímně sere. A děláme pro její dobré návyky snad všechno. Po každém potrestání to naše Elsa hodí za hlavu a není dne, kdy by něco, co ...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00