Jak na věc


diagnózy na pracovní neschopnosti

↑↑ Diagnoza, třída, skupina kód a popis nemoci - výpis z číselníku MKN10N90 (NZIS) Výsledek vyhledávání dotaz na: E06 NALEZENO 8 shod.

    V ÚHKT se zabýváme poruchami krvetvorby v celé šíři. Naše péče tak pokrývá jak vrozené či získané nenádorové choroby (anémie, poruchy srážlivosti atd.), tak nádorová onemocnění jako jsou například leukémie nebo myelodysplastický syndrom. Řada diagnóz, které zde léčíme, je navíc velmi vzácná. To znamená, že ji v celém Česku trpí třeba jen několik desítek lidí.
    Terapie obvykle zahrnuje několik cyklů chemoterapie, cílenou biologickou léčbu, imunologickou, imunosupresivní a přístrojovou léčbu (TPE a depleční výkony prováděné ve spolupráci s aferetickým oddělením ÚHKT) a také různé formy transplantace buněk krvetvorby.)
    Léčebný postup se zde proto přísně řídí mezinárodními i národními protokoly. Zároveň pacienty často zařazujeme do vhodných klinických studií, jsou-li k dispozici.
    Hledání informací na téma diagnózy, nemoci, choroby a jiné zdravotní potíže nikdy nebylo snazší. Na portálu LekarPlus.cz můžete snadno a rychle vyhledat dostupné informace o nemocech po zadání příznaků do pole "Přidejte příznak nebo název nemoci". Se správným zápisem příznaku nemoci vám pomůže inteligentní našeptávač.
    Pokud potřebujete zjistit informace o konkrétní nemoci, stačí navštívit Katalog nemocí, kde můžete vyhledávat onemocnění podle abecedního pořádku. Po kliknutí na nemoc se Vám znovu otevře stručný popis s vypsanými příznaky konkrétní nemoci.


Nádorové, vrozené i velmi vzácné nemoci

    LekarPlus.cz nabízí možnost zjistit zdravotní stav zadáváním příznaků, které následně můžete přidávat nebo odebírat. Po vybrání konkrétní nemoci se objeví její stručný popis a seznam dalších příznaků, které se u nemoci mohou projevit.
    LekarPlus.cz Vás nabízí možnost zjistit Váš zdravotní stav zadáváním příznaků, které následně můžete přidávat nebo odebírat. Po vybrání konkrétní nemoci se objeví její stručný popis a seznam dalších příznaků, které se u nemoci vyskytují.
    Dovolujeme si Vás upozornit, že stránky lekarPlus.cz mají pouze informativní charakter, v případě jakékoli nejasnosti ohledně Vašeho zdravotního stavu navštivte lékaře. O použití všech doporučených volně prodejných přípravků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
    Dovolujeme si Vás upozornit, že stránky LekarPlus.cz mají pouze informativní charakter, v případě jakékoli nejasnosti ohledně Vašeho zdravotního stavu navštivte lékaře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00