Jak na věc


digitální tlakoměry

Manžeta Omron k digitálním tonometrům

    Tlakoměr nejvyšší třídy- Podsvícený displej- Možnost připojení na počítač, přiložený software- Zobrazení arytmie-nepravidelného pulsu- Malé rozměry, vhodný na cesty
    - Pažní tlakoměr s univerzální manžetou pro obvod paže 22-42cm- Indikátor pohybu upozorňující na nevhodný pohyb během měření- WHO barevná symbolika - Nabíjecí lithium-ion baterie pomocí USB kabelu- Identifikace arytmie- Paměť pro 2 uživatele (2x60)
    Digitální tlakoměr na paži TENSOVAL COMFORT pro pacienty, kteří potřebují mít přehled o hodnotách svého krevního tlaku. Díky technologie FIZZY LOGIC je tlakoměr rychlý, má snadné ovládání a přehledný display.
    Prodáváme klinicky ověřená digitální měřidla krevního tlaku, přístroje, které lze kalibrovat a jsou určené pro používání ve zdravotnictví. Vyberte si vhodný digitální tlakoměr z naší nabídky, který bude vyhovovat vašim potřebám a pohodlí.
     - DOPRODEJ - - Poloautomatický pažní tlakoměr- Manuální nafukování balonkem- Automatické vyhodnocení tlaku a pulsu- Paměť pro 14 hodnot- Součástí balení: cestovní pouzdro, 4tužkové baterie


DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR

    Digitální tlakoměr OMRON M-6 s velkým a dobře čitelným displejem je vybaven manžetou univerzální velikosti. Tlakoměr se vyznačuje vysokou stabilitou vůči srdečním arytmiím. Měření začíná probíhat již při tlakování manžety, takže měřící cyklus je kratší a méně stresující.
    - Nový model 2014- 2 měřící senzory pro max.přesnost- Technologie Intellisense- Dělená paměť (2x100hodnot)- Měří arytmii- Barevný indikátor hypertenze a správného utažení manžety- Komfortní manžeta (22-42cm)
    Digitální tlakoměr CA-MI s dobře čitelným displejem je vybaven univerzální manžetou pro běžné měření TK a srdečního tepu. Tonometr využívá technologii FUZZY LOGIC, spouští se jedním tlačítkem a je vhodný pro samoměření bez pomoci další osoby.
    - Nový model 2014- Technologie Intellisense- Dělená paměť pro 2osoby (2x60hodnot)- 2 měřící senzory pro max.přesnost- Měří arytmii- Barevný indikátor hypertenze a správného utažení manžety- Prodloužená manžeta (22-42cm)


Tonometr Omron M6 Comfort (2014)

    Digitální tlakoměr TENSOVAL DUO CONTROL měří s maximální přesností. Technologie Duo Sensor je kombinací dvou metod (Oscilometrické metody a Korotkovovy metody, kterou používají pro měření tlaku lékaři). Kombinací metod je zaručeno přesné změření tlaku krve i u osob s vysokým krevním tlakem a pacientů s poruchou srdečního tepu (arytmií). Součástí dodávky je originální síťový napáječ.
    Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.
    Měřící cyklus je kratší a méně stresující, neboť měření probíhá již při tlakování manžety. Přístroj ukládá do paměti 90 posledních měření. Jedná se o schválený zdravotnický prostředek třídy II.a, opatřený certifikační značkou CE 0123, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí dodávky je cestovní taštička a 4 alkalické baterie.
    Naměřené výsledky mohou ukládat 2 uživatelé (např. manželé, partneři) do 2 pamětí. Přesnost tlakoměru TENSOVAL ověřila klinickým testem Německá Liga pro Hypertenzi a společnost ANSI/AAMI (Sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů).
    - Základní model tonometru- Technologie Intellisence- Zobrazení arytmie- 30 pamětí- Napájení: 4 alkalické baterie AAA- Manžeta na standartní paži (obvod 22-32cm)


Nabídka digitálních tlakoměrů, digitální lékařský tlakoměr

    Certifikovaný zdravotnický prostředek schválený pro používání ve zdravotnických zařízení, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí dodávky tonometru je cestovní pouzdro.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00