Jak na věc


depilační laser

Depilační vosky, ohřívače, stripy

    Od září 2014 jsme výhradní prodejci profesionální italské depilační kosmetiky a pomůcek  značky HOLIDAY® pro český a slovenský trh. Vychutnejte si nejvyšší kvalitu profesionálních depilačních vosků pro krásnou, hladkou a zdravou pokožku. Značka HOLIDAY®  je zárukou, že depilační přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí a že k výrobě produktů jsou použity pouze ingredience nejvyšší kvality. Žádný z výrobků nebyl testován na zvířatech. 
    Depilační vosky HOLIDAY® typu liposoluble (rozpustné v tucích) jsou nejmodernějšími produkty pro odstraňování nežádoucích chloupků. Tyto vosky jsou vyrobeny ze směsi pryskyřičních extraktů a vysoce rafinovanovaných olejů, mají tři základní vlastnosti, které musí mít depilační vosk: tekutost pro snadné nanášení, jemnost, ale zároveň schopnost účinně odstranit chloupky a schopnost odvádět teplo, aby vosk nepálil a nezpůsoboval zarudnutí.
    Depilační vosky HOLIDAY® typu water soluble (rozpustné ve vodě) obsahují mix jednoduchých a přitom vysoce účinných složek jako cukr, med, citronová šťáva a voda, která zajišťuje dokonalé spojení ingrediencí a proto se vosk snadno odstrańuje. Při výrobě se vychází ze středověkých receptů, které se používali pro depilaci. Vosky jsou vhodné pro všechny druhy pokožky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00