Jak na věc


dafe plast vzorník barev oken

Vchodové dveře PROGRESSz profilů REHAU GENEO

    Vchodovými dveřmi vstupujete do Vašeho domova. To se ale týká pouze Vás, Vaší rodiny a pozvaných hostů. Neplatí to pro nikoho dalšího, a už vůbec ne pro zloděje.S dveřmi PROGRESS získáte bezstarostnou jistotu díky promyšlenému bezpečnostnímu provedení, které si můžete sami zvolit a doplnit.
    Dveře systému BRILLANT-DESIGN je možno dodat s AL prahem na čistou podlahu při rekonstrukcích, pro novostavby je AL práh částečně zapuštěn pod čistou podlahu, u obou variant má práh přerušený tepelný most. Vchodové dveře lze dodat také bezbariérové s těsnícím kartáčem.
    Budoucnost má jedninou jistotu - cena energií bude stoupat. Udělejte chytré rozhodnutí a zvolte okna PROGRESS s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Moderní vzhled a nadčasové tvarování profilu ho předurčuje jak do novostaveb, tak i pro rekonstrukce. Více o plastových oknech PROGRESS.
    Vchodové dveře BRILLANT-DESIGN tvoří odolnou ochranu nejen proti větru a chladu, ale také proti nárazovému dešti. To vše díky mimořádné kvalitě profilového systému z materiálu RAU-PVC. Se 4 komorovou konstrukcí křídla a 5 komorovou konstrukcí rámů slouží dveře BRILLANT-DESIGN jako přirozený izolační prvek. Chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi.


Špičková technologie RAU-FIPRO s vysokou stabilitou bez tepelných mostů

    Kompozitní materiál uplatňuje vysokou bezpečnost a stabilitu i u vozů Formule 1 nebo v leteckém průmyslu. Pomocí materiálu RAU-FIPRO přenášíme tyto ojedinělé vlastnosti poprvé i do systémů domovních dveří.
    Ekonomicky výhodný systém plastových oken se širokým použitím, je vhodný pro novostavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů stejně jako pro komerční objekty.
    Společnost Dafe-plast je předním výrobcem plastových oken a dveří, pro kterou je prioritní především kvalita v tom nejširším slova smyslu, a proto vyrábí plas­tová okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špič­ce v tomto oboru.
    Dveřní systém se širokou možností uplatnění je určen pro rekonstrukce i pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Uplatnění najde také v novostavbách nízkoenergetických a pasivních domů.
    U vchodových dveří nerozhoduje o tepelné izolaci pouze jejich výplň, ale také profily rámu a křídla dveří. Systém GENEO má z hlediska energetických úspor vynikající vlastnosti. Promyšlená konstrukce profilů, stavební hloubka 86 mm a osvědčené jádro profilů z materiálu RAU-FIPRO dává vchodovým dveřím PROGRESS perfektní předpoklady pro energeticky efektivní použití.


Hlavní charakteristika a výhody značkových plastových oken DAFE-PLAST

    Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o., která vznikla v roce 1992, se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Vzhledem ke kvalitě výroby, špičkovým materiálům, používaných pro výrobu a rozsah poskytovaných služeb, patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.
    Široká škála dveřních profilů umožňuje vyrobit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, případně v sestavě s pevným zasklením nebo nadsvětlíkem. Všechny varianty lze samozřejmě dodat jak v provedení dovnitř, tak také ven otevíravém.
    Okno s unikátním řešením ventilace s rekuperací tepla. Zapomeňte na vydýchaný vzduch v místnosti při zavřenémokně, nebo nehospodárné mikroventilace. Konec obav z plísní přináší jedinečný Brillant Design 115-4K. Jak to funguje?
    Vzhled dveří je možno přizpůsobit přáním všech zákazníků, díky široké nabídce variant zasklení a dveřních výplní, včetně křídlo překrývajících dveřních výplní.
    Dveřní systém se širokým použitím, je určen jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Uplatnění najde také v novostavbách nízkoenergetických objektů.


Speciál pro panelové domy - BRILLANT 115-4K

    Na 300 m2 výstavní plochy představujeme top výrobky firmy DAFE-PLAST Jihlava s.r.o. a partnerů SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA. Architekti, projektanti, investoři, odborné školy – ti všichni si mají možnost celoročně prohlédnout a prakticky vyzkoušet absolutní novinky ve výrobě hliníkových a plastových oken, dveří, stínící techniky...
    Základní řada léty prověřeného profilu. Volit můžete z elegantních oblých tvarů nebo technicistních ostrých hran - záleží jen na vašem vkusu. Okna Brillant Design vám dodáme v široké škále barev a dřevodekorů.
    Posuvné dveře mohou být povrchově upraveny v jakékoli barevné kombinaci dle vzorníku DAFE. K modernímu vzhledu přispívá i sklon šikmých ploch 20°, stejně jako poloměr oblin 5 mm.
    Bezbariérové provedení prahu umožňuje snadný přístup do venkovních prostor (např. na terasu). Posuvně-zdvižné dveře disponují stejnou konstrukční technologií jako okna Progress (kompozitní jádro, izolační moduly v profilových komorách). Prvky splňují požadavky i pro pasivní domy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00