Jak na věc


disney panenka sofie první, 30cm

Dětská souprava Mickey Mouse

    Studio pro tvorbu a produkci animovaných seriálů a filmů založili bratři Walt a Roy Disneyovi roku 1923. Celosvětový úspěch firmy odstartovala postavička Mickey Mouse, později pak následovaly filmy O Sněhurce, Pinocchio, Bambi a jiné. Po 2. světové válce vznikly též hrané filmy a zábavní parky Disney.
    Přinášíme vám velký výběr kvalitního dětského oblečení s obrázky populárních animovaných postaviček ze studia Walta Disneyho, které již dlouhá léta tvoří ty nejúspěšnější seriály a filmy pro děti i dospělé, jež rádi popouštějí uzdu svojí fantazii. Krásné oblečení pro děti, jako jsou například trička a mikiny Disney, teplákové soupravy Disney, čepice, ponožky i bundy Disney nebo kojenecké oblečení Disney, a také boty s obrázky od Disney jsou navíc doplněny o další úžasné věci pro vaše ratolesti. Naleznete zde vybavení do dětského pokoje s motivy Disney, školní aktovky Disney a další.


Krátká sukýnka Disney Interlock

    Nejrůznější kvalitní oblečení značky Disney pro kluky i holky každého věku je charakteristické krásnými barvami, nevšedními detaily a střihy, ale hlavně velkými obrázky známých animovaných postaviček, jako je Kačer Donald, Mickey Mouse a jeho kamarádka Minnie, princezny Sněhurka, Popelka, Růženka a mnohé další. Dívky touží být krásné a okouzlující jako princezny Disney, chlapci zase chtějí prožívat stejná dobrodružství jako Mickey nebo Donald. K oblečení skvěle padnou boty Disney.
    Roku 1955 byl v USA otevřen první tematický zábavní park pro rodiče s dětmi jménem Disneyland, ve kterém se nachází spousta pouťových atrakcí z filmového světa Disney. Tento park byl brzy známý po celém světě a v současnosti má miliony návštěvníků ročně. Další pak vznikly v Evropě a Asii.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00