Jak na věc


dh kumpánovi muzikanti

Zajistíme pro vás také další práce spojené s rekonstrukcí

    Dobrý večer, chci se zeptat zda odvlhčovač DESA DH 721 lze požívat v obývacím pokoji,kde jsou květiny nebo je lepší všechny odstranit? Děkuji za odpověď Beštová
    Dobrý den,Master DH 721 je určen i do velmi vlhkého prostředí, jinak by neplnil svou funkci. Protože se jedná o přístroj elektrický, neměl by samozřejmě stát ve vodě. Pokud teplota ve sklepě neklesá trvale pod 10°C, přístroj doporučit můžeme, do chladnějšího prostředí by byl vhodnější adsorpční odvlhčovač Master DHA 10.
    Dobry den, planuji zakoupit odvlhcovac desa-dh-721 do sklepnich prostor RD o plose cca 44 m2. Muzete mi poradit, na jakou hodnotu by mela byt nastavena optimalni vlhkost vzduchu, pri ktere dojde k automatickemu zapnuti odvlhcovace v danem pripade? Predem Vam dekuji za odpoved. S pozdravem, I.Kohl
    Naší hlavní činností je pokládka plovoucích laminátových podlah, dřevěných podlah, koberců, PVC (linolea), korku, vinylových podlah a parket z masivu. Práce provádíme jak v bytech a rodinných domech, tak i v komerčních prostorách, hotelech, školách a zdravotnických zařízeních. V našich možnostech je i řešení anhydritové podlahy, betonové podlahy a cementového potěru.


Odvlhčovač MASTER DH 721 - profesionální vysoušeč vzduchu

    Podlahářství DH Podlahy, sídlící v Brně, se zabývá veškerými podlahářskými pracemi. Práce provádíme jak v bytech a rodinných domech, tak i v komerčních prostorách, hotelech, školách a zdravotnických zařízeních. V našich možnostech je i řešení anhydritové podlahy, betonové podlahy a cementového potěru.
    V současnosti mám jeden ve výloze, kde je mírně vyšisovaný obdélník po nálepce s popisem. Nikdy nebyl použit a záruka je tak stále 2 roky od zakoupení. Cena se odvíjí, mimo jiné, také od toho, zda byste chtěl dárek, popřípadě byste si odvlhčovač vyzvedl na prodejně. Kontaktujte nás tedy raději telefonicky ohledně způsobu doručení.
    Profesionální kondenzační odvlhčovač MASTER DH 721 funguje na principu zkapalňování vodní páry, kterou obsahuje vlhký vzduch. Ke kondenzaci vlhkosti dochází během proudění vzduchu nad chladícími články odvlhčovače. Kondenzát je bezpečně odváděn do nádrže, suchý vzduch pak po mírném zahřátí proudí zpět do místnosti.


Odvlhčovač MASTER DH 721 v bodech:

    Master DH 721 je určen k odvlhčování vzduchu v místnostech o výměře až 45 m2. V polovičním prostoru tak bude mít daleko vyšší účinnost. Kondenzační odvlhčovače nevysouší přímo zeď, ale vzduch, který následně může přejímat další vlhkost ze zdiva. Voda odstraněná ze vzduchu je sbírána do nádržky, nebo odváděna přímo do odpadu. Pokud tedy přírůstek vlhkosti nebude vyšší než odvlhčovací výkon přístroje, odvlhčovač prostor vysuší. Pro odvlhčování doporučujeme prostor izolovat od okolí a nechat přístroj běžet, dokud vlhkost neklesne na požadovanou úroveň, a dále tuto hladinu již udržovat.
    Dobrý den. V obytných prostorách se doporučuje udržovat vlhkost 50%, pro sklepní prostory může být o trochu vyšší vlhkost, v závislosti na využití prostoru. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem. Pavol Mayer Čajka
    Výkonný profi odvlhčovač MASTER DH 721 s možností pevného vyvedení kondenzátu hadičkou patří mezi naše nejprodávanější zboží. Bytelné kovové provedení odvlhčovače spolu s antikorozní ochranou umožňuje i profesionální použití tohoto osvědčeného vysoušeče. Kromě domácností najde odvlhčovač DH 721 uplatnění na menších stavbách, ve vlhkých suterénech, v sušárnách, prádelnách, při malování, odlévání podlahových ploch, dokončovacích pracích, ve skladech, archivech, datových centrech, garážích a všude tam, kde je třeba vlhkost snížit nebo udržet na nízké úrovni.
    Dobrý den,tyto menší odvlhčovače nedisponují čerpadlem kondenzátu, ten je odváděn pouze samospádem.Jedinou podmínkou v tomto případě tedy je, aby odvlhčovač byl umístěn výše než odpadní hadice.


 Vinylové podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, koberce a PVC v Brně

    Dobrý den, je tento odvlhčovač vhodný i do sklepa, který se při deštích 10 cm zatápí od spodní vody a je v tomto sklepě permanentní vysoká vlhkost. Vše kovové rezaví a ovoce chytá plíseň. Děkuji za odpověď.
    Dobrý den,chci se zeptat,zda odvlhčovač DESA DH 721 dokáže odstranit vlhkost ze zdí,která je do výšky 1m.Je to v chalupě s cihel.zdivem a místnostmi o 20m2.Děkuji.Kol.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00