Jak na věc


dentální hygiena praha 8

Brit pochoutka Let's Bite Spirulina Clean 150g NEW

    Nedílnou součástí dnešní moderní stomatologie je dentální hygiena Praha 2. Vlastní chrup a cokoli, co je vytvořeno stomatologem, to vše je náchylné k selhání a kratší životnosti, pokud není pacient dobře informován a instruován k technice správné dentální hygieny. K selhání dochází i pokud pacient tato doporučení nedodržuje.
     Základem péče o zuby jsou pravidelné preventivní prohlídky. Tím však péče o zuby rozhodně nekončí. Aby byla starost o zuby kompletní, je vhodné věnovat se také dentální hygieně. A jak často se dentální hygiena doporučuje?
    Účinnost přípravku byla testována ve spolupráci s veterinárními lékaři na šesti pracovištích. Studie se zúčastnilo 30 psů, kteří užívali Kelparen nepřetržitě po dobu dvou měsíců. Po měsíci užívání došlo k výraznému poklesu zápachu z úst u 85 % případů. Po dvou měsících užívání došlo ke snížení množství zubního plaku u 76 % případů a redukci množství zubního kamene u 62 % případů ve studii. Veterináři pozorovali také ustoupení otoků sliznic a zmírnění zarudnutí dásní. V některých případech přestaly poškozené dásně spontánně krvácet.


telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

    Bezprostředně po ošetření dentální hygienou doporučujeme 30 minut nic nejíst a nepít kvůli působení fluoridace. Delší časové omezení pití zabarvených tekutin a stravy se týká pouze při absolvování bělení, kdy vám hygienistka poradí se správnou skladbou jídelníčku
    Kelparen podávejte denně podle velikosti psa nebo kočky. Pro preventivní ochranu zubů a dásní je nutné přípravek užívat dlouhodobě. Dentální tyčinky je možné podávat formou pamlsku nebo odměny, či jako cvičební pomůcku při tréninku psa. Balení obsahuje 30 dentálních tyčinek a jde o měsíční kůru pro malé psy a kočky.


Orozyme enzym.plátky žvýkací pro psy S 224g

    Jedním z největších luxusů dnešní doby je mít zdravé a krásné zuby. K tomu bezpochyby patří kvalitní a pravidelné čištění, které odstraňuje zubní plak a biofilm, který se konstantně vytváří v našich ústech. Ideální přístup ke zdraví vašich zubů je pravidelná návštěva zubní hygieny, kde vám dentální hygienistka zuby profesionálně vyčistí a postará se o to, aby odstranila zubní kámen, který může být jedním z důvodů vzniku paradentózy. Naučí vás správné techniky čištění a jak vhodně používat mezizubní kartáčky i doma tak, abyste měli možnost předejít vzniku zubních kazů či onemocnění. Naší filozofií je udělat maximum pro to, abychom zachovali klientovi do konce života vlastní pevný chrup. Jaká je vaše filozofie? Dejte vašim zubům šanci. Je to jen o vašem rozhodnutí.
    Ideální je absolvovat ji dvakrát až třikrát ročně. Dentální hygiena je nezbytný proces pro zdraví našich zubů. Věnujte zubům vhodnou péči a předejděte mnohým nemocem od zánětu dásní až po paradontózu. Kvalita a zdraví zubů by měla být na prvním místě. Nenechte péči o ně náhodě.
    Dentální hygienu poskytujeme už malým dětem a pomáháme jim vžít si správné návyky jak o své zoubky pečovat. Většinou se k nám dostanou lidé, kteří byli nějakou komplikací, jako je krvácení dásní, přecitlivělost zubů, pigmentace či nános zubního kamene, motivováni k návštěvě naší dentální hygieny a přišli si pro pomoc a řešení. Čím dál více se ale zvyšuje počet i těch, kteří ke svému chrupu přistupují zodpovědně a návštěvy dentální hygieny vnímají jako prevenci, aby se bolestivých komplikací se zuby nedočkali. Přesně tento přístup je ideální a vřele ho doporučujeme všem.


Pedigree Pochoutka Denta Stix Small 7ks 110g

    Dentální hygiena začíná krátkým rozhovorem s profesionální hygienistkou. Poté dentální hygienistka přistoupí ke zmapování stavu vašich zubů a dásní. Pokud nalezne nějaký kaz, pomůže vám dohodnout termín u našeho stomatologa, aby se zabránilo zvětšování či šíření kazu. Zkontroluje, zda vaše dásně trpí krvácivostí, což je častý znak probíhajícího zánětu. Pokud jsou dásně zdravé, nekrvácí. Dalším krokem je samotné čištění zubů, které probíhá velice precizně s pomocí ultrazvuku a kyret Většina našich klientů trpí zabarvením zubů, které dentální hygienistka odstraňuje tzv. depurací či pískováním. Jedná se o techniky čištění, kdy je použita mikro-abrazivní pasta smíchaná s vodou a pečlivě a jemně se odstraňuje vzniklá pigmentace až do přirozené barvy a lesku zubů. Ke konci jsou vaše zuby ošetřeny fluoridací, která na sklovině vytvoří permanentní ochranný film a slouží jako prevence vzniku zubního kazu. Dentální hygienistka vás naučí správné techniky čištění, přeměří a doporučí vám vhodné mez
    Řasa Ascophyllum nodosum obsahuje unikátní látky, které mění složení slin. Tím účinně potlačuje zápach z tlamy, zabraňuje usazování plaku a změkčuje zubní kámen.
    Testování účinnosti se zúčastnili: MVDr. Vladěna Štrosová z Veterinární kliniky Rozárka v Hradci Králové, MVDr. Jakub Košťál z Kliniky u nádraží v České Třebové, MVDr. Jiří Homolka z Veteriny Zbuzany Rychnov nad Kněžnou, MVDr. Jan Karban z Veterinární ambulance v Rychnově nad Kněžnou, MVDr. Radek Palán z Centra veterinární péče v České Třebové, šesté pracoviště si nepřálo být jmenováno.
    Dentální hygiena Praha 2 vám pomůže porozumět vašim vlastním zubům. Některé zuby, či dásně jsou citlivější, některé jsou zdravé a pevné. Proto je pro někoho lepší používat kartáček s označením “soft”, který je určen spíše pro citlivější dásně.


Pedigree Pochoutka Denta Stix Small 3ks 45g

    Dentální pamslky pro psy slouží jako prevence proti zubnímu kameni, urdržují svěží dech a čistý chrup Vašeho pejska, žvýkáním pamlsku si pes masíruje dásně, posiluje žvýkací svalstvo. Psí dentální pamlsky jsou určené jak pro malé, tak velké psy. 
    Dentální hygiena Praha 2 využívá techniky odstraňování zubního kamene kyretami a ultrazvukem. Čištění pigmentací je docíleno díky tryskajícímu jemnému písečku smíchaného s vodou - air-flow


PREDATOR IXO Protector sada na odstaňování klíšťat

    Zubní hygiena je profesionální čištění zubů, při kterém dentální hygienistka odstraní zubní plak a kámen z vašich zubů a mezizubních prostor, vaše zuby vyleští, dokáže pomoci s bělením vašich zubů a při pravidelných návštěvách dentální hygieny si můžete být jisti, že nezanedbáte vznikající kaz, ale dostanete pod kontrolu i tvorbu zubního kamene. V našich ústech se denně vytváří obrovské množství mikroorganismů, proto je velmi důležité udržovat v dutině ústní optimální bakteriální prostředí. Ústa svým teplým a vlhkým prostředím přímo vybízí k množení se těchto mikroorganismů a vzniká tak prostor pro vytváření kyselin, které jsou škodlivé pro zubní sklovinu. Zubní plak je zbarvený bakteriální povlak, který ulpívá na zubech a vytváří se už 4 až 12 hodin po čištění zubů. To je důvod, proč je důležité zuby si čistit pravidelně alespoň dvakrát denně a používat mezizubní kartáčky, aby se odstranil plak a nečistoty i z mezizubních prostor. Ztvrdlý zubní plak je nazýván zubním kamenem, který zu
    Veškeré úkony související s dentální hygienou jsme schopni provést v Dentálním centru Urbánek na Praze 2. Neváhejte, a kontaktujte nás, rádi se o vás postaráme.
    Přírodní látka s tišícím účinkem. Zklidňuje podrážděné dásně a napomáhá jejich hojení. V tlamě působí preventivně proti vzniku zánětu dásní a rozvoji gingivitidy a parodontózy.
    Dentální hygiena v Praze pro vás sleduje i novinky trhu o dentální hygieně. Jako většina lékařských oborů i dentální hygiena a její péče o vaše zuby se stále zdokonaluje. Proto určitě neváhejte a využijte poradenství dentální hygieny v Praze 2.
    Dentální tyčinky Kelparen byly vyvinuty s cílem poskytnout chovateli nejúčinnější přípravek, který využívá synergického efektu účinných aktivních látek a mechanického čištění pro řešení obtíží v ústní dutině zvířat.


Pochoutka dentální How Chewy Bone Slice 70g

    Existují rady, na které je třeba pravidelně dbát ale mohou vám pomoci zlepšit situaci ve vašich ústech. Poraďte se na dentální hygieně u nás v Praze 2 jak pečovat o vaše zuby co nejvhodnějším způsobem, který přinese vám i vašemu zubaři radost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00