Jak na věc


detoxikační náplasti názor lékaře

Diagnózy, při kterých můžeme pomocí detoxikačních náplastí Dr.Plaster zastavit prohlubování nemoci, anebo očekávat mírné zlepšení:

    Jaro je nejvhodnější dobou na zahájení na celkové očištění, omlazení a regeneraci organismu. Přestože nejsou v současné době naše všední denní aktivity přímo závislé na ročním období, stále jsme součástí přírody a měli bychom respektovat její pravidla. více
    Pokud se toxické látky z těla odstraní, lidský organismus si poradí s mnoha nemocemi sám. Čistě přírodní detoxikace pomocí detoxikačních náplastí Dr.Plaster je vhodná pro všechny druhy chronických civilizačních onemocnění.
    Vyzkoušejte detoxikační náplasti Dr.Plaster a budete se cítit mnohem lépe, zvýší se vaše aktivita a zmírní se projevy nemocí, kterými trpíte. Velkou úlevu pocítí hlavně ti, kteří se cítili unavení, malátní, pacienti s artritidou, dnou a revmatickými bolestmi, stejně jako i ti, které trápily bolesti zad, astma anebo alergie...
    Pytlíky náplastí obsahují přírodní látky, které mají schopnost absorbovat přes pokožku toxické látky z těla. Tvůrci náplastí vycházeli z učení tradiční čínské medicíny a reflexologie, která už po celá staletí pracuje se systémem meridiánů, tedy kanálů schopných spojovat jednotlivé části těla, či jednotlivé orgány. více


Detoxikační náplasti doporučujeme i jako prevenci

    Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře! Zeptejte se na názor lékaře na detoxikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.
    Detoxikační náplasti Dr.Plaster jsou vhodné pro všechny generace od dětí (od 7 let) po seniory, pro lidi, kteří užívají velké množství léků, lidi těžce pracující anebo aktivní sportovce. Detoxikační náplasti Dr.Plaster přinášejí úlevu při mnoha onemocněních.
    Moderní doba přináší daň v podobě znečištěného životního prostředí. Chemické produkty přítomné ve vzduchu, vodě a jídle obsahují množství toxických a karcinogenních látek, které neustále poškozují náš organismus a snižují jeho obranyschopnost. Lidské tělo není schopno efektivně filtrovat všechny tyto nebezpečné látky, oslabený organismus neumí dostatečně vzdorovat a přichází onemocnění
    Detoxikační náplasti Dr.Plaster nejsou lék, ani ho nenahrazují. Avšak s vhodnou kombinací léků a dobrou životosprávou může přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.


Diagnózy, které můžeme detoxikačními náplastmi Dr.Plaster zmírnit, případně odstranit:

    Primární účinek Detoxikačních náplastí Dr.Plaster je v tom, že zlepšují krevní oběh a imunitní systém, zmírňují bolesti svalů, kloubů, páteře, upravují metabolismus a v neposlední řadě podporují kvalitní spánek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00