Jak na věc


daniel pluške

Předsezónní rozhovor s trenérem

    Připomeňme si rekonstrukci Hospůdky u Eriška a Messiho (dříve Hospoda na Hřišti), která se uskutečnila v létě roku 2013. Díky této renovaci zde můžeme nalézt samovýčepní stoly, které jsou místní raritou a v okolí nemají obdoby. Neváhejte a přijďte si je vyzkoušet!
    Za rok ve štěpankovickém, a za 5 let akorát v Hospodě na Hřišti, protože u Eriška v šenku, je lepši jak venku 
    Jaký si kladeš cíl před jarní sezónou? Tak cíl je jasný zachránit „B“ mužstvo v soutěži. Doufám, že nás podpoří taktéž fanoušci svou účastí na zápasech!
    Vlasto, moc Ti děkujeme, co všechno jsi pro náš fotbalový klub udělal! Naše poděkování se nedá slovy vyjádřit... Věříme, že se naše cesty v budoucnu zase střetnou!
    Další mistrovské utkání odehraje naše áčko až 18. května ve Velkých Heralticích, jelikož příští víkend jsme měli hrát se Suchými Lazcemi, které se v zimní přestávce odhlásily ze soutěže.


V poločase s trenérem: Josef Harazim 2

    Vraťme se zpátky do léta 2014, kdy v „B” mužstvu skončilo mnoho starších a zkušených hráčů. Věřil jsi, že všichni mladí mobilizujete síly a dáte tým dohromady? Ano věřil, a i hojná účast na trénincích tomu odpovídala. Otázka zní, jak to bude vypadat během jarní části soutěže.
    V neděli 11. 10. 2015 bude hrát "Áčko" ve Strahovicích už ve 14:30 hodin. Tak neváhejte a přijeďte podpořit náš tým v utkání o první místo! Začátek zápasu je přesunut kvůli Velké Pardubické, kde by měl startovat náš žokej Marek Stromský.
    TJ Sokol Štěpánkovice zve všechny své členy na Valnou hromadu, která se koná 14. března 2015 v 15:30 hod. v Hospodě na Hřišti.Těšíme se na hojnou účast.
    Vážení fanoušci,z důvodu nezpůsobilosti hrací plochy jsou sobotní zápasy dorostu a „B” mužstva odloženy! Větru, dešti neporučíme...Náhradní termíny budou včas oznámeny.Krásné prožití velikonočních svátků přeje TJ Sokol Štěpánkovice.


Nedělní dopoledne v Mokrých Lazcích

    Loňskou sezónu, díky absenci dorostu, jsi odehrál v našem „B” mužstvu. Jak bys zhodnotil rozdíl mezi mládežnickým a dospělým fotbalem? Co ti sezóna mezi dospělými dala?Srovnávat dorost s „B” mužstvem to je jako Nebe a Dudy. Je rozdíl jestli bráníte útočníka, který hraje 30 let fotbal nebo 15-ti letého klučinu, který hraje fotbal 6 let. Sezóna mezi dospělýma mi dala strašně moc. Když hrajete po boku stopera, který hraje fotbal celý svůj život, tak Vám předá nějaké své zkušenosti. V zápase uděláte chybu, tak Vás okřikne. Uděláte jí podruhé, okřikne Vás víc a po třetí už tu chybu neuděláte a dáváte si větší pozor. Během té doby jsem dostal jistotu do nohy, nebál jsem se dávat balóny na krátko, častěji jsem se zapojoval do kombinace spoluhráčů. Jednoduše řečeno, sezóna za B mužstvo mi moc pomohla a jsem za to strašně vděčný.Jaký si kladeš cíl před jarní sezóny?
    Kde vidíš důvod, že „béčko” ještě nevzešlo z mistrovských utkání vítězně? Důvod vidím v tom, že tým je ještě mladý, nevyzrálý a k udržení výsledku chybí zkušenost.
    Tato situace byla pro mě úplně nová, jelikož jsem pokaždé patřil mezi nejmladší členy týmu, který potichu seděl v kabině, naslouchal starším a teď musím být já ten, který mluví a všichni ho poslouchají. Myslím si, že v kabině to z mojí strany není pořád ono. Naštěstí máme v kabině pány trenéry Korpase a Thomase, kteří mě v tom v jistých ohledech zastupují. Být kapitánem je však pro mě obrovská čest a cítím obrovskou odpovědnost za celý tým.


Předsezónní rozhovor s trenérem Tomášem Kurkou

    Věřil jsi před sezónou, že po roce klinické smrti se podaří dorostenecký tým znovu oživit? Kdo myslíš, že na tom má největší zásluhu?No popravdě jsem tomu moc nevěřil, ale je dobře, že se podařilo dát dorost zvonu do kupy. Řekl bych, že největší zásluhu na tom měli Filip Drastík, Ludva Korpas a Mirek Záloha.
    Nezapomeňte, že výkop zápasu je už ve 14:30 hodin. Tak neváhejte a přijeďte podpořit náš tým v utkání o první místo! Začátek zápasu je přesunut kvůli Velké Pardubické, kde by měl startovat náš žokej Marek Stromský.
    Upozorňujeme na změnu termínu utkání „A” mužstva. Zápas 13.kola TJ Sokol Štěpánkovice – TJ Družstevník Úvalno se odehraje místo neděle 1. 11. v sobotu 31. 10. 2015 ve 14:00 hod.
    Už tento víkend začíná nová mistrovská sezóna 2017/2018. Náš "A" tým bude hrát venku 12.8. v 17 hodin proti Žimrovicím. "B" tým se utká rovněž 12.8., ale doma v 17 hodin proti Závadě.
    Umístit se na 3.-4. místě tabulky, protože si myslím, že na to máme!V jakém dresu uvidíme Marka Kubného za rok a za 5 let? Nevím, co bude zítra, natož za 5 let, takže je možné, že budu mít na sobě dres České reprezentace, nebudu však na hřišti, ale budu sedět doma u televize a fandit naším hráčům v kvalifikaci na ME.


V poločase s trenérem: Josef Harazim

    Marku, pocházíš z Kravař. Jak ses dostal k fotbalu ve Štěpánkovicích? Jak dlouho zde hraješ?Je to tak a k fotbalu jsem se dostal přes jednoho kamaráda z Kravař, který hrál za Štěpánkovice. Jednou jsem s ním jel na zápas, vyzkoušet si to a už jsem ve Štěpánkovicích zůstal.Ve Štěpánkovicích hraji už 4 roky, pokud se nemýlím.
    Pěkný den Vítku. Jak se cítíš při právě probíhající zimní přípravě? Mohl bych se cítit líp a mít i víc natrénováno 
    Vnímáš rozdíl nastupovat se zkušenými či mladými hráči? Starší hráči mají zkušenosti a umí ti poradit jak danou věc vyřešit lépe.
    Já bych ho zhodnotil velice kladně. Ze začátku sezóny jsme nebyli moc sehraní, ale zápas od zápasu to bylo lepší a lepší. Časem jsme se všichni mezi sebou poznali a každý mohl vědět, co od koho může čekat. Do týmu přišla jistota.
    V jakém dresu uvidíme Vítka Axmanna za rok a za 5 let? Za rok nejspíš ve štěpánkovickém a za 5 let, kdo ví, je to ještě dlouhá doba.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00