Jak na věc


diakritické znaménko v křížovce

Další varianty pro diakritické znaménko

    Můžete zkusit prohledat i tyto nabízené alternativy k výrazu diakritické znaménko: diakriticke zna, diakritické znamēnko, diakritické znamánko, diakritické znameénko, diakritické známéko, diakritické znamémko, diakritické znaménk.
    Následující seznam je výčtem všech nalezených shod, které se pojí k výrazu diakritické znaménko. Více informací najdete v tabulce níže a nebo pomocí rozšířeného vyhledávání.
    A v rozšířené shodě nabízíme následující výpis, který zohledňuje každé jedno slovo zvlášť ze spojení diakritické znaménko. Proto mohou být výsledky tématicky z jiných okruhů.
    Můžete zkusit prohledat i následující varianty k dotazu diakritické znaménko ve tvaru vlnovky. Je možné, že se k nim budou vázat relevantnější výsledky.
    Nacházíte se ve vyhledávání křížovkářského slovníku, který právě zobrazuje veškeré shody, které nalezl pro hledaný výraz diakritické znaménko ve tvaru vlnovky. Pokud zde nevidíte žádnou odpověď, kterou hledáte, zkuste nejdříve překontrolovat, zda jste zadali správně hledanou frázi. Všechny nalezené odpovědi si můžete prohlédnout v přehledové tabulce.


diakritické znaménko v křížovce

    Pokud tu není ani jedna odpověď - ani v přesné shodě, ani v rozšířené shodě, pak překontrolujte, zda je hledaná otázka správně zapsaná, případně otázku lépe formulovat.
    Druhou možností je přepnout vyhledávání pomocí znaku hvězdičky. V takovém případě se bude hledat POUZE V ODPOVĚDÍCH. Jakmile použijete hvězdičku, systém se za ni pokusí dosadit libovolný znak. Pokud tedy hledáme A**I (kde neznáte prostřední dvě písmena), výsledkem nám budou např. AONI, AUDI, AKAI, ANTI,...
    Možné alternativní odkazy: diakritic znaménko, diakritic. znaménka, diakritic. znaménko v cizích jazycích, diakriticé znaménko, diakritická, diakritická znaménka, diakritická znaménka v cizích jazycích.
    Pomoz nám rozšiřovat křížovkářský slovník i ty! Pokud si tu vyhledáš nějaké spojení z křížovek, které tu ještě nemáme, neváhej ho přidat do databáze. I my budeme neustále rozšiřovat tento slovník. Budeme moc rádi i za tvou pomoc!
    Našli jste na těchto stránkách správnou odpověď k výrazu diakritické znaménko? Dejte nám palec nebo sdílejte tuto stránku na Facebooku jako užitečnou. Za každou zmínku budeme velice vděční.


diakritické znaménko v kříž. slovníku

    Na této stránce jsou výsledky na dotaz cizí diakritické znaménko v aktuálním křížovkářském slovníku. Slovník se neustále rozrůstá. Pokud ti zde nějaká definice chybí nebo o nějaké víš, POŠLI NÁM SVOJI DEFINICI právě skrze tento formulář.
    Chtěli bychom tímto poděkovat našim věrným návštěvníkům, kteří pomáhali s rozšiřováním slovníku a bez kterých by tento slovník neobsahoval neuvěřitelných přes 45 000 záznamů!
    V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla spolu s legendami, které se plně shodují s hledaným výrazem diakritické znaménko. Více výsledků najdete v další přehledové tabulce, kde jsou k nalezení výrazy z rozšířené shody.
    Chtěli bychom tímto poděkovat našim věrným návštěvníkům, kteří pomáhali s rozšiřováním slovníku a bez kterých by tento slovník neobsahoval neuvěřitelných přes 45 000 záznamů!
    A v rozšířené shodě nabízíme následující výpis, který zohledňuje každé jedno slovo zvlášť z vyhledávaného spojení. Proto mohou být výsledky tématicky z jiných okruhů.
    Do vyhledávání se vkládá otázka v přesném znění jako je v křížovce. Pokud nebude nalezena odpověď, pak je potřeba tvar zohýbat, protože vyhledávání je citlivé na koncovky (jednotná a množná čísla).


diakritické znaménko ve tvaru vlnovky

    V tabulce najdete veškerá křížovkářská spojení, která souvisejí s hledaným výrazem diakritické znaménko. Pokud zde není žádný výsledek, zkontrolujte si prosím, zda máte dotaz správně zapsaný. Nebo se můžete podívat na konci stránky na obdobné otázky, které tu před vám hledali již jiní návštěvníci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00