Jak na věc


dcera dcera filipa renče

Nejčtenější v danném dni? Historie článků

    Se servírkou ze Špindlerova Mlýna má Filip Renč dceru Natálii. S asistentkou produkce Kristýnou Nerudovou plánoval Filip Renč svatbu v roce 2013. Oženil se až v září 2017, a to s o 28 let mladší Marií Kružíkovou, s níž počal své druhé dítě, opět holčičku.
    Ve volném čase, jak sám říká, hledá práci na další rok. A aby mysl zůstala alespoň trochu racionální, tak sportuje. „Miluji jízdu na kole, hraji tenis. V zimě si užívám snowboard,“ prozradil Filip Renč.
    Profesionálním filmový debutem Filipa Renče byl Requiem pro panenku (1991), který plnil česká kina do nejposlednějších sedaček. Melodie z jeho muzikálu Rebelové znají lidé dodnes. Film získal dvě sošky Českého lva. Podobný výsledek měl i jeho Román pro ženy na motivy knihy Michala Viewegha nebo drama Hlídač č. 47.
    Porod probíhal v porodnici u Apolináře, ve které se před jednapadesáti lety narodil i Renč. Sofie je tadýýýýý a já jsem ten nejšťastnější chlap na světě. Nádherný zážitek, který jsem ještě neměl možnost zažít, řekl Renč, podle kterého se má jeho dcera čile k světu.


Nejčtenější za 24 hodin na serveru potomek.cz

    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    Skladatel Ondřej Soukup dokončuje hudbu, chystají se postsynchrony a finální zvukový mix. Slavnostní premiéra je plánovaná za necelý čtvrtrok na 20. ledna.
    „Na čas bych si teď rád od náročných společenských témat odpočinul a natočil třeba něco pro děti. Mám scénář na pěknou pohádku,“ prozradil svůj další směr Filip Renč, který v létě oslavil padesátiny.
    S partnerkou, která působí jako právnička, podnikají vycházky do přírody či návštěvy koncertů vážné hudby. A že by se snad partnerčina profese mohla filmovému režisérovi mnohdy hodit?
    Sám Filip Renč si zahrál v Jízdě, oscarovém Koljovi nebo v Tmavomodrém světě. Jeho film Na vlastní nebezpečí ovšem provázela smůla. Jiří Langmajer si při něm poranil záda a natáčení potkala řada nehod a karambolů. Režisér má na kontě i Sanitku 2, která navázala na oblíbený předlistopadový seriál z pera Jiřího Hubače Sanitka (scénáristou druhé série byl Hubačův syn Ivan Hubač).


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Jako zdatný filmař se Filip Renč předvedl ještě během studia pražské FAMU. S dokumenty Srdíčko a Zapadákov vyhrál hlavní ceny na festivalu světových filmových škol v Mnichově.
    Ceněné jsou i jeho klipy pro kapelu Lucie nebo pro zpěvačky Lucii Bílou a Ivetu Bartošovou. Ministerstvu dopravy natočil Filip Renč krvavé spoty o dopravních nehodách, předvolební spoty zase točil pro ODS i pro Miloše Zemana. Zrežíroval i divadelní muzikály Kleopatra, Golem nebo Baron Prášil.


Nej za 24 hodin na serveru politicke-listy.cz

    Adam, Adéla, Alena, Alice, Alžběta, Andrea, Aneta, Anežka, Anna, Antonín, Barbora, Bohumil, Dana, Daniel, Daniela, David, Eliška, Eva, Filip, František, Františka, Gabriela, Hana, Helena, Ilona, Irena, Ivana, Iveta, Ivo, Jakub, Jan, Jana, Jarmila, Jaroslav, Jaroslava, Jindřiška, Jiřina, Jiří, Jitka, Josef, Kamila, Karel, Karolína, Kateřina, Klára, Kristýna, Ladislav, Lenka, Libuše, Lucie, Ludmila, Lukáš, Marcela, Marek, Marie, Markéta, Marta, Martin, Martina, Matěj, Michaela, Michal, Milan, Milena, Miloš, Miroslav, Miroslava, Monika, Natálie, Nela, Nikola, Olga, Ondřej, Patrik, Pavel, Pavla, Petr, Petra, Radka, Renáta, Roman, Romana, Růžena, Soňa, Stanislav, Šárka, Štěpán, Štěpánka, Tereza, Tomáš, Václav, Veronika, Věra, Viktorie, Vít, Vlasta, Vojtěch, Zdeněk, Zdeňka, Zuzana.
    „Doufám, že nemá ambice být herečkou,“ podotýká Filip Renč a dodává: „Ovšem bránit dceři v jejím rozhodnutí určitě nebudu. Věřím ale, že si najde rozumnější životní cestu.“
    Nové bydlení přednímu českému režisérovi, který má na svém kontě mnoho úspěšných celovečerních filmů i divadelních představení, doslova učarovalo. „Je to magické místo uprostřed zeleně s příjemnou atmosférou podél Rokytky,“ neskrývá potěšení Filip Renč.
    Nedávno si Filip Renč pořídil byt v rezidenční čtvrti Nad Rokytkou v pražských Vysočanech, takže ho brzy čeká stěhování. Tentokrát to ale není nijak nucené, jak s úsměvem podotýká: „Většinou jsem byl odstěhován a to už mnohokrát…“
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.


Nej zdroje dle čtenosti - tento týden

    „Plány zatím jsou neurčité, ovšem nějaké být musí, i když třeba nevyjdou. Ale pro příští divadelní sezónu by to měla být adaptace mého filmu Rebelové v plzeňském Divadle J. K. Tyla a pak režie nového historického muzikálu Mefisto v pražském Divadle Hybernia,“ nastiňuje nejbližší období Filip Renč.
    „Stěhovat se do takovéto lokality je radost a organizační harmonie. Skvělé místo na procházky nebo vyjížďky na kole,“ přiznává režisér potěšení z místa, které se nachází v krásném okolí říčky Rokytky.
    V současné době Filip Renč finišuje s očekávaným velkofilmem Lída Baarová o prvorepublikové hvězdě stříbrného plátna, jejíž život poznamenal vztah s Josephem Goebbelsem, ministrem propagandy předválečného Německa, kde herečka natáčela v letech 1935 až 1938 v angažmá, které jí nabídla prestižní filmová společnost UFA.
    Filip Renč se stal otcem dcery Sofie na Štědrý den v 10:25 dopoledne. Šťastný tatínek byl u jejího porodu, po boku své ženy. Režisér potvrdil narození Sofie severu iDnes.cz.
    Šest let s ním žila produkční Jarmila Tabačková. Randil s moderátorkou a tanečnicí Kristinou Kloubkovou nebo se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, s níž se Filip Renč v roce 2010 zasnoubil a měsíc nato rozešel. Mezi jeho partnerky patřily i herečky Aňa Geislerová či Zuzana Norisová.


Nejčtenější za 24 hodin na serveru potomek.cz

    A jaké má Filip Renč pracovní plány? „Chcete-li pobavit Pána Boha, seznamte ho se svými plány,“ odpovídá známou sentencí velikána světového filmu, amerického režiséra a scénáristy Woodyho Allena.
    V titulní roli Lídy Baarové se představí filmová a televizní herečka Tatiana Pauhofová, členka Slovenského národního divadla v Bratislavě, kterou známe například z Románu pro muže nebo z třídílného snímku Hořící keř.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00