Jak na věc


diskuse výměna skel v plastových oknech

Co jsou to vlastně ony vzpomínané komory?

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.
    Základní požadovanou vlastností vzduchová neprůzvučnost, jejíž hodnota se udává Rw. Pro tuto hodnotu je určující typ použitého zasklení a je možné ji změřit pouze laboratorně. Sklo je nejdůležitější pro vlastnosti tepelné i zvukové izolace, protože skleněná výplň totiž tvoří největší plochu každého okna. Nejvíce se užívá zasklení v podobě dvojskla, trojska nebo jako dvojskla se speciální vnitřní dělící fólií. Jednotlivá skla a vyplnění meziprostoru určují specifické vlastnosti celé výplně tepelně izolační a akustické. Výrobky se dělí do několika tříd dle dosažené hodnoty Rw. Vyšší třída značí větší zvukovou izolaci a tím i lepší akustické parametry celého okna.
    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.


Nabídka z eshopu www.infrasauny.info

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.
    Vážený pane Rychlíku, Váš příspěvek je vyloženě skrytá reklama na našich stránkách a proto jej mažeme. Tato diskuze slouží pro jiné účely, než pro vkládání šifer pro roboty.
    Dobrý den. Chyba může být i v oknech, pokud byly osazeny skly bez pokovení. Ty nemají takový koeficient prostupu tepla a dovolují na sobě srážet vlhkost více, než dnešní nová skle. Zjistěte si prosím, jaká skla byla použita, je to uváděno v SOD anebo v rámečku skla. Potom je možné dále řešit.
    Dobrý den, koupil jsem nemovitost s plastovými okny, která jsou ale značně zanedbaná. Klikou jde hnout hodně těžce, špatně těsní a při otevírání vržou. Lze s tímto něco udělat nebo musím okna vyměnit?Děkuji předem za Vaši radu.


Zde vám rádi zodpovíme vaše dotazy.

    V bytovém domě proběhlo ( r. 2011) zateplení pláště + výměna oken za platová. U jednoho bytu již byla plastová instalována plastová před 8 lety a majitel výměnu odmítl a požadoval finanční refundaci. Tento rok si stěžuje na nadměrné rosení oken, plíseň na stěnách bytu a hledá chybu - pomocí odborného poradce - v technice a použitém materiálu na zateplení domů. není problém spíše v kvalitě jeho oken, když ostatní majitelé zádný problém neudávají.
    Dobrý den,prosím je možné servis oken požadovat i v odpoledních hodinách po 15 hod.? Mám přibližně 6 let stará okna od výrobce, který již neexistuje. Děkuji předem za odpověď.
    Výběrem plastových oken jsme určitě neudělali chybu, ale ten skutečný výběr nás teprve čeká. Ono totiž není plastové okno jako plastové okno! Na mnoha internetových diskusích jsme varováni před koupí podezřele levných plastových oken, která jsou vyráběna z recyklovaných plastů. Ale my jsme se rozhodli zvolit kvalitní plastová okna, a na cenu se ohlížet nebudeme. I tak je před námi nelehký úkol, jak poznat, který z nabízených modelů plastových oken je pro nás tím nejlepším
    Plastová okna – výběr1. 2. 2012, 12:28Při stavbě nového domu nebo rekonstrukci domu a bytu se asi jen stěží vyhneme potřebě instalace nových oken. V současné nabídce je široký sortiment použitých materiálů, ze kterých jsme si po důkladném zvážení vybrali okna plastová.


Nabídka z eshopu www.kancelarske-zidle.info

    Tepelně-izolační vlastnosti profilů jsou dané jejich konstrukcí a použitým materiálem. Vyjadřuje ji hodnota K, udávaná ve W/m^2K (watech na metr čtvereční Kelvina). Hodnota K u profilu plastových oken ve značné míře závisí na počtu komor. Čím je K menší, tím lepší izolace.
    Třebaže tím nejsprávnějším krokem, který by měl následovat, by měla být návštěva specialisty v odborné prodejně s plastovými okny, neuškodí, pokud se na takovou návštěvu předem připravíme.
    Přeji příjemný den, Vámi popisované závady ukazují na zanedbanou údržbu. Tak jako každá věc, i okna potřebují pravidelný servis. Bude dobré promazat kování, oživit těsnění, omýt je oživovacím roztokem a samozřejmě seřídit. Myslím, že po tomto zásahu budete na stará okna pohlížet jako na nová.


Nabídka kvalitních plastových oken podle skla

    Skla plastových oken mohou plnit i funkci bezpečnostní, chránící skla proti rozbití. K tomu dojde, pokud je bezpečnostní fólie s vysokou tuhostí vlepena mezi dvě tabule skla a ještě zasklená do izolačního dvojskla. Ale to ani zdaleka není vše, co kvalitní plastová okna nabízejí. V rušném prostředí blízkosti frekventovaných ulic, nádraží nebo i letiště, určitě oceníme protihlukovou úpravu plastových oken. A pokud nám záleží na co největší ochraně před zvídavými pohledy sousedů, můžeme si vybrat skla s reflexní zrcadlovou úpravou nebo skla ornamentální. Oba typy jsou samozřejmě z vnitřní strany plně průhledná.
    Jednou z vlastností plastových oken, podle kterých možná budeme vybírat, je třeba samotné sklo, použité při výrobě okna. Dnes se už prakticky nesetkáme s jednoduchým sklem a skutečně kvalitní plastová okna jsou opatřena dvojskly nebo dokonce trojskly.
    Použitá skla jsou navíc i izolační s co nejnižším koeficientem prostupnosti tepla. Tenká vrstva oxidu kovů na vnitřní straně vnitřního skla odráží teplo zpět do místnosti a současně propouští dovnitř teplo ze slunečního záření.
    Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00