Jak na věc


den vzniku pracovního poměru

Počasí pro Praha, Hlavní město Praha

    Zajímá vás, jak vznikla tradice oslav dne otců? Odkud k nám svátek otců přišel, proč se slaví a jak, případně na jaký den kdy připadá den otců? Zde najdete odpověď na vaše otázky!
    Hledáte tipy na neotřelé dárky pro tátu (nejen) ke dni otců? Zde jsme shromáždili několik nápadů na menší i větší, vtipné i praktické dárečky, které potěší každého chlapa!
    Rádi byste tatínkovi ke dni otců popřáli vlastní, veselou, rýmovanou básničkou, ale ne a ne žádnou složit? Zde je několik originálních básniček pro tátu, kterými se můžete inspirovat.
    Zjistěte si datum narození významných odobností, které Vás zajímají, aktuality z jejich života a jiné pikantnosti.
    Podrobná předpověď počasí po hodinách. Spolehlivá předpověď po hodinách pro celý svět včetně České republiky. Předpověd počasí s výhledem na 14 dní. Tlak, teplota, oblačnost, srážky, směr a rychlost větru. Přesná předpověď počasí z norského serveru YR.NO. Pravidelná aktualizace několikrát denně. Webové kamery s aktuálním počasím z požadované oblasti. Nedovolte, aby Vám počasí zkazilo plány. Rekreační a horská střediska, většina evropských letovisek. Ideální přehled s přesnými informacemi o počasí ve všech lokalitách.


Švédsko přejelo Rakušany 9:1. Landeskog po příletu řádil a skórovalo devět různých střelců

    Nevíte co originálního, vtipného a především od srdce milého napsat tatínkovi na přáníčko ke dni otců? Zde najdete několik ukázek textů, kterými můžete váš vinš inspirovat.
    Rádi rozdáváte dobré rady, šíříte moudra oháníte se výroky slavných? Pak se podívejte do sekce citátů o otcích, kde dost možná najdete ten pravý, originální text na vaše blahopřání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00