Jak na věc


detoxikační náplasti názor lékaře

Diagnózy, při kterých můžeme pomocí detoxikačních náplastí Dr.Plaster zastavit prohlubování nemoci, anebo očekávat mírné zlepšení:

    Pokud se toxické látky z těla odstraní, lidský organismus si poradí s mnoha nemocemi sám. Čistě přírodní detoxikace pomocí detoxikačních náplastí Dr.Plaster je vhodná pro všechny druhy chronických civilizačních onemocnění.
    Moderní doba přináší daň v podobě znečištěného životního prostředí. Chemické produkty přítomné ve vzduchu, vodě a jídle obsahují množství toxických a karcinogenních látek, které neustále poškozují náš organismus a snižují jeho obranyschopnost. Lidské tělo není schopno efektivně filtrovat všechny tyto nebezpečné látky, oslabený organismus neumí dostatečně vzdorovat a přichází onemocnění
    Jaro je nejvhodnější dobou na zahájení na celkové očištění, omlazení a regeneraci organismu. Přestože nejsou v současné době naše všední denní aktivity přímo závislé na ročním období, stále jsme součástí přírody a měli bychom respektovat její pravidla. více


Diagnózy, které můžeme detoxikačními náplastmi Dr.Plaster zmírnit, případně odstranit:

    Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře! Zeptejte se na názor lékaře na detoxikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.
    Detoxikační náplasti Dr.Plaster nejsou lék, ani ho nenahrazují. Avšak s vhodnou kombinací léků a dobrou životosprávou může přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.
    Vyzkoušejte detoxikační náplasti Dr.Plaster a budete se cítit mnohem lépe, zvýší se vaše aktivita a zmírní se projevy nemocí, kterými trpíte. Velkou úlevu pocítí hlavně ti, kteří se cítili unavení, malátní, pacienti s artritidou, dnou a revmatickými bolestmi, stejně jako i ti, které trápily bolesti zad, astma anebo alergie...
    Primární účinek Detoxikačních náplastí Dr.Plaster je v tom, že zlepšují krevní oběh a imunitní systém, zmírňují bolesti svalů, kloubů, páteře, upravují metabolismus a v neposlední řadě podporují kvalitní spánek.


Detoxikační náplasti doporučujeme i jako prevenci

    Pytlíky náplastí obsahují přírodní látky, které mají schopnost absorbovat přes pokožku toxické látky z těla. Tvůrci náplastí vycházeli z učení tradiční čínské medicíny a reflexologie, která už po celá staletí pracuje se systémem meridiánů, tedy kanálů schopných spojovat jednotlivé části těla, či jednotlivé orgány. více
    Detoxikační náplasti Dr.Plaster jsou vhodné pro všechny generace od dětí (od 7 let) po seniory, pro lidi, kteří užívají velké množství léků, lidi těžce pracující anebo aktivní sportovce. Detoxikační náplasti Dr.Plaster přinášejí úlevu při mnoha onemocněních.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00