Jak na věc


dlouhodobý nehmotný majetek odpisové skupiny

Dlouhodobý majetek - Všichni Všem

    Poznejte Brno a jeho krásné okolí. Rádi Vám pomůžeme s plánováním výletů, doporučíme zajímavá místa, rezervujeme vstupenky do divadel a jiných kulturních či sportovních akcí.
    Připravili jsme pro Vás několik cenových variant dlouhodobého ubytování, a to v závislosti na typu služeb, které si přejete využít (např. úklid, každodenní snídaně). Kontaktujte naši recepci, která Vám připraví individuální nabídku ušitou přímo na míru Vašim potřebám.
    Dlouhodobé pobyty a ubytování v Brně jsou vhodné pro všechny, kteří do Brna přijíždí na přechodnou dobu (od 1 měsíce déle), nevyplatí se jim pronájem bytu nebo si chtějí ušetřit starosti s tím spojené. Služeb dlouhodobého ubytování využívají firmy pro své zaměstnance a kolegy, ale i soukromé osoby. Nabízí se tak možnost zajištěného pobytu bez nutnosti úhrady kaucí či depozitu, cena za ubytování (obvykle na 1 měsíc) se hradí až při Vašem příjezdu. Výhodou našeho dlouhodobého ubytování v Brně je možnost využívat standardních hotelových služeb.


Cítit se v hotelu jako doma...

    Půjčovna luxusních aut Praha Vám nabízí luxusní vozy nejrůznějších značek. Vyberte si z široké nabídky vozů k pronájmu přímo na našich webových stránkách. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů dle požadavků klienta. Půjčovna luxusních vozů v Praze patří mezi specialisty také na pronájem luxusních limuzín. Limuzíny pronajímáme včetně služeb profesionálního řidiče. Pro více informací nás kontaktujte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00