Jak na věc


dlouhodobý nehmotný majetek odpisové skupiny

Pro jakékoliv dotazy kontaktujte recepci:

    Dlouhodobé pobyty a ubytování v Brně jsou vhodné pro všechny, kteří do Brna přijíždí na přechodnou dobu (od 1 měsíce déle), nevyplatí se jim pronájem bytu nebo si chtějí ušetřit starosti s tím spojené. Služeb dlouhodobého ubytování využívají firmy pro své zaměstnance a kolegy, ale i soukromé osoby. Nabízí se tak možnost zajištěného pobytu bez nutnosti úhrady kaucí či depozitu, cena za ubytování (obvykle na 1 měsíc) se hradí až při Vašem příjezdu. Výhodou našeho dlouhodobého ubytování v Brně je možnost využívat standardních hotelových služeb.
    Poznejte Brno a jeho krásné okolí. Rádi Vám pomůžeme s plánováním výletů, doporučíme zajímavá místa, rezervujeme vstupenky do divadel a jiných kulturních či sportovních akcí.
    Připravili jsme pro Vás několik cenových variant dlouhodobého ubytování, a to v závislosti na typu služeb, které si přejete využít (např. úklid, každodenní snídaně). Kontaktujte naši recepci, která Vám připraví individuální nabídku ušitou přímo na míru Vašim potřebám.
    Půjčovna luxusních aut Praha Vám nabízí luxusní vozy nejrůznějších značek. Vyberte si z široké nabídky vozů k pronájmu přímo na našich webových stránkách. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů dle požadavků klienta. Půjčovna luxusních vozů v Praze patří mezi specialisty také na pronájem luxusních limuzín. Limuzíny pronajímáme včetně služeb profesionálního řidiče. Pro více informací nás kontaktujte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00