Jak na věc


dcera dcera filipa renče

VIDEO: Silvestr se záchranáři v terénu. Krev, sklo a petardy

    Adam, Adéla, Alena, Alice, Alžběta, Andrea, Aneta, Anežka, Anna, Antonín, Barbora, Bohumil, Dana, Daniel, Daniela, David, Eliška, Eva, Filip, František, Františka, Gabriela, Hana, Helena, Ilona, Irena, Ivana, Iveta, Ivo, Jakub, Jan, Jana, Jarmila, Jaroslav, Jaroslava, Jindřiška, Jiřina, Jiří, Jitka, Josef, Kamila, Karel, Karolína, Kateřina, Klára, Kristýna, Ladislav, Lenka, Libuše, Lucie, Ludmila, Lukáš, Marcela, Marek, Marie, Markéta, Marta, Martin, Martina, Matěj, Michaela, Michal, Milan, Milena, Miloš, Miroslav, Miroslava, Monika, Natálie, Nela, Nikola, Olga, Ondřej, Patrik, Pavel, Pavla, Petr, Petra, Radka, Renáta, Roman, Romana, Růžena, Soňa, Stanislav, Šárka, Štěpán, Štěpánka, Tereza, Tomáš, Václav, Veronika, Věra, Viktorie, Vít, Vlasta, Vojtěch, Zdeněk, Zdeňka, Zuzana.
    Nové bydlení přednímu českému režisérovi, který má na svém kontě mnoho úspěšných celovečerních filmů i divadelních představení, doslova učarovalo. „Je to magické místo uprostřed zeleně s příjemnou atmosférou podél Rokytky,“ neskrývá potěšení Filip Renč.
    Filip Renč se stal otcem dcery Sofie na Štědrý den v 10:25 dopoledne. Šťastný tatínek byl u jejího porodu, po boku své ženy. Režisér potvrdil narození Sofie severu iDnes.cz.
    „Stěhovat se do takovéto lokality je radost a organizační harmonie. Skvělé místo na procházky nebo vyjížďky na kole,“ přiznává režisér potěšení z místa, které se nachází v krásném okolí říčky Rokytky.
    S partnerkou, která působí jako právnička, podnikají vycházky do přírody či návštěvy koncertů vážné hudby. A že by se snad partnerčina profese mohla filmovému režisérovi mnohdy hodit?


Filip Renč dostal nejkrásnější dárek: Narodilo se mu dítě!

    V titulní roli Lídy Baarové se představí filmová a televizní herečka Tatiana Pauhofová, členka Slovenského národního divadla v Bratislavě, kterou známe například z Románu pro muže nebo z třídílného snímku Hořící keř.
    A jaké má Filip Renč pracovní plány? „Chcete-li pobavit Pána Boha, seznamte ho se svými plány,“ odpovídá známou sentencí velikána světového filmu, amerického režiséra a scénáristy Woodyho Allena.
    Ceněné jsou i jeho klipy pro kapelu Lucie nebo pro zpěvačky Lucii Bílou a Ivetu Bartošovou. Ministerstvu dopravy natočil Filip Renč krvavé spoty o dopravních nehodách, předvolební spoty zase točil pro ODS i pro Miloše Zemana. Zrežíroval i divadelní muzikály Kleopatra, Golem nebo Baron Prášil.
    Ve volném čase, jak sám říká, hledá práci na další rok. A aby mysl zůstala alespoň trochu racionální, tak sportuje. „Miluji jízdu na kole, hraji tenis. V zimě si užívám snowboard,“ prozradil Filip Renč.
    Šest let s ním žila produkční Jarmila Tabačková. Randil s moderátorkou a tanečnicí Kristinou Kloubkovou nebo se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, s níž se Filip Renč v roce 2010 zasnoubil a měsíc nato rozešel. Mezi jeho partnerky patřily i herečky Aňa Geislerová či Zuzana Norisová.


Nej za 24 hodin na serveru politicke-listy.cz

    „Plány zatím jsou neurčité, ovšem nějaké být musí, i když třeba nevyjdou. Ale pro příští divadelní sezónu by to měla být adaptace mého filmu Rebelové v plzeňském Divadle J. K. Tyla a pak režie nového historického muzikálu Mefisto v pražském Divadle Hybernia,“ nastiňuje nejbližší období Filip Renč.
    Porod probíhal v porodnici u Apolináře, ve které se před jednapadesáti lety narodil i Renč. Sofie je tadýýýýý a já jsem ten nejšťastnější chlap na světě. Nádherný zážitek, který jsem ještě neměl možnost zažít, řekl Renč, podle kterého se má jeho dcera čile k světu.
    „Na čas bych si teď rád od náročných společenských témat odpočinul a natočil třeba něco pro děti. Mám scénář na pěknou pohádku,“ prozradil svůj další směr Filip Renč, který v létě oslavil padesátiny.
    Skladatel Ondřej Soukup dokončuje hudbu, chystají se postsynchrony a finální zvukový mix. Slavnostní premiéra je plánovaná za necelý čtvrtrok na 20. ledna.
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.


Filip Renč: Odstěhován jsem byl už mnohokrát

    Sám Filip Renč si zahrál v Jízdě, oscarovém Koljovi nebo v Tmavomodrém světě. Jeho film Na vlastní nebezpečí ovšem provázela smůla. Jiří Langmajer si při něm poranil záda a natáčení potkala řada nehod a karambolů. Režisér má na kontě i Sanitku 2, která navázala na oblíbený předlistopadový seriál z pera Jiřího Hubače Sanitka (scénáristou druhé série byl Hubačův syn Ivan Hubač).
    Nedávno si Filip Renč pořídil byt v rezidenční čtvrti Nad Rokytkou v pražských Vysočanech, takže ho brzy čeká stěhování. Tentokrát to ale není nijak nucené, jak s úsměvem podotýká: „Většinou jsem byl odstěhován a to už mnohokrát…“
    V současné době Filip Renč finišuje s očekávaným velkofilmem Lída Baarová o prvorepublikové hvězdě stříbrného plátna, jejíž život poznamenal vztah s Josephem Goebbelsem, ministrem propagandy předválečného Německa, kde herečka natáčela v letech 1935 až 1938 v angažmá, které jí nabídla prestižní filmová společnost UFA.
    Jako zdatný filmař se Filip Renč předvedl ještě během studia pražské FAMU. S dokumenty Srdíčko a Zapadákov vyhrál hlavní ceny na festivalu světových filmových škol v Mnichově.
    Se servírkou ze Špindlerova Mlýna má Filip Renč dceru Natálii. S asistentkou produkce Kristýnou Nerudovou plánoval Filip Renč svatbu v roce 2013. Oženil se až v září 2017, a to s o 28 let mladší Marií Kružíkovou, s níž počal své druhé dítě, opět holčičku.


Příliš malý displej? Mobilem nakupuje v e-shopech málokdo, ...

    „Doufám, že nemá ambice být herečkou,“ podotýká Filip Renč a dodává: „Ovšem bránit dceři v jejím rozhodnutí určitě nebudu. Věřím ale, že si najde rozumnější životní cestu.“
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.
    Profesionálním filmový debutem Filipa Renče byl Requiem pro panenku (1991), který plnil česká kina do nejposlednějších sedaček. Melodie z jeho muzikálu Rebelové znají lidé dodnes. Film získal dvě sošky Českého lva. Podobný výsledek měl i jeho Román pro ženy na motivy knihy Michala Viewegha nebo drama Hlídač č. 47.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00