Jak na věc


dnešní úplněk

Dnešní velký úplněk: Sbírejte bylinky na nervy a vyrobte si silnou, zdravou vodu

    Co kamenů týče, poznám jich bezpečně jen pár, díky různým barvením a úpravám, co na nich dělají, většina prodavačů ani neví co je co, prostě "podavač", jen aby se prodalo, to by měl dělat někdo se zájmem a aspoň minimálními vědomostmi.
    [18]: Na mě (asi naštěstí) žádný vliv nemá. Kolikrát ani nevím, že je úplněk. A když se to tak vezme, já vlastně ani nevím, co je nespavost. To spíš naopak, kolikrát jen bych potřeboval neusnout...
    Přesně a taky křišťály, hematit, všechny vodní kamínky, třeba aventurín, lazurit, fluorit, akvamaríny, samozřejmě měsíční kámen, opály (ty musí ale napřed do země) onyx...ona většina kamnů jsou měsíční.
    Závěrečné znamení zvěrokruhu a poslední zimní znamení symbolizuje sjednocení ducha a osobnosti v jeden celek, osvobození jednoho ze zajetí druhým. Když o sobě někdo říká, že je „Ryba“, říká, že je kapr v rybníce, nic víc a nic míň.
    Člověku se z těch gigantických parametrů točí hlava. Poslechněte si zvuk energie a vibrace gravitační vlny, připomínající zvuk jistého lidského orgánu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00